Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

İbrahim BAŞ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
xiaomi not10
Konular
10
Kamerada gece modu seçeneğine aldığınız da gunduz gibi performans sunuyor gündüz çekimide bu şuan da cektim

Ekli dosyalar

• IMG_20200209_113427.jpg
    9,1 MB · Görüntüleme: 84

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Kamerada gece modu seçeneğine aldığınız da gunduz gibi performans sunuyor gündüz çekimide bu şuan da cektim
Evet haklısınız bende gece veya gündüz fark etmez hep gece modunda resim çekiyorum harika resimler çekiyor

sametkck

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
samet
Cihazım
xiaomi mi 10pro
Konular
0
bir konuda yardımcı olursanız sevinirim haftaya avrupaya çıkıyorum iş gereği gelirken 2 tane almayı düşünüyorum imei konusunu kendim çözebilirmiyim elimde 2 adet bozuk note 4 üm var yada bu işi yapan izmir de bir telefoncu var mıdır varsa ne kadar ücret öderim

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
bir konuda yardımcı olursanız sevinirim haftaya avrupaya çıkıyorum iş gereği gelirken 2 tane almayı düşünüyorum imei konusunu kendim çözebilirmiyim elimde 2 adet bozuk note 4 üm var yada bu işi yapan izmir de bir telefoncu var mıdır varsa ne kadar ücret öderim
Telegramda gruplar var özelden ulaşın grubuun ismini vbereyim

metaleva

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yilmaz
Cihazım
Note 10
Konular
6
Miroom stabil yükle şahinden inip bmw,ye binmiş gibi olacak telefon resmen uçuyor
Hocam sen her baslikta miroom sahane miroom muhtesem dedin gectim fakat pil tuketimi daha da artti. Çin romunda daha uzun ekran suresi aliyordum. Rom stabil ama ufak tefek hatalar var. Miroomun bir kac versiyon sonra daha iyi olacagini düşünüyorum. Acelesi olmayan bir sure daha orijinal romda bekleyebilir.

MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Hocam sen her baslikta miroom sahane miroom muhtesem dedin gectim fakat pil tuketimi daha da artti. Çin romunda daha uzun ekran suresi aliyordum. Rom stabil ama ufak tefek hatalar var. Miroomun bir kac versiyon sonra daha iyi olacagini düşünüyorum. Acelesi olmayan bir sure daha orijinal romda bekleyebilir.

MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
MiRoom gerçekten iyi ama bazı kulalnıcılar senin dediğini söylüyor ben neredeyse AOSP romda MiRoomda aldığım randımanı alamadım

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Kilit için dün başvurumuzu yaptık bakalım 168 saat verdi süre umarım daha da uzamaz süre bittikten sonra mi unlock programı ile tekrar aynı işlem ile kontrol ediyorum değil mi arkadaşlar

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Kilit için dün başvurumuzu yaptık bakalım 168 saat verdi süre umarım daha da uzamaz süre bittikten sonra mi unlock programı ile tekrar aynı işlem ile kontrol ediyorum değil mi arkadaşlar
Evet hocam 1 hafta sonra tekrar aynı işlemleri yapın

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Teş
Evet hocam 1 hafta sonra tekrar aynı işlemleri yapın
Teşekkür ederim açıldıktan sonra mi room kurmayı düşünüyorum ama takipteyim şuan kullananların yorumlarını izliyorum ayrıca kilşt açıldıktan sonra tek tuş twrp yazan konudaki işlemi mi yapacağım tüklemek için

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Teş
Teşekkür ederim açıldıktan sonra mi room kurmayı düşünüyorum ama takipteyim şuan kullananların yorumlarını izliyorum ayrıca kilşt açıldıktan sonra tek tuş twrp yazan konudaki işlemi mi yapacağım tüklemek için
Twrp yüklemek için evet hocam. Sonra miroom yüklersiniz.

Üst Alt