İpucu VOLTE VOWIFI 4G Hakkında Bilgilendirme

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Aynı rezaleti Turkcell de yaşamak da mümkün. Hem xiaomi cihazlar satiyorlar mağazalarinda hemde wolte wowifi destegi vermiyorlar. Şuanda sistemi en iyi oturtmuş oparator vodafone. Telekom ve Turkcell iphone uzerine yatırımcı

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Aynen ben de tt deyken hattı volte ye açtırıncaya kadar canım çıkmıştı. Sonra topyekün hanım ben vodafone geçtik. Baktım tarifelere o kadar uçuk değil. Be. 6gb 750dk 250sms 29tl ve kullanmadığını ne kadar hak varsa ertesi aya devrediyor. Hanımda sizin tarifede. Dediğiniz gibi hiçbir ayar yapmadan volte geldi.

KaraMasque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9T
Konular
7
Bu mesajından sonra vodofone'ye geçtim umarım herşey söylediğin gibi olurda hattı taktığımda direk Volte özelliği açık olur teşekkürler

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Bende yıllar boyu bimcell üzerinden Türk Telekom kullandım. Volte açıktı ama hiçbir faydasını görmedim. Turkcelle geçtim kafam rahat çünkü çoğu yerde daha iyi çekiyor. Vodafone ya da Türk Telekomun kapsama alanının %99 olduğunu hiç düşünmüyorum çünkü kırsal yerlerde gerçekten çekmiyor. Turkcellde ulastigim internet hızına Türk Telekomda hiç ulaşamadım. 9 GB İnternet + 750 dk +250 sms + haftada 2 kez gnç den çatlat (ayda 8 GB internette burdan geliyor) + haftada bir salla kazan + 5 GB lık bip ve dergilik, fizy falan veriyor 34 TL.
Volte ve wovifi içinde destekleyen bir telefona sim kartı takmak istiyor, yani benim cihaz için konuşayım volteyi görmüyor diyebilirim

Son düzenleme:

Sami önal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sami
Cihazım
xiaomi redmi 6
Konular
4
kesinlikle katılıyorum. müşteri hizmetlerinden çekim kalitesine her şeyiyle leş bir operatör, vodafone.
ayrıca ben tt kullanıyorum ve volte aktif. hiçbir ayar yapmadım. sanırım telefondan telefona fark ediyor.
Hocam ben redmi 6 kullanıyorum operatörüm turkcell band20 kullanıyorum ve volte yok bende vodafone geçiş yapmayı düşünüyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-09-20-10-27-09-965_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-09-20-10-27-09-965_com.android.chrome.png
    145,1 KB · Görüntüleme: 28
Üst Alt