MIUI 12 Redmi Note 9S - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJWMIXM İndirme Bağlantıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byerdo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
RN 9 pro 6/128
Meslek
Kimya Teknisyeni
Konular
2
Miui 12.5 için 9s Ler deneme kapsamında değil diye okumuştum. Nasıl kayıt yaptığınızı merak ettiğim için sordum
9s olarak görünmüyor cihaz, Redmi Note 9 Pro olarak görünüyor, sizin cihazınızın telefon hakkında olan görüntüsünde ne yazıyor? Türkiye kayıtlı ise 9s görünecektir.

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
9s olarak görünmüyor cihaz, Redmi Note 9 Pro olarak görünüyor, sizin cihazınızın telefon hakkında olan görüntüsünde ne yazıyor? Türkiye kayıtlı ise 9s görünecektir.
Aynen Türkiye kayıtlı 9s 64 lük yalnız benim model

bjkmert45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Planlama Müdürü
Konular
3
Merhabalar, bu güncellemeyi cihazıma kurdum ancak ne arama yapabiliyorum nede arayanların çağrılarını açabiliyorum. Komple silip temiz kurulumda yaptım ancak sorun çözülmedi. Yardımcı olabilir misiniz?
Arkadaşlar desteğinizi rica ederim var mıdır bu soruna bir çözüm bulan. Yada kurduğum TWRP de mi bir sorun var. Yardımcı olabilir misiniz? Orangefox TWRP ile kurdum.

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Dün akşam Miui 12,5 Global Kararlı Beta Test'e kayıt olmuştum. Cihazım QJWİNXM 12.0.2.0 idi.
Bugün gelen OTA güncelleme ile, cihaz RJWINXM 12.0.3.0 oldu. Android 11'e geçtik.
Ben de dün MIUI 12.5 Beta teste kayıt oldum (RN 9 Pro) ama halen gelmedi size gelen güncelleme beta mı (kayıt olduğunuz 12.5 güncellemesi mi) yoksa stabil güncelleme mi?

sinang34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
A50
Konular
0
Arkadaşlar desteğinizi rica ederim var mıdır bu soruna bir çözüm bulan. Yada kurduğum TWRP de mi bir sorun var. Yardımcı olabilir misiniz? Orangefox TWRP ile kurdum.
Hocam bazı kişiler sizinle aynı sorunu yaşamış 12.03 versiyonu flashlayın isterseniz.

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
Bunu hangi sürümde kuracağız anlamış değilim 12.2 de mi 12.3 de mi

ouyaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hulusi
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
0
Güncelleme kararlı beta olarak görünüyor. İsterseniz biraz bekleyin güncelleme ekranına düşünce yaparsınız. İki şekilde de garantiden çıkmaz.

Hocam bildiğim kadarıyla garantili cihazlar eu olmuyor. Bl kilidi açık mı bir kontrol eder misiniz? Bu arada bu güncellemeyi yapamazsınız.
BL Kilidi kapalı . EU bendeki bende anlamadım. EU ya Android 11 gelene kadar bekleyeceğiz o zaman yapacak birşey yok. Teşekkürler

Byerdo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
RN 9 pro 6/128
Meslek
Kimya Teknisyeni
Konular
2
Ben de dün MIUI 12.5 Beta teste kayıt oldum (RN 9 Pro) ama halen gelmedi size gelen güncelleme beta mı (kayıt olduğunuz 12.5 güncellemesi mi) yoksa stabil güncelleme mi?
Evet, Beta Stabil Güncelleme adıyla lanse edildi. Miui 12.5, Android 11 üzerine kurulduğundan ilk önce 11 gelir, daha sonra Miui ara güncellemeleri gelir. Çin Beta'da olduğu gibi olacak yani, global güncellemer de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt