MIUI 12.5 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi 9
Global Kararlı Rom
V12.5.1.0.RFAMIXM
[ Android 11 ]

images-61.jpg

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı
* Recovery rom indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

Bilgilendirme

* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Son düzenleme:

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Abi neden kimse buraya bir şey yazmamis ben yazayım.bari arkadaşlar sürüm mükemmel hatta bence en iyi global sürüm , ama bir şey fark ettim bence bir sürümü kontrol edin çünkü stabil betadan çıkmış olabilir. Neden bunu dedim çünkü normalde stabil betalarda en son sürümü tekrar indir dersen hata verir ama ben de vermedi ve indirdi bu da artık stabil olduğu anlamına gelebilir eğer öyleyse ya da değilse de her iki durumda da mükemmel bir rom kesinlikle çin romundan daha güzel, akıcı ve anında cevap acısından çok daha güzel

ander

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ander
Konular
1
Yukarıdaki arkadaşa tamamen katılmakla birlikte (romun harikalığı konusunda) karşılaştığım tek sorunu (aslında saçmalık) belirtmek istiyorum.Kendi launcher ı dışında bir launcher kullanırsanız eğer (ki kendimi bildim bileli nova kullanırım) tam ekran görünümde tuşları gizleyip hareketlerle kontrol etmenizi engelliyor (hani şu ekranı sağdan soldan attan parmak hareketi yaparak kullandığınız durum, bilmeyenler için) Ve o kadar alışmışım ki bu duruma sabahtan beri kendi salak launcher ını (salak deme nedenim daha uygulama sıralama bile yok hangi çağdayız yahu) kullanmak zorunda kalıyorum ama tak etti ve mecbur nova ya dönüp sanal tuşlarla kullanmak zorunda kaldım, bir çözüm önerisi ya da sorunu çözecek fikri olan varsa duacısı olurum.Teşekkürler şimdiden..

Maniax63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Maniax
Cihazım
Mi 9
Konular
16
Merhaba arkadaşlar ben global 12.0.4 kullanıyorum şuan direkt olarak twrp üzerinden kursam sıkıntı çıkarmı? (bt kilidi açık imei repair li cihaz)

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Merhaba arkadaşlar ben global 12.0.4 kullanıyorum şuan direkt olarak twrp üzerinden kursam sıkıntı çıkarmı? (bt kilidi açık imei repair li cihaz)
Olmaz kurabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yukarıdaki arkadaşa tamamen katılmakla birlikte (romun harikalığı konusunda) karşılaştığım tek sorunu (aslında saçmalık) belirtmek istiyorum.Kendi launcher ı dışında bir launcher kullanırsanız eğer (ki kendimi bildim bileli nova kullanırım) tam ekran görünümde tuşları gizleyip hareketlerle kontrol etmenizi engelliyor (hani şu ekranı sağdan soldan attan parmak hareketi yaparak kullandığınız durum, bilmeyenler için) Ve o kadar alışmışım ki bu duruma sabahtan beri kendi salak launcher ını (salak deme nedenim daha uygulama sıralama bile yok hangi çağdayız yahu) kullanmak zorunda kalıyorum ama tak etti ve mecbur nova ya dönüp sanal tuşlarla kullanmak zorunda kaldım, bir çözüm önerisi ya da sorunu çözecek fikri olan varsa duacısı olurum.Teşekkürler şimdiden..
Hocam şu an stabili beta llarak geçiyor sürüm belki stabili çıkınca düzelir

Maniax63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Maniax
Cihazım
Mi 9
Konular
16
Denedim zip file is corrupt hatası alıyorum

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
İmei repairli cihaza otadan kurunca imei uçar mı? Deneyen yada bilen var mı?

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Ben şu ana kadar guncellerken IMEI uçtuğunu hiç deneyimlemedim ki o kadar fazla rom değiştirdim ki olacak olsa illaki oldurdu
daha önceki sürümlerde denedim uçuyordu hatta hata veriyordu sıfırlamak gerekiyordu

Üst Alt