Sohbet iPhone a geçtim tekrar

• Konbuyu başlatan Acr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 81
  • Görüntüleme 5K

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Bir çay demleyeyim bari bu konu tutar.giggle~~

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Mi 9t ile ipohone 11 arasında 3 katı fiyat farkı var. İos sisteminde İnternetten film, müzik, dizi (korsan) indirip seyretmen mümkün değil, aynı temayla cihazı 3 yıl kullanmak çok sıkıcı. Stabilize olmak için herşeyi kısıtlamak ne verirlerse onla yetinmek, benim gibi bazı kullanıcılara pek uymuyor. Herkesin tercihine saygımız var. Hayırlı olsun.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Gcam yüklemek ve ayarları yapmak kaç dakika sürer? Rootsuz çalışan Gcam uygulamaları var. Bunun adı uğraşmak değil ki. Google mağazadan bir uygulama yüklemek gibi bir şey.
İşte benim dediğimde bu malesef stock kamerayı bırakıpta gcam gibi alternatif uygulamarlara uğraşmak istemem yani birçok kişi öyle benim çevremde alıp sorunsuz şekilde kullanmayı isteyen birçok kişi var bende onlardan biriyim tamam androidi veya xiaomiyi kötülemiyorum burda fiyatına göre güzel cihazları var ama sıkıntılarıda çok romdur roottur uğraşan biri için biçilmiş kaftan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sanırım sorun video işleyicisinde hocam androidin. iphoneda farklı uzantıda andoirdde farklı uzantıda kaydediyor videoları.

Hocam biraz sakin olalım burası bir forum büyüklerimize saygı küçüklerimize sevgi lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
İşte benim dediğimde bu malesef stock kamerayı bırakıpta gcam gibi alternatif uygulamarlara uğraşmak istemem yani birçok kişi öyle benim çevremde alıp sorunsuz şekilde kullanmayı isteyen birçok kişi var bende onlardan biriyim tamam androidi veya xiaomiyi kötülemiyorum burda fiyatına göre güzel cihazları var ama sıkıntılarıda çok romdur roottur uğraşan biri için biçilmiş kaftan

Hocam biraz sakin olalım burası bir forum büyüklerimize saygı küçüklerimize sevgi lütfen
haklısınız hocam kusura bakmayın. akıl yaşı küçük olanlar böyle oluyor işte. sonra bunlarla uğraşınca al başına bela. en iyisi görmezden gelmek.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
haklısınız hocam kusura bakmayın. akıl yaşı küçük olanlar böyle oluyor işte. sonra bunlarla uğraşınca al başına bela. en iyisi görmezden gelmek.

Burası akıl yaşına göre kişilerin muamele gördüğü bir forum değil hocam aksine kişi terbiyesine saygı seviyesine göre muamele görülen bir forum yani demek oluyor ki seni tez zamanda şutlama ihtimali çok yüksek adminlerin
Selametle

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Burası akıl yaşına göre kişilerin muamele gördüğü bir forum değil hocam aksine kişi terbiyesine saygı seviyesine göre muamele görülen bir forum yani demek oluyor ki seni tez zamanda şutlama ihtimali çok yüksek adminlerin
Selametle
İşin garip tarafı, başka bir konuda "ortadoğu cahilliği" yazdım diye yönetici arkadaş bu tabirimi düzeltmemi istemişti, sanki ortadoğu aydınlanma içerisindeymiş gibi...

Daha fazla yazıp da, yönetici arkadaşın uyarısına maruz kalmayayım... ;)

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
Bende bugün bu konuyı açmıştım geçiyimmi diye şimdi canı gönülden gelebilirim iphoneye xiaomi güzel iyi ama yazılımları çok sıkıntılı brn bıktım artık her hafta yazılım değiştirmekten baştan aşşa telefon kurmaktan yeşil portreden şebeke sorunundan insta hikaye sorunundan videoları kasarak çekmesinden herşeyden uğraşmayı çok seven biriyim ama bana bile illallah ettirdi bu arada telefonum mi8 se 6s dahi olda geçicem isteğim 7 ama bütçem yeterse geçicem inşallah

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
Bende bugün bu konuyı açmıştım geçiyimmi diye şimdi canı gönülden gelebilirim iphoneye xiaomi güzel iyi ama yazılımları çok sıkıntılı brn bıktım artık her hafta yazılım değiştirmekten baştan aşşa telefon kurmaktan yeşil portreden şebeke sorunundan insta hikaye sorunundan videoları kasarak çekmesinden herşeyden uğraşmayı çok seven biriyim ama bana bile illallah ettirdi bu arada telefonum mi8 se 6s dahi olda geçicem isteğim 7 ama bütçem yeterse geçicem inşallah
şarj konusu harici hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz hocam. kapalı paket sorunsuz bir cihaz iphonelar. 9872 tane sorunla uğraşmaktansa.

yani aa ben böyle yaptım niye böyle oluyor diye tepki verme muhabbeti hiç yok neyse o. androidteki gibi ya bu böyle gözüküyor ama niye böyle oldu gibi anlam verilemeyen sebeplerden bir tanesi bile yok

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
şarj konusu harici hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz hocam. kapalı paket sorunsuz bir cihaz iphonelar. 9872 tane sorunla uğraşmaktansa.

yani aa ben böyle yaptım niye böyle oluyor diye tepki verme muhabbeti hiç yok neyse o. androidteki gibi ya bu böyle gözüküyor ama niye böyle oldu gibi anlam verilemeyen sebeplerden bir tanesi bile yok
En iyisi hocam ios ama işte onuda ikinci el alıcam üstüne 3 5 koyup 6s veya 7 inşallah bi sıkıntı çıkmadan ios candır asıl

• Beğen
Tepkiler: Acr
Üst Alt