Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
İşlemci olarak fena sayılmaz, ama kamera olarak oldukça iyi bir cihaz, tek sorun o işlemci o kameraya az geliyor, yani resim çektiğinizde işleme süresi yeterli değil. Uzun bir süre kullandım, hâlen iş görebilecek bir cihaz. Aosp romlarla devam edebilirsiniz ama bu, stock kamerayı kullanamazsınız demek oluyor, kamera olmayınca da cihazın bir anlamı kalmıyor.
Tam olarak aradigim cevabi vermissiniz hocam tesekkur ederim :)
Bu cihazı ikinci cihaz hatta tabiri caiz se fantezi olarak kullaniyorum desem yalan olmaz.
Daha önce ilk ciktigi zaman mi10 ve 10ultra kullandigim icin hmx sensore cok asinaydim ve bence su ana kadar cikan gn2 haricinde gelmis gecmis en iyi sensordur.
Su anda stock 12.5.8 ile fena degil tabiki biraz yavas dedigin gibi fotograf isleme surelerinde ama muazzam isler cikartiyor kalite olarak.Urnyx 7.3 (raw) ve dcp lerle inanilmaz fotograflar aliyorum gun isiginda.Gece ve az isikli ortamlarda burial 7.3(nr57-59-60 libler ile) cok guzel isler cikariyor.Tek amacim bu cihazla fotografdi :)
Kamera konusuna ekleme yapmak isterimki son cikan octavios da miui camera sorunsuz calisiyor.
Hatta bugun bir mod daha eklendi miui kamerayi 12s ultradan portladilar sorunsuz calisiyor diyorlar.
Son olarak usenmeyip cevap verdiginiz icin tesekkur ederim.

mstfgrdl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Moosty Gürda
Cihazım
Mi Note 10 pro
Konular
0
Tam olarak aradigim cevabi vermissiniz hocam tesekkur ederim :)
Bu cihazı ikinci cihaz hatta tabiri caiz se fantezi olarak kullaniyorum desem yalan olmaz.
Daha önce ilk ciktigi zaman mi10 ve 10ultra kullandigim icin hmx sensore cok asinaydim ve bence su ana kadar cikan gn2 haricinde gelmis gecmis en iyi sensordur.
Su anda stock 12.5.8 ile fena degil tabiki biraz yavas dedigin gibi fotograf isleme surelerinde ama muazzam isler cikartiyor kalite olarak.Urnyx 7.3 (raw) ve dcp lerle inanilmaz fotograflar aliyorum gun isiginda.Gece ve az isikli ortamlarda burial 7.3(nr57-59-60 libler ile) cok guzel isler cikariyor.Tek amacim bu cihazla fotografdi :)
Kamera konusuna ekleme yapmak isterimki son cikan octavios da miui camera sorunsuz calisiyor.
Hatta bugun bir mod daha eklendi miui kamerayi 12s ultradan portladilar sorunsuz calisiyor diyorlar.
Son olarak usenmeyip cevap verdiginiz icin tesekkur ederim.
Octavi os tavsiye edermisin ? bir de portlanan kamera uygulamasını nerden bulabilirim yardımcı olursan sevinirim...

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Octavi os tavsiye edermisin ? bir de portlanan kamera uygulamasını nerden bulabilirim yardımcı olursan sevinirim...
OctaviOs,ArrowOs ve CipherOs son sürümlerinin hepsinde anx camera yani miui kamera kendinden yüklü geliyor hocam.
Daha detaylı bilgi için telegram dan mi note 10 veya tucana diye aratın grupları bulabilirsiniz.
Bu üçlünün içinde cipher favorim diyebilirim.

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Merhabalar mi Note 10 telefonum üç yılını doldurmak üzere, batarya performansı iyice düştü artık, şarjı oldukça az dayanmaya başladı, piyasada orijinal adı altında satılan bataryalara maalesef güvenemiyorum, deji marka bataryaların genel yorumları iyi, bu marka bataryayı tavsiye eder misiniz? Alıp kullanan var mı acaba? Şimdiden teşekkürler

Üst Alt