MIUI 12 Redmi Note 9S - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJWMIXM İndirme Bağlantıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

naturklich

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Note 9s 6/128gb
Konular
2
EU android 11 romu geldi zaten.

eneskara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Note 9
Konular
0
Ben eu kurdum. Xiaomi.eu ertesi gün yayınladı zaten.
Belli belirsiz bir yavaşlama sözkonusu. Akıcılık azalmış gibi. Pil drenajı artmış. MiuiMİX 2.0 ile 13-14 saat ekran süresi alabiliyorken bu romla ancak maksimum 9 saat civarı aldım. Üçüncü şarj döngüsünde durum aynı. MiuiMİX 12.0.2 ye geri döneceğim.

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
57
Ben eu kurdum. Xiaomi.eu ertesi gün yayınladı zaten.
Belli belirsiz bir yavaşlama sözkonusu. Akıcılık azalmış gibi. Pil drenajı artmış. MiuiMİX 2.0 ile 13-14 saat ekran süresi alabiliyorken bu romla ancak maksimum 9 saat civarı aldım. Üçüncü şarj döngüsünde durum aynı. MiuiMİX 12.0.2 ye geri döneceğim.
Hangi romdasınız hocam bende mi11 eu 11.09dayım tavsiyr ederim

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
mıuı 12 android 10 geri geçtim sıkıntılı rom , aşagıdaki sıkıntıları yaşadım ve geri android 10 geçtim .
eu rom da en güzel mıuı 11 sürümü kadar stabil rom görmedim kullanmadım hiç . tek geçerim mıuı 11 sürümünü .

yavaşlık
akıcılık
arama
kendi kendine kapanma
ekran donmaları

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
mıuı 12 android 10 geri geçtim sıkıntılı rom , aşagıdaki sıkıntıları yaşadım ve geri android 10 geçtim .
eu rom da en güzel mıuı 11 sürümü kadar stabil rom görmedim kullanmadım hiç . tek geçerim mıuı 11 sürümünü .

yavaşlık
akıcılık
arama
kendi kendine kapanma
ekran donmaları
Hocam sizin yazdıklarınızdan sadece akıcılıkta sorun yaşadım. Ayrıca ses ayarlarını genişletince altta gelen zamanlayıcı da gitmiş. Çok işime yarıyordu hâlbuki. Bir de Nova Launcher'da hareket ile kullanma desteği gitmiş.

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
Hocam sizin yazdıklarınızdan sadece akıcılıkta sorun yaşadım. Ayrıca ses ayarlarını genişletince altta gelen zamanlayıcı da gitmiş. Çok işime yarıyordu hâlbuki. Bir de Nova Launcher'da hareket ile kullanma desteği gitmiş.
Bu sorunu yaşayan tek benim sanırım başka kuranlardan da şikayet olmadığı söylendi ama ilk kurulumda rom sıkıntılı desem 3 farklı yerden de indirdim ama gene de aynı sorunu yaşadım ki zaten sizde de oldu mu bilmiyorum ama normalde rom kurarken hep Türkçe gelirdi bu sefer İngilizce geldi kurulum dili sonra Türkçe seçtim .
şunu da yapıyordu telefonun dilini İngilizce yap kapat aç sonra arama çalışıyor anlamış değilim tam oturana kadar a11 ara verdim elimden geldi mıuı 11 eu rom kurmak da eski olmasa ah :)

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Bu sorunu yaşayan tek benim sanırım başka kuranlardan da şikayet olmadığı söylendi ama ilk kurulumda rom sıkıntılı desem 3 farklı yerden de indirdim ama gene de aynı sorunu yaşadım ki zaten sizde de oldu mu bilmiyorum ama normalde rom kurarken hep Türkçe gelirdi bu sefer İngilizce geldi kurulum dili sonra Türkçe seçtim .
şunu da yapıyordu telefonun dilini İngilizce yap kapat aç sonra arama çalışıyor anlamış değilim tam oturana kadar a11 ara verdim elimden geldi mıuı 11 eu rom kurmak da eski olmasa ah :)
Hocam ben OTA linkinden indirip manuel kurdum. Güncelleme kısmında dosya seçip güncelliyoruz ya hani, oradan işte. Bende dil seçenekleri çıkmıyor o yüzden.

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt