Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• hocam İyi akşamlar kolay gelsin poco m3 güncelleme sonrası nv data hatası verdı sıtede bulunan modem yuklemelerını yaptım ama hala aynı hatayı vermekte yardımcı olma şansınız varmı ???
    Merhaba redmi not 8 pro kullanıyorum şebeke sorunu var ne yapmam gerekiyor sorun genel anlamda internet ve aramalarda sıklıkla oluyor Urfa dan yazıyorum
    archesm
    archesm
    Ücretli onarımlar forumundan, Teknisyen hocalarımızdan destek alabilirsiniz.

J
    Jexxel272
    Evet Benimde telefonum Redmi note 8 pro internet sorunu 12.5.1 sürüm güncellemesinden sonra oldu
    hayirli aksamlar.rom indiren zaman ekran kapandi ve acilmiyor,butloodr modada alinmiyor.bu durumda ne yapmam gerekmekdedir?lutfen yardimci olun.
    S
    Scawll
    hocam cihazınızın entegresi bozulmuş olabilir emin olduktan sonra servise götürmekte yarar var
    merhaba note 10 lite telefonum da görüşme yaparken ekran kendiliğinden açılıyor, kapatma tuşuna bassam dahi kapanıp hemen açılıyor bu sorun sadece telefon görüşmesi sırasında oluyor konu açmaya çalıştım ama mesaj silinmiş. yardımcı olabilirmisiniz?
    Yunusyunus
    Yunusyunus
    Hocam tekrardan yazılım atın mi firm wareden global sürümü indirin mi flash ile clean allı seçin cihazı fastboot moduna al yükle tamam
    Merhaba ben mi note 10 pro telefonum var vowifi aktif gelen aramaları alıyorum konuşuyorum hiçbir sorun yok fakat ben vowifi üzerinden arama yapamıyorum reddediyor bununla alakalı bana yardımcı olabilirmisiniz teşekürler
    Hocam selam mi9t pro kullanıcısıyım. sağlam bir room'a ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz ?
    T
    turkarahan
    Merhaba K20 pro var bende Mi12.5 yükledim cihaz fastboot oldu. Fakat yapamadığım için başkasına yukleme yaptırdım. Farklı bir room kurmuş İstanbul için elden bansndestek olacak birisi var mı ? Bu konuda çok acemiyim
    Medzor
    Medzor
    Hocam selam. İşin ehli insanlara yonlendirebilirim sizi. Tabi şuana kadar cozemediyseniz. Keşke hemen denemeseydiniz. Yeni çıktığı için bazı problemler olabilir. İlk arkadaşım kurdu mi9 cihazında wifi çalışmıyor dedi. Bende biraz daha bekliyim dedim.
    Tekrardan miui 12 kurun stabil global indirin. Fastbooota alın mi flash pro ile flashlayin. Ama clean all seçili olsun. Yoksa bl kitlersiniz.
    T
    turkarahan
    Yönlendirme yaparsanız çok memnun olurum
    Merhaba redmi note 8 cihaz bir aylık ekran suresi 5 saat oyun bile oynamadan 5 saatte batarya bitiyor birisi akil versin bana cihaz garantili
    sa kardeşim bu konu burayamı yazılıyor bilmiyorum yanlışsa kusura bakma xiaomi redmi note6 pro telefonum var sabah oyun oynadım şarj %9 a inince şarja taktım baktım saatlerdir duruyor hala %9 ama şarj oluyor diye gösteriyor ilkindi tekrar taktım normalde telefon 1 saate %0 dan %100 e ulaşırken 1 saate yapacğı doludurma işlemini 9saate yaptı telefon daha 6aylık sence sorun nedir ?
    İyi günler. Benim telefonum redmi 5 telefonumdaki interneti bilgisayarda kullanmsk için USB tethering i açıyorum bağlanıyor gözüküyor ama bilgisayarımda interneti kullanamıyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt