Yardım Mi4 kapandı açılmıyor!!

ahmetaykut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi4 LTE
Meslek
memur
Konular
1
İyi günler arkadaşlar, 8 aydır kullanmakta olduğum ve bu zamana kadar hiç bir sıkıntısını görmediğim telefonumu sabah kalktığımda kapalı olarak buldum, güç tuşuna basıyorum açılmıyor, şarj olmadı galiba diye başka prize taktım bir süre beklememe rağmen yine açılmadı. Sıkıntının kaynağı sizce nedir? nasıl çözebilirim?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam şuanda söylentileri var ama Mİ7 ne zaman çıkar gibi bir tahmin yürüte bilir misiniz?

Haziran ayından önce buraya makul fiyata geleceğini sanmıyorum.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Oyla:

obbodolooo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cabir
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
0
Forumda yeniyim. Mi4 cihazim dun birden bire kapandi bir daha acilmadi. Sabaha kadar sarjda kaldi hala acilmadi. Telefon sarjda iken bildirim isigi kirmizi olarak yanip sonuyor. Baska telefonum olmadigi icin sitenin sms dogrulamasini yapamadim. O yuzden yeni baslik acamiyorum. Ozel msj atamiyorum. Sorun neden kaynakli olabilir ne yapabilirim yardimci olabilecek var mi. Kocaelide oturuyorum. Telefonu kipa dan bes ay once aldim.

Oyla:

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Forumda yeniyim. Mi4 cihazim dun birden bire kapandi bir daha acilmadi. Sabaha kadar sarjda kaldi hala acilmadi. Telefon sarjda iken bildirim isigi kirmizi olarak yanip sonuyor. Baska telefonum olmadigi icin sitenin sms dogrulamasini yapamadim. O yuzden yeni baslik acamiyorum. Ozel msj atamiyorum. Sorun neden kaynakli olabilir ne yapabilirim yardimci olabilecek var mi. Kocaelide oturuyorum. Telefonu kipa dan bes ay once aldim.

Custom rom veya root yüklü değilse cihazınızı servise gönderin , mümkünse değişim isteyin . İthalatçı garantili ise işlemler uzun sürebilir ve bu durumda sizi idare edecek başka bir telefonunuz yoksa forumdan birine tamir için gönderebilirsiniz.

Oyla:

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Hocam geçen ay benim telefonda gitti durduk yere sebebini bir türlü çözemedim. Eğer çözersen çözüm yöntemini bana söyler misin?

Oyla:

venoox

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi not3
Konular
0
Xiaomi redmi note 3 cihazımda yazılımsal bir sıkıntı var cihaz mi yazısından sonra kendini kapatıyor oem kilidini açamıyorum telefon stockta ne yapmam gerek ?

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Xiaomi redmi note 3 cihazımda yazılımsal bir sıkıntı var cihaz mi yazısından sonra kendini kapatıyor oem kilidini açamıyorum telefon stockta ne yapmam gerek ?
Cihazınız SD işlemciliyse tespoint yöntemi ile edl moda alıp 64 bit mi flash ve 64 bit Windows işletim sisteminde rom atmayı deneyebilirsiniz.

Oyla:

Onur Mi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Mi
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Mi5 telefonumun şarjı bittikten sonra şarj almıyor bot screen yemiyordu.Farklı bir çözüm yöntemi buldum.cihazı adaptörüne bağlayıp adaptörü prize sok çıkar yapıyoruz.pil animasyonun görene kadar.elektrosok etkisi yapıyor sanirim.

Oyla:

sezgin91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sezgin
Cihazım
Mİ4
Konular
0
pili değiştirin açılacaktır, benndede logo gelip gidiyordu pili değiştim düzeldi, açılmayan mi4 lerin tek sorunu pil değişimi, sorun devam ederse power butonunu flexiyle birlikte değiştirince çözüm olur.

Son düzenleme:
Oyla:

Mr.Sun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Redmi Note 8
Konular