Profil mesajları Gönderiler Madalyalar Hakkında

• iyi akşamlar hocam imei yüklü cihazımda yanlışlıkla bl klidi kapandı recowery ekranında sürekli reset atıyor bana yardımcı olurmusunuz
    Afacan111
    Afacan111
    Telefoncuya götürüp yaptırabilirsin aynısı benim eşimin telefonuna da oldu diğer türlü manuel nasıl yapılır bilmiyorum
    Merhabalar, elimde Redmi 10 (selene) cihazı var. Root atmayı denedim fakat beceremedim. Fastboot modunda mi flash ile global rom yükledim fakat cihazda TR sürümü varmış farketmemişim. Cihaz hardbrick oldu,tepki yok. Bilgisayar MTK olarak görüyor. SP Flash tool a bağladığımda hata alıyorum. Çözüm üretemiyorum artık, bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ?
    Merhaba Xiaomi Note9 Pro bi cihazım var Orjinal aldım fakat Garanti belgesini kaybettim geri çıkartamadım telefonum Aniden kapandı Redmi yazısı çıkıp Kendi kendini kapatıp açıyor Titreşimli şekilde Redmi yazısı gelip kapanıp tekrardan aynısını yapıyor problem nedir ne yapmam gerekli
    S
    Sametasanx
    Birick olmuş fastboot modundan rom atman gerekiyor
    Kolay gelsi ben cihazımı magicden yanlışlıkla kurtarma moduna alarak sonra kurtarma modundan çıkmaya çalışırken yanlışlıkla yazılımı sildim the system has destoıred hatası veriyor cihaz fastboot moda geçiyor ancak bilgisayar görmüyordu cihazın arka kapağını açıp şaşe yaparak edl modda görmesini sağladım bilgisayarın yalnız yazılım yüklemiyor hata alıyorum yardımcı olucak varmı
    Muharremzhtr
    Muharremzhtr
    Cihaz redmi note 9s (yurtdışı)
    R
    Redmi Note
    Cihaza twrp kurup tekrar yazılım atmayı deneyin, youtubede çözümleri var
    Mi 9T MiFlash ile global rom yüklerken loop ekranında takılı kaldı, arka kapağı açıp test pointe kısa devre yaptım pcye bağladım ama bu sefer de yetkili hesap istiyor. Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar kafayı yemek üzereyim
    firatsof
    firatsof
    Fastboot çalışmıyor mu
    uuesen
    uuesen
    maalesef çalışmıyor, ekrana mi yazısı geliyor bir saniye sonra gidip yeniden geliyor. Arka kapağı çıkarıp bataryayla olan bağlantıyı kestim, edl moduna geçirdim bu seferde yetkili hesap istiyor.
    mi9t eu romdan globale fastoot ıle gectım fakat cihaz acılmıyor mi yazısı gıdıp gelıor yardım
    S
    Seyit63
    Fastboot acabiliyormusun
    D
    delikadir87
    Ses açma ve power (ses kismada olabilir Emin değilim) tuşuna basıp recoveri kısmına gelip formatlaman lazım eu dan globale geçerken takılıyor
    Cgrtkt
    Cgrtkt
    hıcbır ıslem yapamadım ustalar garantıye yolladım anakart degısımı yapıldı tesekkurler hepınıze
    K40 Gaming telefonuma rom yüklemeye çalışırken clean all and unlock seçili bırakmışım. Succes yazısı geldi ve telefon fastboot ve recovery modda kendini kapatıp açtı. fastboot ve recovery mod dışında görüntü vermiyor. ekranının alt kısmında "this miui version can't be installed on this device" yazıyor. Mi unlock denedim ancak unlock yazan ekran gelmiyor.
    Not 9 pro telefonum guncellemeden sonra kapandı. Ve şimdi de açmaya çalışınca resmi yazısı gelip gidiyor. Hiç bir şekilde müdahale edilemiyor. Yardımci olurmusunuz. Varsa zenex arkadaşın numarasını atabilirmisiniz
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt