Zenex
2.979

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• hocam iyi günler, migrostan mi 8 aldım ve 9.5.14 oearufa global kararlı rus romu ile geldi, yazılım güncellemelerini alamıyorum, ilk defa xiaomi telefon kullanıyorum, forumda bir şeyler okudum mi rom atma gibi ama kendime güvenemedim, bl kilidi açık teknik destek verebilirseniz çok sevinirim. saygılar...
    H
    Hsynhn
    Aynı durum icerisindeyim , merakla bekliyorum güncellemeyi
    Hocam merhabalar, sorum olacak yapamıyor telefoncular sizi buldum tavsiye üzerine.mi mix2 cihazıma telefondan miui10 romu indrdm güncele böl
    ümnden indrdğim zip dosyasnı secerek rom yapmaya çalştım.cihaznzdaki herşey silnecek gibi şeylere onayverip ilerldim. tlfn miui10 logosyla açldı adroidi kurarken sırasyla türkçe tr seçeneklerini seçtim yukarı simkart yok logosu.wifi de görmüyor. kurulumu tammlayamyorum.lütfn pls
    G
    Gulumsecekiyom
    Aynısı benimde başıma geldi bugün sanırım IMEI ler uçtu :S
    Hocam merhabalar, sorum olacak yapamıyor telefoncular sizi buldum tavsiye üzerine.mi mix2 cihazıma telefondan miui10 romu indrdm güncele böl
    ümnden indrdğim zip dosyasnı secerek rom yapmaya çalştım.cihaznzdaki herşey silnecek gibi şeylere onayverip ilerldim. tlfn miui10 logosyla açldı adroidi kurarken sırasyla türkçe tr seçeneklerini seçtim yukarı simkart yok logosu.wifi de görmüyor. kurulumu tammlayamyorum.lütfn pls
    Hocam iyi günler, bu gün birisinden Redmi 4A aldım. Daha önce Xiaomi kullanmadığım için cihazı direk sıfırladım . Şuanda " Bu cihaz mevcut bir Mi Hesabı ile ilişkilendirilmiş durumdadır , Cihaz Kilitli " diyor.Aldığım kişi de başkasından aldığı için çözüm bulamıyoruz.Yardımlarınızı bekliyorum.
    Zenex
    Zenex
    Hocam elime gelirse cihazınız ücreti dahilinde çözebilirim. Özel mesajdan ayrıntıları öğrenebilirsiniz.
    Arkadaşlar Bir Telefoncudan 2. el bir Xiaomi Red mi 5 PLUS aldım yurtdışı.Telefonu aldığım gün fabrika ayarlarına döndürdüm.Telefon başlangıç logosunda yani mi yazısında kaldı ve sürekli kapanıp açılıp mi yazısını gösterdi.Aldığım yere götürdüm yazılımı silmişsin dediler ve yeni yazılım atıp gönderdiler.Sonrasında bugün telefonu normal bir şekilde kapadım açtığımda yine aynı sorunlar karşılaştım mi yazısı gidiyor gel
    Zenex
    Zenex
    64 bit mi flash ile fastboot tsn rom kurabilirsiniz. Forumda anlatım mevcut.
    merhaba hocam cinden mi 8 se almistim bir ay oldu ana dili cince ve ingilizce TWRP ile bu romu yuklemeyi calisti mxiaomi.eu_multi_MI8SE_8.7.5_v10-8.1 ama birdaha telefonum acilmadi sadece Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (com20) ile miflash a girebiliyorum ( MiFlash v2018.5.28.0)ama flash yapamiyorum cunku kulanici adi istiyor kendi kulanici adimi koyuyorum acmiyor(resim aynen su linkte ki gibi http://www.9volto.gr/
    Zenex
    Zenex
    Cihazınız fastboot veya recovery ye girmiyorsa malesef şuanlık hiçbir çözümü yok.
    W
    werdal
    hayir girmiyor ozaman demekki atmaliyim tesekkurler
    Ablama mi note 3 aldık daha önce kullandığı telefonu Hard reset ile sıfırladım ama kurulumda mi hesap etkileşmesini istiyor ama ablam malesef şifreyi unutmuş.Daha önceden girdiği maili de hatırlamıyor.Bu durumda ne yapılabilir?

Hocam yardımcı olabilir misiniz?
    Zenex
    Zenex
    Bootloader açık mı?
    M
    mustafadgn
    Değil hocam.
