Soru Türk Telekom'mu Türknet'mi (İnternet)

orcomarksman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orhan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
DJ
Konular
0
İmkanınız varsa türkcelle geçin yoksa türk telekomda kalın türk net berbat en kötü yanı karşınızda muhattap yok ve ilgi alaka sıfır. Ben türk nete geçmeye karar verdiğimde günde 10 kere arıyorlardı geçtikten sonra sorun yaşadım bir muhattap yok herşeyi online işlem merkezi gibi bir saçmalıktan takip ediyorsun. 5 gün internetsiz kaldım vdsl diye başvurdum alt yapınız destekliyor dediler ama şimdi adsl kullanıyorum yok neymiş alt yapım desteklemiyormuş yani düşünün ne kadar yalancı olduklarını o yüzden türk net pişmanlıktır diyorum. kusura bakmayın böyle isyan eder gibi anlattım ama öyle gerçekten.

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
İmkanınız varsa türkcelle geçin yoksa türk telekomda kalın türk net berbat en kötü yanı karşınızda muhattap yok ve ilgi alaka sıfır. Ben türk nete geçmeye karar verdiğimde günde 10 kere arıyorlardı geçtikten sonra sorun yaşadım bir muhattap yok herşeyi online işlem merkezi gibi bir saçmalıktan takip ediyorsun. 5 gün internetsiz kaldım vdsl diye başvurdum alt yapınız destekliyor dediler ama şimdi adsl kullanıyorum yok neymiş alt yapım desteklemiyormuş yani düşünün ne kadar yalancı olduklarını o yüzden türk net pişmanlıktır diyorum. kusura bakmayın böyle isyan eder gibi anlattım ama öyle gerçekten.
Hocam türk telekom da kullandım vodafone da kullandım bunların muhattabı var da ne oluyo.Turkcell de farklı değildir. Çağrı merkezindeki insanların birşey bilmediği kesin. Yaptıgı tek sey kontrol edıyorum, kontrol edıyorum efendım. Türknete ne zaman yazsam 24 saat içinde mutlaka donuş yapıyorlar. 4ayda bi kere sorun cıktı o da herkes de olmus. Biz alısmısız bırıne soylemeye sıkayet etmeye. Tabi herkesin tecrübesi farklı

zaferozkan39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer Özkan
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Muhasebeci
Konular
0
Yıllardır türk.net kullanirim, memnunum, çağrı merkezi yok diye şikayet ediyorlar, uygulama üzerinden ariza kaydığı açtığın anda ilgileniyorlar, onlar kota ile uğraşırken biz yıllardır kota nedir bilmiyoruz, bulunduğum yerde maalesef fiber yok, 85 TL 16 MB, ama gerçekten 16 MB, 16 deyip alabildigim 8 değil yani,

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
4 ay Türknet kullanmıştım. Gerçekten herşey çok iyiydi. Ta ki sorun yaşayana kadar. Türknetin kendi ekibi olmadığı için Türtelekomun teknisyenleri gelip bakıyor arıza olduğunda. 3 kere kayıt açtım internet yok diye hep ben evde yokken gelip gitmişler nasıl denk geldiyse. Online yardım menüsünde arızanız giderildi diye mesaj geliyor ama internet yoktu her seferinde. Türktelekomun ekipleri bence bilinçli bozuyorlar. Türktelekomu aradım dedim ki ben başka operatördeyim size geçmek istiyorum 5 gündür internetim yok dedim filan müşteri temsilcisine ve telefonda abone anlaşması yaptık. Ertesi gün geldi teknisyen kurulumu yaptı internet canavar gibi çalışıyordu. Yani bilinçli işler var gibi geldi ama artık taahhüt vermiş olduk. Sorun çıkmazsa gerçekten fiyat olarak çok iyi Türknet ama sorun çıktı mı telekomun eline düşüyorsunuz. Bina tesisatınız ve alt yapınız yapınız iyi ise Türknet tercih edilebilir. Bu arada Türknet kullandığım dönemde internette dalgalanmalar oluyordu. 65 mbps de alıyordum 8 mbps de alıyordum. Bu sebeple ip tv kullananlar var ise dikkat etmeliler bu konuya. Umarım faydalı bir deneyim aktarma olmuştur herkes için.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Başlıktaki noktalama hataları ne zaman düzeltilecek acaba? (Kesme işareti)

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Kasım 2019 den bu yana telekomun gpon (gerçek fiber internet) fiber internetini kullanıyorum şu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım 50mbps full limitsiz paketim 5G wifi üzerinden idm indirme yaparken saniyede 9mb indirme görüyorum ping sorunu vs hiç yaşamadım şu zamana kadar hız testleri ve trace route testi de yaptım hepsi oldukça güzel sonuçlar verdi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu gercekten TT'un talebi mi? Silinen mesaji gorme sansim var mi, hangi gercegi aciga dokmusum acaba merak ettim...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Özel mesaj gönderiyorum hocam.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Böyle bir şey var gerçekten. Dünde ekşi sözlükte Turkcell ile alakalı açılan bir entry'i sildiler.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Böyle bir şey var gerçekten. Dünde ekşi sözlükte Turkcell ile alakalı açılan bir entry'i sildiler.
Hayır hocam aklınıza gelen şey gibi bir durum değil. :)

Kişisel iletişim bilgisi paylaşımı nedeniyle kaldırılan bir mesaj.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hayır hocam aklınıza gelen şey gibi bir durum değil. :)

Kişisel iletişim bilgisi paylaşımı nedeniyle kaldırılan bir mesaj.
Anladım hocam ama dün harbi sildiler. Bu forumda konu başka olabilir ama. :D

Üst Alt