MIUI 12.5 OneOS Android 11 MIUI 12.5 [9T Pro | K20 Pro] 15.11.2021

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Hocam sanırım her zaman açık ekranı 10 saniye ayarıyla kullanıyorsunuz. Zaman kısıtı koymadan denediğimde veya her zaman açık ekran kapalıyken ön kamera açılmıyor. Cepteyken açılması sinir bozucu tabi.
Evet hocam açık ekranı 10 saniye ayarıyla kullanıyorum. Sizin önerilerinizi şimdi deneme fırsatı buldum fakat bende zaman kısıtı olmasa da ya da her zaman açık ekran kapalıyken de ön kamerayı otomatik olarak açıyor. Bu problem önceden de vardı bende MIUI Romlarda. Büyük bir problem mi tabii ki değil, telefon cebimdeyken internet bağlantısını kesiyorum böylece problem olmuyor fakat sonuçta bu da bir hata olduğu için belirtmek istedim.
Zaten bazı custom romlarda bunun farkında oldukları için özellik eklemişlerdi. Demek ki MIUI Romlarda hala bu problem çözülememiş.

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
1 aydır günceleleme gelmiyor.mıuı 13 gelicek ondanmı yoksa güncellemeyi kesmeyemi başladılar.

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
1 aydır günceleleme gelmiyor.mıuı 13 gelicek ondanmı yoksa güncellemeyi kesmeyemi başladılar.
Romun ana geliştiricisi Telegram grubunda şöyle bir açıklama yaptı: 2022 Nisan ayına kadar romu geliştirmek adına yeterli zamanı olmayacakmış. Haftalık desteği tüm cihazlarda kapatıyorlar ve ayda 1 güncelleme gelecekmiş. MIUI, Android 12 altında çalışmayacakmış. Eğer olurda MIUI 13 gelirse Nisan 2022'ye kadar bu güncellemeyi uygulayamayacakmış. Eğer olur da geliştirme yaptıkları herhangi bir cihaz Android 12'ye geçiş yaparsa geçici süre ile destek verilmeyecekmiş. (Anladığım kadarıyla olur da XIAOMI bizim telefon için Android 12 tabanlı bir MIUI çıkarırsa ayda 1 gelecek güncellemeyi de alamayacağız.)

Bir sonraki güncelleme kasım ayının ortasında olacakmış.

Good evening / afternoon / day:
I'm BadWolf, main developer and head of ONE Team, also known as Revolution Techs (RevTechs)

As I anticipated a few days ago my colleague Camp, I do not have the time currently necessary to continue assiduously with the OneOS MIUI project
This will be the case for approximately 6 months (April 2022)

What does this mean?
- All devices start to use the stable base, support is closed to Weekly (they will come out once a month)
- It will not work under Android 12 on miui
- In the hypothetical case (and I hope not) that MIUI 13 comes out, stable base, support would not be given until April 2022, therefore full ROM support would be temporarily terminated
- If any device makes the jump to Android 12 under stable base, it will be temporarily withdrawn from support.

The aosp ROM is the only one that in my few spare time if I am going to continue with it to be able to release the source as soon as possible and give everyone the opportunity to compile.

The next MIUI update will be in mid-November.
The ROM aosp its official launch to the public is delayed too
As I have some time I will give news.

The other ONE Team projects follow their natural course.

Greetings and thank you.
P.S; It would be appreciated if you refrain from saying nonsense, why won't more Weeklys etc appear when it is already specified. If you don't like it, I advise you to go to another ROM.

EKLEME:
Sizde de (Bu romu kullanan) romda şöyle hatalar oluyor mu?
1.Nadir de olsa telefona mesaj gelince her zaman açık ekranda bildirim geldiği için simgesi çıkıyor fakat her zaman açık ekran kendini kapatmıyor.
2.Bazen ana ekranda çift tıklamayı algılamıyor.
3.Telefonu wifi ağına bağlamak için wifi simgesine tıklıyorsunuz fakat wifiye bağlanmıyor. Wifi bağlantısını kapatıp tekrar bağlanmayı deneyince wifiye bağlanıyor.

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
teşekürler cevap için en son galeri sorunuyla bıraktılar.

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
teşekürler cevap için en son galeri sorunuyla bıraktılar.
Siz hangi OneOs sürümündesiniz şu an? Birde galeride nasıl bir problem oluşuyor?
Ben 03.10.21 sürümündeyim galeride herhangi bir problemle karşılaşmadım.

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
Ondan bir önceki sürüme döndüm 21.9.20 2 defa yükledim 2 de galeri hattası verdi.yeni güncellemede gelmedi 1 aydır

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
f2fs desteklimi şuan değilse nasıl yuklenır ?

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
f2fs desteklimi şuan değilse nasıl yuklenır ?
Hocam, romun F2FS desteği bulunmamaktadır. Grupta bir kaç kez sormuşlar, denemişler farklı Kernel vs olumlu sonuç alamamışlar.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
Hocam, romun F2FS desteği bulunmamaktadır. Grupta bir kaç kez sormuşlar, denemişler farklı Kernel vs olumlu sonuç alamamışlar.

şuan bu romumu kullanıyorsunuz son vsyi yumledim safety geçemiyorum

Üst Alt