MIUI 12.5 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

ahmtbkts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
0
Merhaba telefonumu Türkiye'den almıştım Xiaomi mi 9 sistem güncelleyici üzerinden nasıl güncelleyeceğim ve hafızası silinir mi?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhaba telefonumu Türkiye'den almıştım Xiaomi mi 9 sistem güncelleyici üzerinden nasıl güncelleyeceğim ve hafızası silinir mi?

* Recovery rom indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.Hafıza silinmez.

ahmtbkts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
0

Ekli dosyalar

• IMG_20210702_205457.jpg
    IMG_20210702_205457.jpg
    133,8 KB · Görüntüleme: 45

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
ahmtbkts,
Farklı bir rom kullanıyor iseniz, Sistem güncelleyici üzerinden rom geçişi yapamazsınız.

Telefon hakkında kısımının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız.

ahmtbkts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
0
ahmtbkts,
Farklı bir rom kullanıyor iseniz, Sistem güncelleyici üzerinden rom geçişi yapamazsınız.

Telefon hakkında kısımının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız.
2 yıldır yeni farkettim telefonum kutusunda global yazıyor ama sürümüm eu imiş. Şimdi eu olanı indireceğim. Fakat onda android 11 var mı bilmiyorum bakacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2 yıldır yeni farkettim telefonum kutusunda global yazıyor ama sürümüm eu imiş. Şimdi eu olanı indireceğim. Fakat onda android 11 var mı bilmiyorum bakacağım
EEA olarak geçiyor Avrupa sürümü elimdeki. Hala MIUI 12.5 çıkmamış sanırsam globali de kuramıyorum beklemekten başka şansım yok sanırım

Dehliz38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Merhaba arkadaşlar bu 12buçuk stabil sürümü beta ile kullandığım sürümle kıyaslayacak olursak kullandığım beta sürüm daha stabil idi şu anda zill sessini değiştirsem bile kendi bildiği müziği çalıyor şarj tüketimi konusunda sorunlu ve betadaki telefon kapanış stili maalesef ki yok. Şu anki gelen sürüm kullanmış olduğum 12.0.5. sürümü ile aynı özelliklerde diyebilirim. en büyük olayı android 11 sürümü olmuş birde beta 12 buçukta bildirim alanın sola yada sağa alabiliyorken bu unSTABİL olan 12buçuk sürümünde müdahil olamıyorsunuz.

Bu arada cihazımın 12.5 betadan kararlı 12.0.5. sürümüne çekip recoveryleri kaldırıp bootloaderi kapatıp öyle kullanmaya başladım 3 ay önce.
Yeni sürüm OTA yolu ile geldi sürümlerde uyuşmazlık olabilir diye fabrika ayarlarına getirdim. sonuç yine hüsran.

ygtaybarturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
mi 9
Konular
1
ayarlar kısmında bildirim simgelerini göster kısmı çıkmıyor. Gelen bildirimlerin bazıları beyaz ya da siyah kutucuk olarak gözüküyor üst bildirim panelinde. Bunun bir çözümü var mıdır acaba?

Dehliz38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Merhaba arkadaşlar bu 12buçuk stabil sürümü beta ile kullandığım sürümle kıyaslayacak olursak kullandığım beta sürüm daha stabil idi şu anda zill sessini değiştirsem bile kendi bildiği müziği çalıyor şarj tüketimi konusunda sorunlu ve betadaki telefon kapanış stili maalesef ki yok. Şu anki gelen sürüm kullanmış olduğum 12.0.5. sürümü ile aynı özelliklerde diyebilirim. en büyük olayı android 11 sürümü olmuş birde beta 12 buçukta bildirim alanın sola yada sağa alabiliyorken bu unSTABİL olan 12buçuk sürümünde müdahil olamıyorsunuz.

Bu arada cihazımın 12.5 betadan kararlı 12.0.5. sürümüne çekip recoveryleri kaldırıp bootloaderi kapatıp öyle kullanmaya başladım 3 ay önce.
Yeni sürüm OTA yolu ile geldi sürümlerde uyuşmazlık olabilir diye fabrika ayarlarına getirdim. sonuç yine hüsran.
arkadaşlar telefonun bootloader kilidini kapatmıştım şu anda tekrar açtım ve yeniden rom yüklemesi yaptım global stabili şu anda bahsettiğim telefon zil sesi çalma işlemi istediğim müziği seçebiliyorum lakin sistemin şarj tutma konusunda ekran süresinden memnun değilim 12.5 sürümünün şarj konusunda daha iyi olan bir bölgesel romu varmıdır? mesela hindistan romu. cihazın bootloader kilidini açık tutacağım twrp kurmayacağım şarj konusunda ekran süresi iyi olan romları öneri olarak sunmanızı bekliyorum teşekkürler iyi forumlar dilerim.

Elnur80009

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elnur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2

Teşekkürler hocam, bunu yazmağın çox iyi oldu. Ben indirib betanın 12.6 nın üzerine quracakdım, olayı aydınlatdığın için sayqılar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-07-21-04-38-03-238_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-07-21-04-38-03-238_com.android.updater.jpg
    204,4 KB · Görüntüleme: 29

Vitaly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Arkadaşlar merhaba şu an 12.0.4 sürümünü kullanıyorum ve batarya performansından pek memnun değilim. 12.5 sürümünde batarya performansı %30 civarı iyileştirilmiş diye biliyorum. OTA yoluyla da 12.5 sürümü hâlâ gelmiş görünmüyor. sizce yukarıdaki bağlantıdan global rom u indirip ota üzerinden kursam bi sıkıntı çıkar mı?

Üst Alt