    Zenex
    Zenex
    Bootloader kilitliyse ben cihaza işlem yapabilmek için arka kapağı sökmeliyim. Bu durumda da garanti bitiyor. Eğer açık olsaydı garanti bitmeden işlem yapabilirdim. Mi servise chat ten yazıp gerekli bilgileri gönderip açtırmayı deneyin.
    slm mi5s plus telefonum var dün sim kartımı operator değişikliği yaptım, sim kartım 10 dk sonra şebeke kopuyor başka bi sim kart takıyorum onda kopma olmuyor, kendi kartımı da başka bi tlf takıyorum onda da kopma olmuyor. sim kart 1 etkinleştiremiyor. yardımcı olablirmisiniz
    Zenex
    Zenex
    Mi hesabınızdan çıkış yapıp deneyiniz
    E
    Ebuzet
    denedim olmadı, başka arkadaşın xiaomi telefonuna kendi sim kartımı taktım onda da problem yok. sanki beni banlamış
    hocam özelden yazamadım xioami mi6 imeileri uçtu uzaktan yardım ile yükleyebilirim diyorsun yardımlarını bekliyorum sedatinam@gmail.com
    Zenex
    Zenex
    Uzaktan bağlantı ile repair yapmıyorum.
    merheba hocam bende xiaomi 4 a dır mi hesab unutdum fabrıka ayarlarına getırdım telefon şifre istedi bende bilmiyorum tamirci goturdum sıfre kırdı amma vayfi girerekken yşne kilide duşdu bana yardımcı ola bilirmisiniz lutfen
    Zenex
    Zenex
    Elime gelmesi gereklidir. Özel mesaj atınız.
    s.a hocam bana acil yardım redmi note4 sd rom dan dolayı mac:02:00:00:00:00 oldu telefon acılıp kapanıyuor botloader kılıdı acık 3 gundur kullanamıyorum lütfen hocam
    Zenex
    Zenex
    Elime gelmesi gereklidir. Özel mesaj atınız.
    çevremde insan yokki hattımı başkasının telefonuna takayım ne olur yani mesaj atsak ? Teknik destek almak istiyorum bile diyomiyorum hocam.
    Zenex
    Zenex
    Forum kuralları gereği sms doğrulaması yapılamadan özel mesaj atılamıyor buna herhangi bir şey yapamıyorum malesef. h.baki@miuiturkiye.net mail adresimden ulaşabilirsiniz.
    Y
    Yunus19
    Elimde note3 var mı hesap şifresi unutulmuş 2. El alındı telefon hiç bir bilgi yok bunu nasıl açabilirim
    Zenex
    Zenex
    Aleyküm selam. Özel mesaj atın. Profilime yaznayın.
    hocam telefon kapalı yazamıyorum ordan telefon dogrulaması gerektıgı ıcın burdan bana msj atar mısınz oem kilitli
    Zenex
    Zenex
    Hattınızı başka bir telefona takıp sms doğrulaması yapabilirsiniz.
    Arkadaşlar daha kaç kere yazacağım? Burası profil sayfası sizin mesaj yazma yeriniz değil. Özel Mesaj Atın!
    Merhaba mi5 telefonum arka cebimdeyken üstüne oturdum. Telefonun sadece arka tarafı kırıldı ama ekran da gitti. Tamir olma imkanı var mı bu telefonun acaba?
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atınız!
    Selamlar hocam kolay gelsin.4 ay önce aldığım mi mix cihazın kayıt süresi dolacak bir kaç güne..tavsiyeniz nedir pasaport hariç (bulamadım cunki)
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atın. Herkese aynı şeyi yazmaktan bıktım lütfen az okuyun diğer mesajlara yazdıklarımı.
    merhaba, mi6 tlf ununu pasaport süresini kaçırdığım için kaydedemedim. 2-3 gün sonra kapanacak. imei sorunu için yardımcı olur musunuz?
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atınız.
    Hocam methinizi çok duydum, Mi Note 3 cihazım var IMEI yazmak istiyorum sizin yardımcı olabileceğinizi söylediler. Bu konularda baya iyiyim zorluk çıkartmadan verdiğiniz talimatları yerine getirebilirim. Cihazın bootloader kilidini açtım custom recovery üzerinden root işleminide gerçekleştirdim. IMEI işlemi kaldı bir tek.
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atın!
    merhabalar ben bı konuda yardım almak ıstıyorumda forum ıcersınde hıc bı yere yazamadım sızden yardım alamk ıstedım bende mi5 kullanıcısıyım ve cihaz kiltli diyo ve cihaz sifre istiyo kullanıcı adı bana aıt degıl hıc bır sekılde cozume ulasmadım bana yardımcı olursanız sevınırım
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atın!
    hocam ben cihaza hard reset attım telefon açıldı ama cihaz kilitli cihazı aktivleştir dediğimde parolayı soruruyor bilmeme rahmen hata veriyor ne yapmam gerekiyor
    Zenex
    Zenex
    Özel mesaj atın!
    kolay gelsın hocam bende bır mi6 var cıhazın ımeılerı ucmus ve mı hesabını actıve edemıyorum bootloader kılıdıde acık degıl bu cıhaza bır ıslem yapmak mumkunmudur
    Merhaba şuan çok kötü bir durumdayım lütfen en kısa zamanda yardımcı olun cihaza temalar bölümünden ios temasını indirdim sonradan fark ettim uyguladıktan sonra android durduruldu ve cihazım kapandı ne yapmalıyım reboot kısmı açık. Cihazı yeni aldım zaten 1 hafta oldu :((( mi6
    Zenex
    Zenex
    Açılan menüden wipe yapıp cihazı açabilirsiniz.
    O
    onika
    Çok teşekkür ederiim <33
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!