Sohbet iPhone a geçtim tekrar

• Konbuyu başlatan Acr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 81
  • Görüntüleme 5K

strong

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mı 6
Konular
14
Geçtiğiniz cihaz ekran süresi ne kadar veriyor bakabildiniz mi

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Bu telefon meselesi ne kadar da büyütülüyor. Alt tarafı telefon işte. Android olsa ne olur IOS olsa ne olur. Ben Mi kullanırım, bu kişi iPhone kullanır, şu kişi Meizu kullanır. Herkesin hayatına kimse karışamaz. Bütçe ve zevkinize göre alın kullanın dostlar. Hiçbiri hayatınızı kökten değiştirmeyecek. :)

Son düzenleme:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
İlginç bir şekilde şu sözleri söyleyen biri hala ne bir uyarı almış ne mesajı kaldırılmış. Ayrımcılık mı var yoksa forumda demeden edemiyorum.
Raporlandi. İçin rahat olsun.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
İlginç bir şekilde şu sözleri söyleyen biri hala ne bir uyarı almış ne mesajı kaldırılmış. Ayrımcılık mı var yoksa forumda demeden edemiyorum.
Hocam bu tür mesaj gördüğünüzde bizi etiketleyip bildirim yapabilirsiniz.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Android açık kaynakli. Kullanmasını bilene iphone yi ikiye katlar. iPhone kötü demiyorum. Sabitlik arayanlar, paraya acimayanlar için güzel cihaz.

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
hayırlı olsun, herkesin malı kendine güzeldir, uygulamadaki sorunu cihaza yüklemen kötü olmuş, ios için uygulamalar optimize edilip kullanılıyor bu oyunlarda vs çok net bir biçimde görülebiliyor, android tüm cihazlar tek bir çatı altında oldukları için her marka ayrı ayrı optimize edemediği için uygulama ham olarak kullanılıyor ve söylediğiniz sorunlar oluşabiliyor burda sorun telefonla alakalı değil bizzat yazılım ile alakalı, şunuda söylemeden geçmek olmaz sen mekikten zepline düşmüşsün inşAllah pişman olmazsın, güle güle kullan

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
IOS Android savaşına çevirmeye gerek yok ortamı. Herkes istediği yazılımı istediği paraya alabilir. Kim telefondan ne bekliyorsa ona göre tercih yapıyor. Kasmasın stabil olsun diyor arkadaş. Bunun için de gerekirse 2 kat para vermeye de razı. Bu bizim sorunumuz da değil. Biz hayırlı olsun deriz sadece. Belki günde 2 kere telefonunu şarj etmesi sorun değil belki özelleştirme gibi bir derdi yok, öyleyse bu seçenekleri sunmanın ona bir faydası olur mu? Şeker hastasının önüne tatlı konulur mu? En azından Android deneyimi oldu onun için. İleride tekrar bir telefona ihtiyaç duyduğu zaman eğer ihtiyaçları değişirse belki Android cihaz almayı düşünebilir. Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

Üst Alt