Soru Türk Telekom'mu Türknet'mi (İnternet)

Eaegs20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cavit
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Valla kardeşim ben 3/4 yıldır kullanıyorum turkneti yapa altyapısını kullanarak alıyorum interneti 35mb alıyorum sorunsuz görüyorum download hızını upload da 5.68 gibi şuan fiyat yeni zamlanacak temmuzda 85e zamlanmasına rağmen en iyisi bence turknet
Diğer insanlardan belki duyuyosunudr müşteri hizmetleri sıkıntılı değil uyg dan teknik destek bölümünden başvurduğun zaman en az 5 en çok 10 günde çözüldü benim problemlerim.

yunuslar

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
yunus emre
Cihazım
mi 4
Konular
0
Telefon bilgisi paylaşılmamış ama bizzat gidin derim güzel bir dille sorunu anlatın hatta türknet talep etmiş ama isterseniz sizde gidebilirsiniz dediler diye bir söylemde bulunun mutlaka birisi size yardımcı olacaktır.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Üstad bugün aradılar sorunu bildiklerini yarım saate kadar çözeceklerini söylediler yarım saat sonra sorun çözüldü tamamen şuan sorunsuz kullanıyorum 25-28 Mbps hız alıyorum bakalım ins devam eder böyle

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nuriuyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
Üstad bugün aradılar sorunu bildiklerini yarım saate kadar çözeceklerini söylediler yarım saat sonra sorun çözüldü tamamen şuan sorunsuz kullanıyorum 25-28 Mbps hız alıyorum bakalım ins devam eder böyle

Demekki çözülebiliyormuş baskı yapmanız yararınıza olmuş. Geçmiş olsun

Merak etmeyin ilk değişimde türknette bir klasiktir bu bundan sonra kolay kolay bir sorun olmaz.

yunuslar

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
yunus emre
Cihazım
mi 4
Konular
0
Demekki çözülebiliyormuş baskı yapmanız yararınıza olmuş. Geçmiş olsun

Merak etmeyin ilk değişimde türknette bir klasiktir bu bundan sonra kolay kolay bir sorun olmaz.
Teşekkürler üstad ilgilendi iz

Evet baya kayıt açıp heryerden mesaj attım :) bakalım daha yeni çözüldü ins sorun çıkmaz yine

Janisary76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
9
Hayırlı olsun bu arada.Baslangicta verem ediyorlar lakin sonrası iyi.Ben 35 MB paket kullanıyorum.35 e yakın hız alıyorum.1 ayda bedava kullandim.En guzelide taahhüt yok.1 ay bedava kullanmak istersen sana davet kodu atabilirim.

Üst Alt