Yardım Mi4 kapandı açılmıyor!!

ahmetaykut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi4 LTE
Meslek
memur
Konular
1
İyi günler arkadaşlar, 8 aydır kullanmakta olduğum ve bu zamana kadar hiç bir sıkıntısını görmediğim telefonumu sabah kalktığımda kapalı olarak buldum, güç tuşuna basıyorum açılmıyor, şarj olmadı galiba diye başka prize taktım bir süre beklememe rağmen yine açılmadı. Sıkıntının kaynağı sizce nedir? nasıl çözebilirim?

moguz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
2
her hangi bir bilgi varmı hocam cihazlarınızla ilgili bugun bnm de başıma geldi bu olay tel kapandı ve açılmıyor 1 saatten fazladır şarj takılı ama hiç bi hareket yok

merhaba, benim telefon şu anda DELTA serviste, sağolsunlar mesajlarıma cevap alabiliyorum, 7-10 iş günü sonra teslim edeceğiz dediler, ben de yapılan işlemi sordum, anakart tamiri dediler, ama değişecek mi tamir mi olacak ben de bilmiyorum, son durum bu, gelince daha detaylı bilgi verebilirim ancak...
bence hiç bekletmeyin garantiye gönderin derim, beklemekte düzelecek bir durum değil görünen o ki...

Oyla:

moguz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
2
ona nereden bakabiliyorduk? miui en son sürümdü, kendi çıkardıkları, ben extradan yükleme hiç yapmadım.

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
fena tırsmaya başaldım.mi4'ler elde tek tek patlıyorsa sebebi nedir acaba

Oyla:

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
merhaba, benim telefon şu anda DELTA serviste, sağolsunlar mesajlarıma cevap alabiliyorum, 7-10 iş günü sonra teslim edeceğiz dediler, ben de yapılan işlemi sordum, anakart tamiri dediler, ama değişecek mi tamir mi olacak ben de bilmiyorum, son durum bu, gelince daha detaylı bilgi verebilirim ancak...
bence hiç bekletmeyin garantiye gönderin derim, beklemekte düzelecek bir durum değil görünen o ki...

cihazı paketledim ama bugun hiç fırsatım olmadı yarın inş. göndericem birde kargoyu onlar mı karşılıyor yoksa gönderici mi ?

Oyla:

moguz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
2
geç cevap için özür dilerim. Web sayfalarında bir numara var onu söyleyince karşı taraf ödüyor

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Benim ekranında alt panrl dokunmatikler çalışmıyor yapılabilecek bişey var mı

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Pek sanmam ama ayarlardan(üstten aşağı çektigimiz panel) navigasyon tuşları kapalı seçilmiş olmasın

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hyuga16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
Mİ4 LTE
Konular
12
her hangi bir bilgi varmı hocam cihazlarınızla ilgili bugun bnm de başıma geldi bu olay tel kapandı ve açılmıyor 1 saatten fazladır şarj takılı ama hiç bi hareket yok
hocam telefonunun anakartı yanmış geçmiş olsun. garantiye gonder 25 gun tamir siresi veriyorlar. yurt dısından geliyormuş

Oyla:

hyuga16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
Mİ4 LTE
Konular
12
Şarj almama sorunu varsa eğer anakartınız arıza vermiş oluyor. servis o şekilde bilgi verdi. yeni anakartın yurt dışından gelecek demişlerdi. bugun de aradım hafta sonu elinizde olur denildi. bilgilerinizi yedekleyin herşey siliniyor benim bütün fotolarım vs gitti :(

Oyla:

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
hocam telefonunun anakartı yanmış geçmiş olsun. garantiye gonder 25 gun tamir siresi veriyorlar. yurt dısından geliyormuş

Şarj almama sorunu varsa eğer anakartınız arıza vermiş oluyor. servis o şekilde bilgi verdi. yeni anakartın yurt dışından gelecek demişlerdi. bugun de aradım hafta sonu elinizde olur denildi. bilgilerinizi yedekleyin herşey siliniyor benim bütün fotolarım vs gitti :(

25 haziranda teslim aldı servis cihazı bugüne kadar arayıp bilgi veren olmadı bugun ben aradım cihaz onarım aşamasında kontrolleri yapılıp sıkıntısız bi şekilde size ulaştırılcak 1 2 hafta daha süre bilir dediler bakalım ne olucak

Oyla:
Üst Alt