Soru Türk Telekom'mu Türknet'mi (İnternet)

nasre69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ersan
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
5
Bende vodafondan bir arkadaşın tavsiyesi ile turknete geçtim 1 hafta sonra kaçmaya yetistiremedim bir kere fiber İnternet yok evde 3 kisi aynı anda internete girince İnternet sayfaları açılmıyor hız 85 MB yazıyor tarayıcıda internet bağlantısı yok diyor ama sağ alt köşedeki bağlantı simgesinde internet var gözüküyor bir hafta sürmedi iptal ettirdim

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Alt yapını sorgula Vdsl kaç mbps alıyorsun, Turknet Yapa ile hizmet alabiliyorsan abone ol ama alamıyorsan türk telekom alt yapısı ile vereceklerse netspeed'e geçmeni öneririm en azından konuşacak muhatap bulabilirsin. Turknet'de müşteri temsilcisi yok ve bu konuda müthiş şikayetler var.

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Alt yapını sorgula Vdsl kaç mbps alıyorsun, Turknet Yapa ile hizmet alabiliyorsan abone ol ama alamıyorsan türk telekom alt yapısı ile vereceklerse netspeed'e geçmeni öneririm en azından konuşacak muhatap bulabilirsin. Turknet'de müşteri temsilcisi yok ve bu konuda müthiş şikayetler var.
35 mbps vdsl verıyor alt yapıyı sorucam YAPA mı yoksa TT mi diye hocam teşekkür ederım

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
35 mbps vdsl verıyor alt yapıyı sorucam YAPA mı yoksa TT mi diye hocam teşekkür ederım
Arıza kaydı oluşturmak için Türknet çağrı merkezi elemanları yok ancak arıza kaydı oluşturmak çok kolay. Online işlemler veya telefon tuşlama ile arıza kaydı otomatik oluşturulabiliyor. Çözüm süresi, ciddi bir arıza yoksa genelde 24 saat. Alt yapınız iyiyse -ki 85 Mbps kapasite iyi görünüyor- problem yaşayacağınızı sanmıyorum. 35 Mbps paketi için fazlasıyla yeterli.

Türknet müşteri hizmetleri ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevapları:

Memnun bir müşteri olarak memnuniyetimi dile getirmek istedim. Ben eski müşteriyim ve 75 Mbps için 85 TL ödüyorum. Yeniler için tarifeler farklı. (35 Mbps / 100 Mbps)

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Arıza kaydı oluşturmak için Türknet çağrı merkezi elemanları yok ancak arıza kaydı oluşturmak çok kolay. Online işlemler veya telefon tuşlama ile arıza kaydı otomatik oluşturulabiliyor. Çözüm süresi, ciddi bir arıza yoksa genelde 24 saat. Alt yapınız iyiyse -ki 85 Mbps kapasite iyi görünüyor- problem yaşayacağınızı sanmıyorum. 35 Mbps paketi için fazlasıyla yeterli.

Türknet müşteri hizmetleri ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevapları:

Memnun bir müşteri olarak memnuniyetimi dile getirmek istedim. Ben eski müşteriyim ve 75 Mbps için 85 TL ödüyorum. Yeniler için tarifeler farklı. (35 Mbps / 100 Mbps)
Çok teşekkür ederım :)

Üst Alt