Soru Türk Telekom'mu Türknet'mi (İnternet)

yunuslar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus emre
Cihazım
mi 4
Konular
0
Telefon bilgisi paylaşılmamış ama bizzat gidin derim güzel bir dille sorunu anlatın hatta türknet talep etmiş ama isterseniz sizde gidebilirsiniz dediler diye bir söylemde bulunun mutlaka birisi size yardımcı olacaktır.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Üstad bugün aradılar sorunu bildiklerini yarım saate kadar çözeceklerini söylediler yarım saat sonra sorun çözüldü tamamen şuan sorunsuz kullanıyorum 25-28 Mbps hız alıyorum bakalım ins devam eder böyle

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nuriuyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
Üstad bugün aradılar sorunu bildiklerini yarım saate kadar çözeceklerini söylediler yarım saat sonra sorun çözüldü tamamen şuan sorunsuz kullanıyorum 25-28 Mbps hız alıyorum bakalım ins devam eder böyle

Demekki çözülebiliyormuş baskı yapmanız yararınıza olmuş. Geçmiş olsun

Merak etmeyin ilk değişimde türknette bir klasiktir bu bundan sonra kolay kolay bir sorun olmaz.

yunuslar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus emre
Cihazım
mi 4
Konular
0
Demekki çözülebiliyormuş baskı yapmanız yararınıza olmuş. Geçmiş olsun

Merak etmeyin ilk değişimde türknette bir klasiktir bu bundan sonra kolay kolay bir sorun olmaz.
Teşekkürler üstad ilgilendi iz

Evet baya kayıt açıp heryerden mesaj attım :) bakalım daha yeni çözüldü ins sorun çıkmaz yine

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
15
Hayırlı olsun bu arada.Baslangicta verem ediyorlar lakin sonrası iyi.Ben 35 MB paket kullanıyorum.35 e yakın hız alıyorum.1 ayda bedava kullandim.En guzelide taahhüt yok.1 ay bedava kullanmak istersen sana davet kodu atabilirim.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Bu gercekten TT'un talebi mi? Silinen mesaji gorme sansim var mi, hangi gercegi aciga dokmusum acaba merak ettim...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

NıghtBlood

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Ben türk telekom, superonline kullandım. Şuanda ise Türknet kullanıyorum. Eğer altyapın yoksa Türk Telekomda kal çünkü Türknetin kendi servisi yok Türktelekomu yönlendiriyor ama oda eve gelmiyor sadece kapıya kadar hizmet veriyor. Altyapın varsa düşünme Türknete geç 35 megabit kullanıyoruz evde alt yapı 80 destekliyor. AKN olayı yok en iyi yanı o. Aylık 300 - 500 gb arası indirme yapmışız uygulamadan görebiliyoruz. Türknet bence şuanda en iyisi ama tekrar ediyorum altyapınız kötüyse uğraşmayın çok sıkıntı çekersiniz. Evinizde modem varsa modem kurulum ayarları videoları var onları yaptıktan sonra direk interneti kullanıyorsunuz. Eğer modeminiz yoksa Türknetten satın alabilirsiniz veya modem satan herhangi bir yerden. Evinizde daha önce internet kullandıysanız zaten hat çekilidir. Online destek kaydı yok. Yani müşteri hizmetleri olayı yok. Türknetin sitesinden veya uygulamasından destek kaydı bırakıyorsunuz oradan yanıtlanıyor sorunlarınız. 2 yıldır kullanıyoruz Samsun şehir merkezinde yaşıyorum herhangi bir problem hiç yaşamadık. Sadece pandemi döneminde hız 35 olmasına rağmen düşük gibi geliyordu ama sonradan düzeldi zaten. Aklınıza herhangi birşey takılırsa yazın cevaplarım.

yunuslar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus emre
Cihazım
mi 4
Konular
0
Şuan turkneti sorunsuz kullanıyorum denildiği gibi hiz vs herşey çok iyi ilk hafta biraz zorlu geçmişti sonra düzeldi ve hiç sorun yaşamadım bir buçuk aya yakın oldu ama keyfimiz başka şeyden bozuldu.

Ben Vodafone net kullanırken sürekli Vodafone yanımda uygulaması üzerinden bilgilerimi öğreniyordum ne kadar zamandır kullanıyorum ne kadar kaldı sözleşmenin bitmesine vs turknete geçmeden önce son 2-3 ay boyunca sürekli sozlesmeniz bitiyor şu paketi alabilirsiniz vs diyerek bildirim gelip durdu uygulamadan bende uygulama üzerinden abonelik bilgilerim e baktım sürekli Mart ayında sözleşme bitiyordu bunu son 3 ay kontrol ettim sürekli o uygulamadan daha sonra orada belirtilen tarih gelince sözleşme bitiş tarihi turknete geçtim ama dün bir mesaj geldi 878 TL cayma bedeli altında ödeme yapmamı istiyor Vodafone aradım müşteri hizmetleri ni anlattım durumu bana denilen şu siz geçen sene telefon üzerinden arandiniz ve 1 yıl daha uzattiniz sözleşmeyi ve ben bunu hiç hatırlamıyorum peki neden uygulamada abonelik bilgilerimde bu gözükmüyor du dediğimde olabilir hata oluyor orda vs o görüşmenin kaydını istediğimde ancak mahkemeye verirseniz bu kaydı dinleyebilirsiniz bunun dışında 878 TL yi ödemek zorundasınız deyip kapattı hasılı ödemek zorunda kalicam sanırım

NıghtBlood

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Şuan turkneti sorunsuz kullanıyorum denildiği gibi hiz vs herşey çok iyi ilk hafta biraz zorlu geçmişti sonra düzeldi ve hiç sorun yaşamadım bir buçuk aya yakın oldu ama keyfimiz başka şeyden bozuldu.

Ben Vodafone net kullanırken sürekli Vodafone yanımda uygulaması üzerinden bilgilerimi öğreniyordum ne kadar zamandır kullanıyorum ne kadar kaldı sözleşmenin bitmesine vs turknete geçmeden önce son 2-3 ay boyunca sürekli sozlesmeniz bitiyor şu paketi alabilirsiniz vs diyerek bildirim gelip durdu uygulamadan bende uygulama üzerinden abonelik bilgilerim e baktım sürekli Mart ayında sözleşme bitiyordu bunu son 3 ay kontrol ettim sürekli o uygulamadan daha sonra orada belirtilen tarih gelince sözleşme bitiş tarihi turknete geçtim ama dün bir mesaj geldi 878 TL cayma bedeli altında ödeme yapmamı istiyor Vodafone aradım müşteri hizmetleri ni anlattım durumu bana denilen şu siz geçen sene telefon üzerinden arandiniz ve 1 yıl daha uzattiniz sözleşmeyi ve ben bunu hiç hatırlamıyorum peki neden uygulamada abonelik bilgilerimde bu gözükmüyor du dediğimde olabilir hata oluyor orda vs o görüşmenin kaydını istediğimde ancak mahkemeye verirseniz bu kaydı dinleyebilirsiniz bunun dışında 878 TL yi ödemek zorundasınız deyip kapattı hasılı ödemek zorunda kalicam sanırım

Tüketici mahkemesine başvurmayı düşündünüzmü ? Şansınızı bir deneyin internet üzerinden e devlet ile başvuru yapılıyor ?

yunuslar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus emre
Cihazım
mi 4
Konular
0
Tüketici mahkemesine başvurmayı düşündünüzmü ? Şansınızı bir deneyin internet üzerinden e devlet ile başvuru yapılıyor ?
Açıkçası onların bahsettiği telefon görüşmesinden emin değilim bahsettikleri tarihte biraz karışık zamanlar yaşıyordum ve hiç hatırlamıyorum ve yine acikcasi yalan söylemezler diye düşünüyorum cunki konuşmanın tarihini saatini dakikasini verdi hep benim hatam o programa güvenmek halbuki hiç teyyitsiz bu işleri yapmam çok önem gösteririm böyle şeylere programda gördüğüm tarihin vs hiçbirseyin kaydı yok bende kanıt olarak sunabilecegim zaten suan girişte yapamıyorum :) o yüzden pek uğraşmaya değer durmuyor sonuç alma bakimindan

NıghtBlood

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Açıkçası onların bahsettiği telefon görüşmesinden emin değilim bahsettikleri tarihte biraz karışık zamanlar yaşıyordum ve hiç hatırlamıyorum ve yine acikcasi yalan söylemezler diye düşünüyorum cunki konuşmanın tarihini saatini dakikasini verdi hep benim hatam o programa güvenmek halbuki hiç teyyitsiz bu işleri yapmam çok önem gösteririm böyle şeylere programda gördüğüm tarihin vs hiçbirseyin kaydı yok bende kanıt olarak sunabilecegim zaten suan girişte yapamıyorum :) o yüzden pek uğraşmaya değer durmuyor sonuç alma bakimindan

Bende türk telekom aboneliğimi kapattırırken illallah ettirdiler. Şansınızı deneyin 3 4 kere aradılar beni kapatmayın vs. die. Telefonda birde bana internetsiz bir hayatın olmayacağı vs. ders vermeye çalıştılar. Param yok desem bile uzatacaklardı nerdeyse. Türk telekomda interneti kapattırmak rezilliktir. 2 ay uğraştım TT Genel Müdürlüğüne bile gittim. Güven olmuyor zaten ödeyeceksiniz bi başvurun siz haksız çıkarsanız zaten gene ödersiniz.

Üst Alt