Sohbet iPhone a geçtim tekrar

• Konbuyu başlatan Acr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 81
  • Görüntüleme 5K

magicli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
Tamamıyla maddiyat ve ihtiyaca yönelik bir durum söz konusu, iphone 2g'den beri bir iphone kullanıcısı olarak iphone x'den xiaomi'ye geçtim çokta memnunum.Bilgisayara ihtiyaç duymadan istediğim herşeyi ücretsiz indirebiliyorum benim için bu yeterli.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
İlginç bir şekilde şu sözleri söyleyen biri hala ne bir uyarı almış ne mesajı kaldırılmış. Ayrımcılık mı var yoksa forumda demeden edemiyorum.
Ben ne yazmışım, o ne yazmış?? Fakat benim mesajım uygunsuz dil olmuş silinmiş uyarı verilmiş, O'nun dili çok uygun ki yazdıkları forumda duruyor...

Neyse, üç oldu bu, alıştık artık... Doğruya doğru demek, objektif olmak her zaman olumsuz karşılık bulur bu toplumda...

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Ama maalesef aynı deneyimi alamayacağınızın da farkında olarak. :(
ne gibi deneyim? marstaki suyu ayfonla mı keşfettiniz? veya ayfon mantı yaptı da xiaomi yapamadı mı? bir melodisini bile değiştiremediğiniz telefonu göklere çıkarmaktan hala vazgeçmediniz. Türk milleti whatsappta mesaj yazıp, fbook twitter instagramda gezinip, PUGB oynamaktan başka ne yapıyor ki? ayfona verilen para gerçekten ziyandır benim gözümde.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu telefon meselesi ne kadar da büyütülüyor. Alt tarafı telefon işte. Android olsa ne olur IOS olsa ne olur. Ben Mi kullanırım, bu kişi iPhone kullanır, şu kişi Meizu kullanır. Herkesin hayatına kimse karışamaz. Bütçe ve zevkinize göre alın kullanın dostlar. Hiçbiri hayatınızı kökten değiştirmeyecek. :)
En güzel yorum işte bu. Ama bazıları elma amblemli telefonlarını şöyle havalı bir şekilde masanın üstüne atıp cakalı cakalı oturmanın keyfini pek bir seviyor.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
İyi karar,yakın zamanda ben de geçeceğim

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
İlk defa elime aldım canlı gördüm tasarım çok güzel duruyor ilk çıktığında beğenmemiştim. Kameralar biraz ocağı andırıyor. :D
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
İlk defa elime aldım canlı gördüm tasarım çok güzel duruyor ilk çıktığında beğenmemiştim. Kameralar biraz ocağı andırıyor. :D
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
haha--

Yakında gazlı olarak dörtlüsü çıkar bunun, gerçi birini elektrikli yapsalar daha işlevsel olur bence...

Şartlar ne olursa olsun, bedava verseler kullanmam satarım dediğim iki telefon var, mtk işlemcili telefonlar ile aypon... :D

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
bunları daha önce bu forumda yazdik...

Instagram sizin hayatinizda önemli bir yer tutuyorsa

iPhone kullanın

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
haha--

Yakında gazlı olarak dörtlüsü çıkar bunun, gerçi birini elektrikli yapsalar daha işlevsel olur bence...

Şartlar ne olursa olsun, bedava verseler kullanmam satarım dediğim iki telefon var, mtk işlemcili telefonlar ile aypon... :D
Bedava verselerde kullanılır hocam be o kadar değil. :D iPHone 12 4lü olur %90. :D

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Benim elimde de ekranı kırık bir iPhone 8 vaat onu yaptırıp kullanacağım. Şuan kullandığım cihaz mi 5s. Miui romda kasıyor pe yükledim akıcı oldu gerçi ama arkadaşında dediği gibi stabil maalesef değil

Üst Alt