Sohbet iPhone a geçtim tekrar

• Konbuyu başlatan Acr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 81
  • Görüntüleme 5K

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Yükledim evet biraz farklılıklar var deneyimlemeye devam
veliazak sana diyorum birgün yolum o Aydın a elbet düşecek o vakit reelde sana kafa göz dalıp sarılıp kucaklamazsam bende birşey bilmiyorum öyle çay ilede bırakırsam ne olayım
Selametle

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
veliazak sana diyorum birgün yolum o Aydın a elbet düşecek o vakit reelde sana kafa göz dalıp sarılıp kucaklamazsam bende birşey bilmiyorum öyle çay ilede bırakırsam ne olayım
Selametle
Herkese kapım açık... flower~~ öğleye doğru gelin ki, yemek de yiyelim çayın kahvenin altına... inlove~~

moshmec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Ben de iphone x ve iphone 11 imi imkanlar yüzünden satıp, note 8 proya geçtim. İlk fırsatta tekrar iphone 7 plus bile olsa döneceğim... En başta update i bile saçma sapan şekilde her cihaza farklı zamanda gönderen bir firma xiaomi.. Update dediğin şey dünyada ki her cihaza aynı anda gelir benim bildiğim... 2 tane genpa cihazı aldım aynı anda açtım birinde eu rom birinde im rom... Resmen komedi... Arkadaş aynı cihaz aynı özellikler aynı garanti aynı dükkan ama farklı zamanlarda update ve farklı yazılımlar içinde... Değil 4 kamera değil 64mp kamera, 10 kamera da koysa, 500mp de yapsa, bi iphone 7 plus kamerasına dahi yetişemiyor maalesef... Gcam den tutun herşeyi yükledim... Rom root,jailbreak vs konularına da hakim olmama rağmen, iphone kat kat önde... F/p cihazı zannederek alınan bu cihazlar bence daha pahalı bir iPhone dan.. iphone 6s plusu 5 sene hiçbir sıkıntısız kullanabilmştim çünkü... X ve 11 imi de maddi sıkıntıdan satıp geçmiştim ancak inşallah dönebilirim tekrar...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Selametle
Hocam, gideceğin zaman haber ver Lütfen, bende geleyim...bende kafa göz dalmak istiyorum, Sayın Koçara hocam da gelir diye düşünüyorum, o da dalmak istiyordu diye hatırlıyorum8=)haha--

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Hocam, gideceğin zaman haber ver Lütfen, bende geleyim...bende kafa göz dalmak istiyorum, Sayın Koçara hocam da gelir diye düşünüyorum, o da dalmak istiyordu diye hatırlıyorum8=)haha--

Rapor almak için bahanem olur... (polyanna Mode on) haha--

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

Okeye dördüncü lazım galiba? wasntme~~ giggle~~

Skorpi ve jokerinabisi gibi iki ağır abiyle bir olup kafa göz veliazak hocama dalmak benim için şereftir.
Her daim hazır ve nazırım... mm~~

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
veliazak Aydına yolum düşerse gelecem ama bu seferde sen bana böyle demiştin deyip kafa göz dalarsan diye korkuyorum hocam yok ben o değildim desem anlamazsınız iftira atıyorum sanarsınız iyice girişirsiniz diye korkuyorum. Gelmeden önce söyleyinde bir mesajlaşma stilimiz olsun selam verip hastahaneye borçlu çıkmayalım. haha--

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
veliazak Aydına yolum düşerse gelecem ama bu seferde sen bana böyle demiştin deyip kafa göz dalarsan diye korkuyorum hocam yok ben o değildim desem anlamazsınız iftira atıyorum sanarsınız iyice girişirsiniz diye korkuyorum. Gelmeden önce söyleyinde bir mesajlaşma stilimiz olsun selam verip hastahaneye borçlu çıkmayalım. haha--
Konu sahibi ve benzerleri gelse de, başımın üzerinde yeri olur... ;) geldiklerinde de aynı üslup olursa, olay spontane nasıl gelişirse artık orasını Allah biliyor... haha--

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Konu sahibi ve benzerleri gelse de, başımın üzerinde yeri olur... ;) geldiklerinde de aynı üslup olursa, olay spontane nasıl gelişirse artık orasını Allah biliyor... haha--

Eyvallah hocam ben gene demiş olayım. giggle~~

Üst Alt