Yardım Mi4 kapandı açılmıyor!!

ahmetaykut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi4 LTE
Meslek
memur
Konular
1
İyi günler arkadaşlar, 8 aydır kullanmakta olduğum ve bu zamana kadar hiç bir sıkıntısını görmediğim telefonumu sabah kalktığımda kapalı olarak buldum, güç tuşuna basıyorum açılmıyor, şarj olmadı galiba diye başka prize taktım bir süre beklememe rağmen yine açılmadı. Sıkıntının kaynağı sizce nedir? nasıl çözebilirim?

moguz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
2
merhaba arkadaşlar, cihazıma bugün itibariyle kavuştum, bilgilerim de silinmemiş maşallah. sorun yok gibi . DELTA firmasına teşekkür ediyorum. Onca kötü yorumdan sonra hop oturup hop kalktım ama sağolsunlar sorunsuz bir şekilde ve sağlam olarak elime geçti şükür, elektronik parça değişikliği diyor ama değişen parçanın adı yok maalesef....
diğer arkadaşlara ricam biraz beklesinler... SAbır Sabır

Oyla:

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
merhaba arkadaşlar, cihazıma bugün itibariyle kavuştum, bilgilerim de silinmemiş maşallah. sorun yok gibi . DELTA firmasına teşekkür ediyorum. Onca kötü yorumdan sonra hop oturup hop kalktım ama sağolsunlar sorunsuz bir şekilde ve sağlam olarak elime geçti şükür, elektronik parça değişikliği diyor ama değişen parçanın adı yok maalesef....
diğer arkadaşlara ricam biraz beklesinler... SAbır Sabır

tam olarak kaç gün sürdü hocam

Oyla:

moguz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
2
12 haziran - 11 temmuz
bayram tatilini sayarmısınız bilemem :)

Yalnız anakart değiştiğine dair bir ibare yok benim servis formunda.... belkide sadece onarım ??? çünkü bütün verilerim herşeyim duruyor,silinen bir şey yok

Oyla:

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
12 haziran - 11 temmuz

Yalnız anakart değiştiğine dair bir ibare yok benim servis formunda.... belkide sadece onarım ??? çünkü bütün verilerim herşeyim duruyor,silinen bir şey yok

telefonumu özledim ya :D

Oyla:

aselsan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
6
arkadaşlar benim cihazımda mi 3 ve son güncelleme sonra mıuı 7.5 yani marshmalow aldıktan sonra mi ekranında kaldı döngüye giriyor kendi kendine yenileniyor açılmıoyor

Oyla:

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
arkadaşlar benim cihazımda mi 3 ve son güncelleme sonra mıuı 7.5 yani marshmalow aldıktan sonra mi ekranında kaldı döngüye giriyor kendi kendine yenileniyor açılmıoyor
mi flash ile romu tekrar yükle

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Eşimde Mi3 var, en son miui8 beta sürümüne güncelledik, hiçbir sıkıntı yok, fastboot moduna alıp miui8 kurun, forumda rom yükleme ile ilgili tüm bilgiler mevcut

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

samkovic

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
samko
Konular
1
12 haziran - 11 temmuz

Çin'den getirttiğim 9-10 aydır kullandığım mi4, Bugün itibariyle benimde aynı sorun durduk yere kapanıp , hiç bir şekilde ışıkları tanımayıp açılmamaya başladı, ses+güç tuşu ile de tepki vermiyor , tam anlamıyla bu sorunu yaşayanlar , telin sorunu neymiş söyleyebilir mi , sinirden kırıp atıcam yoksa ,,
Tamir ücreti Nekadar acaba ve bu işi delta servis mi yapıyor sadece .

Oyla:

Musty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xaomi Mi4
Konular
7
bende 1 seneye yakın mi4 cihazımı kullanıyorum. her şey pokemon go ile başladı sanırım :) ondan önce böyle bir arızası yoktu heralde. pokemon go tam bir batarya katili, aşırı tüketiyor ve telefonu alev gibi yapıyordu. telefon kafayı yemeye başlamıştı.şarjı bitiyor açılmıyor, şarj almıyor vs. her seferinde kurtardım ama uğraştım.
misal şu an şarjı tamamen bitirip şarj yapayım dersem telefon zor açılıyor. anca xiaomi powerbank im ile şarj oldu, yoksa kırmızı ışık hızlı hızlı yanıp sönüp duruyordu. bence bu problem bataryalardan kaynaklı, biraz uyduruklar. batarya değiştirmek lazım ama bunlardada değişim yok. birdaha bataryası değişmeyen telefon almam, bu ders oldu.

Oyla:
Üst Alt