Rehber Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Şimdi anladım hocam :) peki diğer yöntem den farkı nedir bunun? Acaba adb dosyalarının olduğu klasörden yüklemeye çalışıyorum ben o yüzden mi kuramadım bir türlü. Yüklüyorum twrp çalışıyor ama görüntü yok sinir oldum artik
Aslinda hicbir farki yok farkli twrp dosyalari deneyin isterseniz uyumlu olmayabilir belkide bilemiyorum suan twrp yuklu telefonumda ama kilidini kaldirmadim süs olsun diye kurdum evde pc de yok wipe yapsam takilip kalacak yine :)

rezn0v

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
5
Aslinda hicbir farki yok farkli twrp dosyalari deneyin isterseniz uyumlu olmayabilir belkide bilemiyorum suan twrp yuklu telefonumda ama kilidini kaldirmadim süs olsun diye kurdum evde pc de yok wipe yapsam takilip kalacak yine :)
Valla denemediğim kalmadı desem yeridir. Benim cihaz pro model acaba ondan kaynaklı bi uyumsuzluk mu var diyorum kendi kendime ama eminde değilim. Son olarak en.miui den twrp tutorial diye konu buldum önceki denediklerimden tamamen farklı en son onu kurcam inşallah o çalışır. :)

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
İnşallah hocam ama twrp kurunca da şifre sifirlamasi yapman gerek sonrasında twrp den rom kurman ben romda takilip geri en başa dönüyorum hep

rezn0v

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
5
İnşallah hocam ama twrp kurunca da şifre sifirlamasi yapman gerek sonrasında twrp den rom kurman ben romda takilip geri en başa dönüyorum hep
Şifre sıfırlama dediğiniz olay galiba internal storage hariç wipe yapmak oluyor değil mi hocam.

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Şifre sıfırlama dediğiniz olay galiba internal storage hariç wipe yapmak oluyor değil mi hocam.
Evet hocam onu yapinca rom atip kuruyorum twrp den 3 nokta devamli gelip gidiyor tel acilmiyor

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Sizde hangi rom kurulu suan ?

rezn0v

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
5
Sizde hangi rom kurulu suan ?
Global beta var hocam. Elimde şuan pc de yok kuramadım bulduğum Twrpi. Root olsa flashify ile kurcam ama oda yok normalde Developer romda root yetkisi oluyor diyorlar ama bende oda yok.

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Global romda olmuyo malesef cin gelistirici romunda var root erisimi ben ilk cin gelistirici romu kurmustum root etmistim sonra global beta roma gectim root olmuyor malesef

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
browneyes45 rezn0v

Ne kadar yanlış bilgiler dönmüş burada. Yapmak istediğiniz işlemi açıkça belirterek özel mesaj atın yardımcı olurum.

rezn0v

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
5
browneyes45 rezn0v

Ne kadar yanlış bilgiler dönmüş burada. Yapmak istediğiniz işlemi açıkça belirterek özel mesaj atın yardımcı olurum.
Yanlış olan nedir hocam. Geçen sefer sizden yardım istedim bu konuda bana google'a yazın çıkar diye cevap verdiniz. Sorunu mu istiyorsunuz. Twrp flashlıyorum Adb uzerinden, Twrp açılıyor ama ses var görüntü yok ekran siyah. Ekrana dokunuyorum titreşim olarak geri bildirim geliyor TWRP den ama görüntü yok.

Üst Alt