Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Hocam sabırsızlıkla bekliyorum şu kilit olaını sonra mi room deniyeceğim şuan global yüklü ve batarya çok tutarsız 100 de çok çabuk düşüyor ve%60 oranlarına gelince normale dönüyor aldığım günden beri bu şekilde

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam sabırsızlıkla bekliyorum şu kilit olaını sonra mi room deniyeceğim şuan global yüklü ve batarya çok tutarsız 100 de çok çabuk düşüyor ve%60 oranlarına gelince normale dönüyor aldığım günden beri bu şekilde
Kilit aşamasında telefonu kesinlikle sifirlamayin. Mi hesabı çıkışı yapmayın. Güncelleme yapmayın. Gerekirse temizleyici ile bile temizlik yapmayın hocam. Süreç uzamasın :)

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Kilit aşamasında telefonu kesinlikle sifirlamayin. Mi hesabı çıkışı yapmayın. Güncelleme yapmayın. Gerekirse temizleyici ile bile temizlik yapmayın hocam. Süreç uzamasın :)
Uygulamaları bile güncellemiyorum o derece wifiye bile bağlanmadım

metaleva

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yilmaz
Cihazım
Note 10
Konular
6
Ben 10 saat ekran süresi alıyorum burada niyetimiz insanları yanıltmak değil bu cihaz için çıkan bütün romları denedim en iyisi bu miroom stabil ama sizin için iyi değilse çin romuna geri dönün
Butun romlari denemis olmaniz miroom yukleyince telefon uçacak demeye sebep degil. Adam kulakligim bozuk yazsa altina mirooma gecin duzelir diyeceksiniz nerdese :) Cin romuna gecip gecmemeye ben karar veririm.

1. Kamera kararsiz. Zaman zaman crash veriyor. Simdiye dek bir haftada iki kez oldu.

2. Gecis efektlerinde zaman zaman tekleme var. (8/256 modelindeyim ustelik)

3. Pil tuketimi orijinal roma gore bariz daha fazla. Sizden baskasindan batarya iyi donusu alamadim. Ben orijinal rom ile 11 saat ekran aliyorum. Beklemede de cok dusmuyordu. Sebebi de miroomun arka plandaki uygulamalari kisitlamamasi ve full time calismalari.

4. Bluetooth arada bir dusuyor. Stabilde hic dusmeyen freebuds 3 baglantim son haftada 2 kez durduk yere kesildi.

5. Screen shot ozelligi stabil degil. Bazen almiyor goruntuyu.

Bunlar aklima gelenler. Custom romlar icinde en iyisi olabilir evet. Basarisiz da degil. Ama telefon ucak olacak telefon saha kalkacak bunlar gereksiz heyecan. Kolay gelsin.

MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

figo83alex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
Sonunda bende Xioami Mi Note 10 Pro yu aldım. Almadan önce, acaba çin malı telefonu beğenirmiyim, sorun yaşarmıyım ve imei kopyalama vs konularında çok tereddüt etmiştim. Sağolsunlar forumdaki Fiyakalim, dark_guest ve enjoy_mi adlı üyelere danıştıktan sonra alabildim.

1- Daha Türkiyeye gelmedi ama en az 7000 TL gibi bir fiyata geleceğine eminim ama ben 3450 TL ye imei kayıtsız aldım (Umarım elimde patlamaz :)).

2- Telefon tam bir amiral gemisi telefon gibi. Yıllarca Samsung galaxy S serisi kullanan biri olarak bu hissiyatı aldım.

3- Kamerası gerçekten çok iyi, kullanması çok kolay. Elimi sabit tutamadığım zamanlar bile fotoğrafı çok iyi çekiyor. Gece çekimi mükemmel, 50x zoom la Ay'ın fotoğrafını çekip arkadaşlarıma gösterdim. Ellerinde olan 9000 TL lik telefonların bile böyle iyi çekemediğini söyledirler.

4-Bu telefona yapılan en çok eleştri alan işlemcisin de, evet çok iyi değil ama genede işlemleri hızlı yaptığını ve oyunların rahatlıkla oynanabildiğini söyleyebilirim.

5- 1 saatte tam şarj oluyor. Ama 4000 mah telefonum kadar şarjı dayanmıyor. Umarım yazılım güncellemelerinden sonra bu olay düzelir.

Şimdilik söyleyeceklerim bunlar. (Ay çekimlerinin elim hafiften titreyerek 1x ve 50x de çektiğim fotoğrafları ekte paylaşıyorum)

Ekli dosyalar

• IMG_20200210_204115.jpg
    7,9 MB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20200210_204146.jpg
    IMG_20200210_204146.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 43

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
bende çok düşündüm telefon alırken bu modeli. tasarım kamera vs herşeyi harika ancak sırf işlemcisinden dolayı mi 9t pro ya yöneldim. blog yada vlog çekenler yani kamerayı çok kullananlar için mantıklı bir seçim.eğer bu cihaza sd855 yada prosuna sd865 gibi bir işlemci konsa piyasadaki en iyi telefon olabilirmiş.

Üst Alt