Sohbet iPhone a geçtim tekrar

• Konbuyu başlatan Acr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 81
  • Görüntüleme 5K

Sedat.A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat Aygün
Cihazım
Xiomi Mi 8
Konular
7
Arkadaşlar whatsapp üzerinden kaliteli paylaşım istiyorsanız bence whatsapp plus kullanın birçok seçenek size bırakılıyor ve ayrıcalıkları çok yüksek

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Arkadaşlar whatsapp üzerinden kaliteli paylaşım istiyorsanız bence whatsapp plus kullanın birçok seçenek size bırakılıyor ve ayrıcalıkları çok yüksek

Ban yemeyelim hocam

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Kim neyi kullanıyorsa kullansın orasını bilemem herkes cebindeki paraya göre yaşar bu hayatta ama bi tarafından ter akar kazanır ama yetim hakkı yer kazanır orası artık kişiye kalmış. Bir telefon yüzünden çok ağır konuşmalar geçti yok şunu ağzına bilmem ne yaparım bunu ederim hoş şeyler değil bunlar. Akıl yaşından söz ediyoruz ama o söz ettiğimiz akıl yaşına göre davranışlar gösteremiyoruz üzücü. Reel de şöyle yaparım böyle yaparım diyen çok adam gördüm bunların alayı asosyal bilgisayardan yada telefondan kafasını kaldıramayan, öğlene kadar karpuz büyüten tipler oluyorlar. O yüzden yapamayacağınız şeylerin sözünü vermeyin. Kimsenin eli armut toplamıyor. veliazak hocam bence kendine yazılana karşı gayet güzel bir üslupla cevap vermiş. Aslında yorum atmayım diyordum neyse konu içerisindeki son yorumum olur artık iyi forumlar.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Kim neyi kullanıyorsa kullansın orasını bilemem herkes cebindeki paraya göre yaşar bu hayatta ama bi tarafından ter akar kazanır ama yetim hakkı yer kazanır orası artık kişiye kalmış. Bir telefon yüzünden çok ağır konuşmalar geçti yok şunu ağzına bilmem ne yaparım bunu ederim hoş şeyler değil bunlar. Akıl yaşından söz ediyoruz ama o söz ettiğimiz akıl yaşına göre davranışlar gösteremiyoruz üzücü. Reel de şöyle yaparım böyle yaparım diyen çok adam gördüm bunların alayı asosyal bilgisayardan yada telefondan kafasını kaldıramayan, öğlene kadar karpuz büyüten tipler oluyorlar. O yüzden yapamayacağınız şeylerin sözünü vermeyin. Kimsenin eli armut toplamıyor. veliazak hocam bence kendine yazılana karşı gayet güzel bir üslupla cevap vermiş. Aslında yorum atmayım diyordum neyse konu içerisindeki son yorumum olur artık iyi forumlar.
Tesbit çok doğru, önüne klavye açılınca, her şeyi yazabileceğini zannedenleri, yüzüme karşı da söylemeye beklerim... Adım soyadım belli, adresimi de yazayım... Aydın Adliyesi, girişte burada Veli diye biri varmış (Bkz. Cem Yılmaz Müslüm karakteri) diye kime sorsalar beni bulurlar, ama asıl mesele beni bulduktan sonra başlıyor, klavye başında değil... Buna dikkat etsinler... ;)

Bu ve sonrası benzer olaylarda ekran görüntüsü ile iki satır dilekçeye bakacak iş... Kullanıcı adının ardına saklanıp istediğini yazanların kapısını bir gün Siber Suçlarla Mücadele polisi çalar ve gel bakalım şöyle "basit tehdit" veya "hakarette" bulunmuşsun ifadeni alalım der elbet...

Hiç bir şey olmasa da, yazdıkları için reel hayatındaki işlerine ara verip bunlarla uğraşması bile onlara yeter... 8=)

Yazdıklarıma insan gibi cevap yaz(a)mayanlar düşünsün artık... :D

Üst Alt