Sohbet iPhone a geçtim tekrar

• Konbuyu başlatan Acr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 81
  • Görüntüleme 5K

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
Arkadaşlaraırf şu video çektkten sonra insta storye attığımızdaya da whatsappa. 4 k video çekmiş olaak bile 360p olarak atması. Adam akıllı netlememesi kasıp takılması fps atlaması gece videolarında gayet kötü sonuçlar çıkarması yüzünden geçtim. Demekki kağıt üzerinde sonanımlarabakmak boşmuş. Kamerası hariç telefonun tasarımı görünümü herşeyi benim için son çıkan iphoneu bile bine katlardı

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Arkadaşlaraırf şu video çektkten sonra insta storye attığımızdaya da whatsappa. 4 k video çekmiş olaak bile 360p olarak atması. Adam akıllı netlememesi kasıp takılması fps atlaması gece videolarında gayet kötü sonuçlar çıkarması yüzünden geçtim. Demekki kağıt üzerinde sonanımlarabakmak boşmuş. Kamerası hariç telefonun tasarımı görünümü herşeyi benim için son çıkan iphoneu bile bine katlardı
Hangi telefondan hangi iPhone a geçtin

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
android pişmanlıktır ama iphone 7 iyi bir tercih olmamış. powerbank ile dolaşırsınız muhtemelen.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Hayırlı olsun diyelim o zaman :) bende seninle aynı fikirdeyim xiaomi cihazları göze ne kadar hoş gelsede yazılım konusunda çok zayıflar bende yakın zamanda iphone 7 veya iphone 8'e geçeceğimhaha--

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Yani diyorsunuz ki cebimizde şarj aleti ile dolaşmaya devam artı iOS olsun çamurdan olsun benim bir sözüm var hiçbir yerde karşınıza çıkmadı anlaşılan yine yazayım
MIUI candır Mi canan
Başka markalar var çok daha iyisi olmazsa olmazınız MIUI olsun
Android ve MIUI candır
Selametle
BENDE NOTE 8 PRODAN KURTULUP İPHONE 6S BİLE OLSA ONA GEÇEÇEGİM

strong

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mı 6
Konular
14