• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
Zenex
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• slm mi5s plus telefonum var dün sim kartımı operator değişikliği yaptım, sim kartım 10 dk sonra şebeke kopuyor başka bi sim kart takıyorum onda kopma olmuyor, kendi kartımı da başka bi tlf takıyorum onda da kopma olmuyor. sim kart 1 etkinleştiremiyor. yardımcı olablirmisiniz
    Zenex
    Zenex
    Mi hesabınızdan çıkış yapıp deneyiniz
    E
    Ebuzet
    denedim olmadı, başka arkadaşın xiaomi telefonuna kendi sim kartımı taktım onda da problem yok. sanki beni banlamış
    hocam özelden yazamadım xioami mi6 imeileri uçtu uzaktan yardım ile yükleyebilirim diyorsun yardımlarını bekliyorum sedatinam@gmail.com
    Zenex
    Zenex
    Uzaktan bağlantı ile repair yapmıyorum.
    merheba hocam bende xiaomi 4 a dır mi hesab unutdum fabrıka ayarlarına getırdım telefon şifre istedi bende bilmiyorum tamirci goturdum sıfre kırdı amma vayfi girerekken yşne kilide duşdu bana yardımcı ola bilirmisiniz lutfen
    Zenex
    Zenex
    Elime gelmesi gereklidir. Özel mesaj atınız.
    s.a hocam bana acil yardım redmi note4 sd rom dan dolayı mac:02:00:00:00:00 oldu telefon acılıp kapanıyuor botloader kılıdı acık 3 gundur kullanamıyorum lütfen hocam
    Zenex
    Zenex
    Elime gelmesi gereklidir. Özel mesaj atınız.
    çevremde insan yokki hattımı başkasının telefonuna takayım ne olur yani mesaj atsak ? Teknik destek almak istiyorum bile diyomiyorum hocam.
    Zenex
    Zenex
    Forum kuralları gereği sms doğrulaması yapılamadan özel mesaj atılamıyor buna herhangi bir şey yapamıyorum malesef. h.baki@miuiturkiye.net mail adresimden ulaşabilirsiniz.
    Y
    Yunus19
    Elimde note3 var mı hesap şifresi unutulmuş 2. El alındı telefon hiç bir bilgi yok bunu nasıl açabilirim
    Zenex
    Zenex
    Aleyküm selam. Özel mesaj atın. Profilime yaznayın.
    hocam telefon kapalı yazamıyorum ordan telefon dogrulaması gerektıgı ıcın burdan bana msj atar mısınz oem kilitli
    Zenex
    Zenex
    Hattınızı başka bir telefona takıp sms doğrulaması yapabilirsiniz.
    Arkadaşlar daha kaç kere yazacağım? Burası profil sayfası sizin mesaj yazma yeriniz değil. Özel Mesaj Atın!
    Merhaba mi5 telefonum arka cebimdeyken üstüne oturdum. Telefonun sadece arka tarafı kırıldı ama ekran da gitti. Tamir olma imkanı var mı bu telefonun acaba?
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atınız!
    Selamlar hocam kolay gelsin.4 ay önce aldığım mi mix cihazın kayıt süresi dolacak bir kaç güne..tavsiyeniz nedir pasaport hariç (bulamadım cunki)
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atın. Herkese aynı şeyi yazmaktan bıktım lütfen az okuyun diğer mesajlara yazdıklarımı.
    merhaba, mi6 tlf ununu pasaport süresini kaçırdığım için kaydedemedim. 2-3 gün sonra kapanacak. imei sorunu için yardımcı olur musunuz?
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atınız.
    Hocam methinizi çok duydum, Mi Note 3 cihazım var IMEI yazmak istiyorum sizin yardımcı olabileceğinizi söylediler. Bu konularda baya iyiyim zorluk çıkartmadan verdiğiniz talimatları yerine getirebilirim. Cihazın bootloader kilidini açtım custom recovery üzerinden root işleminide gerçekleştirdim. IMEI işlemi kaldı bir tek.
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atın!
    merhabalar ben bı konuda yardım almak ıstıyorumda forum ıcersınde hıc bı yere yazamadım sızden yardım alamk ıstedım bende mi5 kullanıcısıyım ve cihaz kiltli diyo ve cihaz sifre istiyo kullanıcı adı bana aıt degıl hıc bır sekılde cozume ulasmadım bana yardımcı olursanız sevınırım
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atın!
    hocam ben cihaza hard reset attım telefon açıldı ama cihaz kilitli cihazı aktivleştir dediğimde parolayı soruruyor bilmeme rahmen hata veriyor ne yapmam gerekiyor
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atın!
    kolay gelsın hocam bende bır mi6 var cıhazın ımeılerı ucmus ve mı hesabını actıve edemıyorum bootloader kılıdıde acık degıl bu cıhaza bır ıslem yapmak mumkunmudur
    Merhaba şuan çok kötü bir durumdayım lütfen en kısa zamanda yardımcı olun cihaza temalar bölümünden ios temasını indirdim sonradan fark ettim uyguladıktan sonra android durduruldu ve cihazım kapandı ne yapmalıyım reboot kısmı açık. Cihazı yeni aldım zaten 1 hafta oldu :((( mi6
    Zenex
    Zenex
    Açılan menüden wipe yapıp cihazı açabilirsiniz.
    O
    onika
    Çok teşekkür ederiim <33
    hocam merhabalar 2 yıldır xiaomi mi 5 kullanıcısıyım.telefonum şarjı pek yokken (%15)kapandı,bu hatayı genellikle ara sıra yaptığı için endişelenmedim fakat telefonu şarja taktığımda herhangı bir tepki yok.led de yanmıyor,pc de görmüyor yardımcı olursanı memnun olurum
    L
    lazlants
    öncelikle bu kadar kısa sürede ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.yapabilecek olan firma ismini ve değişecek olan çipi ismini (anakart çipi vs) paylaşırmısınz
    Zenex
    Zenex
    Power çipi olarak geçiyor. Ben yaptırıyorum, cihazı bana ulaştırabilirsiniz.
    L
    lazlants
    cihazı yaptırıp yaptırtmama yada bu haliyle elden çıkarma gibi seçenekleri değerlendirip sizle iletişime geçeceğim,tesekkür ederim
    mrb hocam bana acil yardım ben dün mi note 3 cihazı güncelledim meğer çin rom yüklemişim türkçe dil gitti imeil de gitti benim cihaz spot yani yurt dışı cihazı bana acil yardımn ben güncel romu türkçe olanını nerden bulup indirecem lütfen acil yardım şuan cihazı kullanamıyorum
    Zenex
    Zenex
    ÖZEL MESAJ ATIN!
    W
    witamin
    hocam size özel msj atma seçeneğini bulamadım siz atın ben size cvp vereyim lütfen yardım lütfen
    slm size ozelden nasil mesaj atabilirim
    Zenex
    Zenex
    Profilimde mobilden girerseniz altlarda pc den girerseniz yanda özel mesaj kısmı mevcut.
    selamun aleyküm hocam mi note 3 için imei ve bootloader için yardım edebilirmisiniz acaba
    Zenex
    Zenex
    Aleyküm selam.

Altlarda tekrar ve tekrar yazdım. ÖZEL MESAJ ATINIZ!
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!