Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• 12.5.4.0 bunun fassbott romu nerden indiriyoruz bulamıyorum yardımcı olsanız
    Pivok
    Pivok
    Hocam cihazınızda twrp yoksa direkt güncelleyici den güncelleyebilirsiniz eğer twrp varsa cihazınızın rom numarasını kodlarını iyice öğrenip twrp üzerinden recovery romunu indirip flashlamanız gerekir
    merhaba mnıuı v12.5.4.0.rjdmıxm mi10 t pro telefonum rom yükleyin diye mesaj veriyor
    miflash 2018-5-28 diye bir rom var yüklemek uygun mudur. bilgi verebilir misinizç
    merhaba
    redmi note 9 reboot olmuyor
    hiç bir işlem yapmadık telefona
    sadece kendiliğinde reboot moduna girdi, sonrada o durumdan çıkmadı
    sizden cok rica etsem bi bilginiz varmıdır
    Siz cok bilgilisiniz.
    merhaba yazdığınız mesajı biraz açarmısınız
    Nescafe656
    Nescafe656
    Mesela hangisini
    O
    olddjteo
    Twrp cihazı şifrelenmiş olarak gösteriyor size bu ne demek bunu açarmısınız.
    Nescafe656
    Nescafe656
    Harf ve sayı karışık olarak şifrelenmiş klasör gibi gösteriyor
    SELAMIN ALEYKÜM HOCAM.REDMİ NOT 8 PRO TELFONUMU SIFIRLADIM KİLİT İSTYO VE HESABIN ŞİFRESİNİDE UNUTTUM NUMARAMDA KAPANDI KAYITLI OLAN.NASIL Bİ PROGRAMLA SIFIRLAYA BİLİRİM BU DURUMU YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
    Weliking45
    Weliking45
    Mı hesabının şifresini degistirebilirsen açabilirsin yoksa acamazsin
    Weliking45
    Weliking45
    İos daki iCloud gibi bişey şifreyi unutursan cihaz çöp olur yani
    slm alkm kolay gelsın kusura bakmayın burdan yazıyorum konu da actım ama bı konuda bılgı edınmem lazım mı not 8 global Yazılımı yüklerken Mi flash üzerinden clean and lock seçeneğini seçmılı kalmı ve cıhaz suan acılmıyor bootloadr kılıdlı gorunuyo nasıl acabılırım sımdıden tesekkurler
    Weliking45
    Weliking45
    Cihaz fastboot bölümüne giriyor mu?
    U
    ugur544
    gırıyor ustam ama yazılım yemıo bootlodar kapalı dıo oem acıktı ama mı hesabı kurulu deıldı
    Weliking45
    Weliking45
    Yemesi lazim yazılım ama twrp flashlamayi deneyebilirsin hocam belki olur olmazsa bir telefoncuya başvur derim ama yazılımdan anlamadı lazım herkese verilmez öyle
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt