Rehber Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

emay25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
huawei
Konular
0
hocam elinize sağlık ama ben twrp yi sıfırladıktan sonra tekrar açıp bilgisayara bağlayıp dosyayı attıktan sonra tekrar twrp ye giriş yaptığımda yine depolama alanı 0 olarak görünüyor şifre istiyor, mtp yi de görmüyor otg yi de görmüyor telefon mi 6x yardımcı olabilir misiniz
kral sıfır gösteriyorsa öncelikle wipe ye girip format data yapacaksın(bütün veriler silinecek) daha sonra wipe data yaptıktan sonra hemen telefonu yeniden başlatarak recoverye gireceksin bu 1. si. 2 si ise telefona yeniden recovery romunu kuracaksın kurulumu yapacaksın daha sonra recovery e girdiğinde hafıza 0 görünüyorsa direk orange foxu flashla sorunun çözüme kavuşmuş olacaktır %99. Takıldığın yer olursa yaz ben o sorununu halledeceğim basit bir olay bir zamanlar bende deliriyodum o duruma sonrasında olayı hallettim artık sıkıntı yaşamıyorum.

devranakil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
DEVRAN
Cihazım
M1903F10G
Konular
0
Format data yapınca artık şifre istemiyor ama telefonu açınca tekrar twrp ye girip magisk yüklemek istediğimde tekrar karmaşık yazılar çıkıyor Corvus os ROMunda twrp şifre istiyor şifreyi girince dosyalar normal bir şekilde gözüküyor MIUI 12.0.4 te karmaşık yazılar cıkıyor

Üst Alt