Zenex kullanıcısının son içeriği

1. Zenex

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Ottoman hocam yeni çalışmalar yok mu aklınızda, sektörden uzak kaldık şu bayram bir şeyler yapalım :) arkadaşların aklında bir şeyler varsa onlar da fikir verebilir.
  2. Zenex

Satış Sandisk Extreme Pro USB 3.1 128GB

Ürün görselleri internette bulunabilir. 3 ay windows olarak kullanılmıştır. Usb 3.1 olduğundan windows unuzu cebinizde taşıyabilir USB den boot eserken herhangi bir hız düşmesi yaşamazsınız.
  3. Zenex

Satış Endonezya üretimi global cihazlar

loof a ben de referansım daha önce ticaretimiz oldu bir sıkıntı yaşamadık. İlgili biri gönlünüz ferah olsun.
  4. Zenex

Yardım Redmi note 8 Eng rom ihtiyacım var

Just try it, its tested file. Working like a charm :)
  5. Zenex

Yardım Poco X3 pro imeil

Malesef hocam. Kimse cihazı kobay olsun istemiyor. Gerçi çözüm de çıktı artık. Donanımsal olarak çift sim yapılıyor çoğu cihaz.
  6. Zenex

Rehber OnePlus VoLTE - VoWifi / Oneplus 8 Serisi Desteklenmektedir

Konudaki dosya sorunsuz çalışmakta. Bir ihtimal güncelleme ile bu yöntemi kapatmış olabilirler. Cihaz olmadığından elimde deneyip bilgi veremiyorum malesef.
  7. Zenex

Rehber OnePlus VoLTE - VoWifi / Oneplus 8 Serisi Desteklenmektedir

Güzel günlerde kullanın :)
  8. Zenex

Yardım Root Sonrası Özellikler Devre Dışı

Yardımcı olmayacak bir şeyi neden yazayım ki? Hatasız yaparsanız çözümünüz budur
  9. Zenex

Yardım Root Sonrası Özellikler Devre Dışı

Forumda yetkili hesabı atlama konuları mevcut bypass edip spflash ile rom atabilirsiniz
  10. Zenex

Çözüldü Hugeota ve Bigota nedir ?

Hayır farklı bir olay yok. Biri beta biri stabil vs değil 2 si de tamamen aynı dosyalardır. Rica ederim.
  11. Zenex

Çözüldü Hugeota ve Bigota nedir ?

İki linkten de indirilen dosyalar aynıdır. Hiçbir farkları yoktur. İndirip sha değerlerine de bakabilirsiniz. Sadece indirme sunucusuna fazla yük binmemesi için 2 farklı indirme sunucusu altında aynı dosyayı sunmaktadır xiaomi.
  12. Zenex

Rehber 64 Bit MiFlash

Güncel mi flash ile deneyiniz
  13. Zenex

Rehber 64 Bit MiFlash

Hatayı nerede veriyor?
  14. Zenex

Yardım Redmi Note 8Pro BL kilitli, Çin romunda sıkıştım, Mi Unlock Status kapalı. Bir başka clean and lock mağduriyeti

Bu sorununun yazılımsal çözümü mevcut, bootloader açılabiliyor. Direnç değişimini eskiden cihazı globale çevirmek için yapıyorduk ama artık gerek yok. Son kullanıcıya böyle riskli yönlendirmeler yapmayalım lütfen.
Üst Alt