Sohbet iPhone a geçtim tekrar

• Konbuyu başlatan Acr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 81
  • Görüntüleme 5K

Fakelifetk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
E-Ticaret
Konular
28
Megapiksel boyutu değil onu işlemek için özelleştirilmiş işlemci ram hafıza yazılım kombinasyonu önemli tabi ama burda xiaomi telefonların sorunu yok kaldı ki fotoğraf video çekim kalitesi kötü değil sosyal medya uygulamaların kasıtlı veya ios un android den daha derli toplu olmasından dolayı fark var ama tahminimce Amerika menşeili android cihaz yok ama sosyal medya uygulamaları amerikan menşeili fark kanımca kasıtlı olarak yapılıyor. netflix drm l1 lisansı gibi
Aynen öyle uygulamalarla alakali bisey o yoksa galeride izledigimde tadindan yenmez fotoğraf videolar var ama iş instagram platformlarina gelince rezalet oluyor bununda çözümleri var net atmak icin bazi yöntemler

mi 9 lite

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
28

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Aynen öyle uygulamalarla alakali bisey o yoksa galeride izledigimde tadindan yenmez fotoğraf videolar var ama iş instagram platformlarina gelince rezalet oluyor bununda çözümleri var net atmak icin bazi yöntemler
Geliştiriciler apple dan yatırım alıyorlardır. Bu oyun program yazılım işlerinde çok örneği var oyun pcye geç çıksın diye sony ne kadar ödemiş gta 5 için etik değil ama yapılyor.

Son düzenleme:

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
whatsapp da aynı

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Android ile iphone arasında sosyal medyada belli bi kalite kaybı var evet fakat bu kalite kaybı xiaomi ve huawei markada daha fazla samsunga göre.
iphone pratik işte al kullan rom root problemlerle uğraşma istediğin şeyi en iyi şekilde yap. ama android kaç senedir aynı alıyosun sorunlarla boğuşuyon rom atarak kernel yükleyerek toparlamaya çalışıyon bi güncelleme geliyo problemli eski sürüme dönmeye uğraşıyon falan bu sanırım hiç değişmeyecek.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
İki sene oldu iphone'den Mi6 ya geçeli. Miui arayüzü çok güzel olmasına rağmen halen sorunları var maalesef.
Android de her türlü özgürlüğümüz var her şeyi yapabiliyoruz. Font değiştiriyoruz, simgeleri istediğimiz gibi büyültüp küçültüyoruz, durum çubuğunda saati istediğimiz yere alabiliyoruz, klasörler düzenini ayarlayabiliyoruz vs. vs. Tema zenginliğinden bahsetmiyorum bile.
İphone'de bunların hiç birini yapamıyoruz, ama bakıyorum iphone'de her şey aslında olması gerektiği gibi. Hanımda iphone 7 var şurası şöyle olsa dediğim bir şey yok. Stabilite zaten tartışılmaz. Ayrıca malzeme kalitesi gerçekten çok iyi.
Başına bir iş gelmezse Mi6 beni iki sene daha rahat götürür :) Mi6 dan sonraki telefonum büyük bir ihtimal tekrar iphone olacak.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Aman hocam yeni bir savaşın fitilini ateşlemeyelim şimdi. :D
Arkadaşın bu üslubuna ben savaş açmadım sadece iade ettim... giggle~~

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
iphone istediği kadar stabil pahalı olsun. bedava verseler kullanmam. onu satar, parasının çok azına Xiaomi alır kullanırım.
Ama maalesef aynı deneyimi alamayacağınızın da farkında olarak. :(

Üst Alt