Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

chadow35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Gümrük
Konular
3
Arkadaşlar telefonun bataryası artık ömrünü yemeye başladı inanılmaz hızlı bitiyor şarj ve çok ısınıyor, (yaklaşık 2.5 yıldır kullanıyorum) batarya değişimi yapmak istiyorum deji marka baktım bulamadım önerebileceğiniz bir batarya markası var mı?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
mi note 10 dan xiaomi 12x e geçtim. telefonu henüz kullanmıyorum güncellemeleri yapıp bıraktım bl kilidinin süresi dolması için. ama dün ve bugün bi kaç fotoğraf çektim özellikle gece çekimlerinde mi note 10 daha iyi çekim yapıyor. gündüzde ise denk sayılır ikiside

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
mi note 10 dan xiaomi 12x e geçtim. telefonu henüz kullanmıyorum güncellemeleri yapıp bıraktım bl kilidinin süresi dolması için. ama dün ve bugün bi kaç fotoğraf çektim özellikle gece çekimlerinde mi note 10 daha iyi çekim yapıyor. gündüzde ise denk sayılır ikiside
Bende Mi note 10'dan Huawei P40 proya geçtim Mi Note 10 he zaman özel bir cihaz olarak kalacak. şu ana kadar en uzun süre kullandığım akıllı cihaz olarak tarihe geçti ama artık Huawei ile yola devam.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Bende Mi note 10'dan Huawei P40 proya geçtim Mi Note 10 he zaman özel bir cihaz olarak kalacak. şu ana kadar en uzun süre kullandığım akıllı cihaz olarak tarihe geçti ama artık Huawei ile yola devam.
P40 bende düşündüm. Ikı şey vazgecırdı birisi çift on kamera diğeride bootloader acılamaması

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
P40 bende düşündüm. Ikı şey vazgecırdı birisi çift on kamera diğeride bootloader acılamaması
Çift ön kamera olayı güzel aslında derinlik algılamasını çok iyi yapıyor kameranın ağır çekim özellikleri ise gerçekten çok şaşırtıcı, Muazzam işler çıkartıyor ortaya.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Çift ön kamera olayı güzel aslında derinlik algılamasını çok iyi yapıyor kameranın ağır çekim özellikleri ise gerçekten çok şaşırtıcı, Muazzam işler çıkartıyor ortaya.
P20 kullanmıştım daha önce Huawei Android içinde kullandığım en güzel markaydı. Stabil işlevsel özellikli vs. Birde bl kilidi açılsaydı keşke

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
P20 kullanmıştım daha önce Huawei Android içinde kullandığım en güzel markaydı. Stabil işlevsel özellikli vs. Birde bl kilidi açılsaydı keşke
Bende mi note 10'dan önce 1,5 ay P30 pro kullanmıştım. Cihaz yurt dışı cihazıydı. ne pasaporta kaydettirebildim (yurt dışına çıkışım belirli süreyi geçtiği için) nede imei attırabildim. o zamanlar p30 proya hiçbir türlü imei atılamıyordu. O zaman Huawei harbiden aklımda kalan bir cihaz olmuştu. Şimdi P40 pro ile resmen seviye atladım. amiral gemisi cihaz gerçekten bambaşka oluyor.

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Merhaba arkadaşlar.
Bir adet mi note 10 tr çift simli cihaz elime geçti.
Sizlere sorum bu cihaza yeni batarya ile aosp romlarla devam edilirmi yoksa niyadini doldurdumu dersiniz ?

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Bu cihaza android 12 rom var mi ? mi note 10

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhaba arkadaşlar.
Bir adet mi note 10 tr çift simli cihaz elime geçti.
Sizlere sorum bu cihaza yeni batarya ile aosp romlarla devam edilirmi yoksa niyadini doldurdumu dersiniz ?

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İşlemci olarak fena sayılmaz, ama kamera olarak oldukça iyi bir cihaz, tek sorun o işlemci o kameraya az geliyor, yani resim çektiğinizde işleme süresi yeterli değil. Uzun bir süre kullandım, hâlen iş görebilecek bir cihaz. Aosp romlarla devam edebilirsiniz ama bu, stock kamerayı kullanamazsınız demek oluyor, kamera olmayınca da cihazın bir anlamı kalmıyor.

Üst Alt