Yardım Mi4 kapandı açılmıyor!!

ahmetaykut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi4 LTE
Meslek
memur
Konular
1
İyi günler arkadaşlar, 8 aydır kullanmakta olduğum ve bu zamana kadar hiç bir sıkıntısını görmediğim telefonumu sabah kalktığımda kapalı olarak buldum, güç tuşuna basıyorum açılmıyor, şarj olmadı galiba diye başka prize taktım bir süre beklememe rağmen yine açılmadı. Sıkıntının kaynağı sizce nedir? nasıl çözebilirim?

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
İyi günler arkadaşlar, 8 aydır kullanmakta olduğum ve bu zamana kadar hiç bir sıkıntısını görmediğim telefonumu sabah kalktığımda kapalı olarak buldum, güç tuşuna basıyorum açılmıyor, şarj olmadı galiba diye başka prize taktım bir süre beklememe rağmen yine açılmadı. Sıkıntının kaynağı sizce nedir? nasıl çözebilirim?

eger herhangi bir yükleme yapmadıysanız öncesinde başka bir şarj aletiyle deneyin

Oyla:

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Pc ye baglamayi denediniz mi pc teli goruyormu diye ?

Oyla:

hyuga16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
Mİ4 LTE
Konular
12
Evet 6 aydır kullanıdıgım mi4 telefonum dün aksam şarj bittikten sonra açılmadı şarja taktım görmedi, başka alet ile denedim yine şarj etmedi.
Sorunun ne olduğunu bilen varsa lütfen yardım etsin :(

Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
denedim olmadı maalesef, çalışmıyor.[/QUOTE
Siz yinede başka bir şarj aleti ile deneyin
Evet 6 aydır kullanıdıgım mi4 telefonum dün aksam şarj bittikten sonra açılmadı şarja taktım görmedi, başka alet ile denedim yine şarj etmedi.
Sorunun ne olduğunu bilen varsa lütfen yardım etsin :(

bu sorun son günlerde çok fazla söylenmeye başlandı garip pc ye takdınızmı telefonu takdıysanız durum nedir pc görüyormu yazılımsal yada donanımsal oldugunu anlamak lazım pil yada şarj girişi arızalanmış olabilir yada yazılımsal sıkıntı olabilir detay verebilirseniz forumdan bilgisi olan birileri yardımcı olacaktır geçmiş olsun

Oyla:

ahmetaykut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi4 LTE
Meslek
memur
Konular
1
bu sorun son günlerde çok fazla söylenmeye başlandı garip pc ye takdınızmı telefonu takdıysanız durum nedir pc görüyormu yazılımsal yada donanımsal oldugunu anlamak lazım pil yada şarj girişi arızalanmış olabilir yada yazılımsal sıkıntı olabilir detay verebilirseniz forumdan bilgisi olan birileri yardımcı olacaktır geçmiş olsun

pc ye bağladım ne yazık ki görmüyor, başka şarj aleti ile de şarj olmuyor. bu nasıl bir problemdir anlayamıyorum.

Oyla:

12dyl1983

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velid Kaya
Cihazım
Mİ 8 6/128
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Konular
17
Merhabalar sorunun ne olduğunu anlayamadım fakat bir sorum var fastboot moda alabiliyormusunuz eğer alabiliyorsunuz fastboot rom kurmayı deneyin derim.
Umarim sorununuz çözülür.

Oyla:

ahmetaykut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi4 LTE
Meslek
memur
Konular
1
Merhabalar sorunun ne olduğunu anlayamadım fakat bir sorum var fastboot moda alabiliyormusunuz eğer alabiliyorsunuz fastboot rom kurmayı deneyin derim.
Umarim sorununuz çözülür.
merhaba, dediğiniz modun ne olduğunu anlayamadım, telefon konusunda teknik bilgim yok. lakin telefonda hiç ekran göremiyorum ne yazık ki tamamen ölü bir modda kapalı. bugün garantiye yolladım artık inşallah tez yapılır gönderilir. ilginiz için teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt