MIUI 12.5 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Evet daha iyi oldu sanki bu arada animasyon sadece parmak izinde oluyor niye normalde olmuyor acaba :)

Android 11 e geçmek telefona biraz daha iyi geldi sanki, yakında 12.5.5 de gelecek galiba o zaman biraz daha iyi olur
o çinde geldi hocam çin romunda 3 güncelleme yapıldı 12.5 için ama globaldedaha yapılmadı hatta çin romunda 12.5 için yapılan ilk güncellemede gelen harika animasyonlar daha globale gelmedi :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet daha iyi oldu sanki bu arada animasyon sadece parmak izinde oluyor niye normalde olmuyor acaba :)

Android 11 e geçmek telefona biraz daha iyi geldi sanki, yakında 12.5.5 de gelecek galiba o zaman biraz daha iyi olur
hocam telefonda ana ekran düzenleme kısmı da değişmiş fiziksel olarak ( ana ekranda boş bir yere bir süre basılı tutun gelir )

tlserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan Tümba
Cihazım
Samsung
Konular
1
o çinde geldi hocam çin romunda 3 güncelleme yapıldı 12.5 için ama globaldedaha yapılmadı hatta çin romunda 12.5 için yapılan ilk güncellemede gelen harika animasyonlar daha globale gelmedi :(

hocam telefonda ana ekran düzenleme kısmı da değişmiş fiziksel olarak ( ana ekranda boş bir yere bir süre basılı tutun gelir )

Evet hocam oda güzel olmuş teşekkürler.

Bu mitools ile çin romu flashlanmıyor Mu acaba? Direk eu olduğu için bende eu güncel versiyon yükledim keşke çin romunu deneseydim :D

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Evet hocam oda güzel olmuş teşekkürler.

Bu mitools ile çin romu flashlanmıyor Mu acaba? Direk eu olduğu için bende eu güncel versiyon yükledim keşke çin romunu deneseydim :D
keşke hocam bir de eu eski eu değil artık çok kasıyor ve stabil değil tavsiyem ya çin ya global ya da aosp roma geçmenizdir ( eu dışında çin tanablı custon rom üreticileri malesef işi bıraktı tek eu kaldı geri kalan custom romcularda eu yu baz aldı yani artık neredeyse her custom rom yavaş ve stabil değil )

tlserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan Tümba
Cihazım
Samsung
Konular
1
keşke hocam bir de eu eski eu değil artık çok kasıyor ve stabil değil tavsiyem ya çin ya global ya da aosp roma geçmenizdir ( eu dışında çin tanablı custon rom üreticileri malesef işi bıraktı tek eu kaldı geri kalan custom romcularda eu yu baz aldı yani artık neredeyse her custom rom yavaş ve stabil değil )

Açıkcası TWRP filan yükleyip ordan uğraşmak istemiyorum böyle daha güvenli ve hızlı oldu. Bir daha yaparsam direk çin romuna geçeyim 👍

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Açıkcası TWRP filan yükleyip ordan uğraşmak istemiyorum böyle daha güvenli ve hızlı oldu. Bir daha yaparsam direk çin romuna geçeyim 👍
hocam eu rom twrp ile kurulur siz galiba eea rom ( avrupa romu ) indirdiniz :D

demin size atığım linkteki en son alpha sürümünü kurdum o da güzel deneyebilirsiniz

Son düzenleme:

tlserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan Tümba
Cihazım
Samsung
Konular
1
hocam eu rom twrp ile kurulur siz galiba eea rom ( avrupa romu ) indirdiniz :D

demin size atığım linkteki en son alpha sürümünü kurdum o da güzel deneyebilirsiniz
Evet ya eaa dicektim. Evefone telefonu, global yazıyorda eaa romu var, onun güncelini kurdum. Güncelleme geri çekilmiş nedense.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Evet ya eaa dicektim. Evefone telefonu, global yazıyorda eaa romu var, onun güncelini kurdum. Güncelleme geri çekilmiş nedense.
öyle olur hocam xiaominin garip işleri bir de hocam alpha sürümü daha iyi gibi

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
hocam alpha daha iyi ve akıcı ama releaseye göre biraz daha fazla ram yiyor ( ram temizleme yerinde %2-3 lük bir fark gözüküyor )

tlserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan Tümba
Cihazım
Samsung
Konular
1
hocam alpha daha iyi ve akıcı ama releaseye göre biraz daha fazla ram yiyor ( ram temizleme yerinde %2-3 lük bir fark gözüküyor )

Şimdilik relese dursun artık o kadar da fark etmez zaten android 10 a göre baya iyi geldi

emin.simsek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin Deniz
Cihazım
MI9
Konular
3
Durum nedir hocam ilk rom atma işlemi nasıl gitti ? Ben ilkte telefonu soft brick etmiştim 😂
Hocam zaman olmadı şimdi atıyorum

hocam MIUI ekranında kaldı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Üst Alt