MIUI 12.5 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Deneyim hocam onuda, global rom yazıyor ancak sürüm kodu QFAEUXM, bunun recovery sürümü indirip manuel yükleyim dedim kabul etmedi. Bide en son paketi indirip kurup deneyim.

Birde sim kart takılı olmaması etkili olmaz galiba dimi?
Yok yok olmaz

tlserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan Tümba
Cihazım
Samsung
Konular
1

Yok hocam işe yaramadı, güncelleme kendisi gelmiyor. Recovery dosyasını indirip seçince de kabul etmiyor. Doğrulanamadı hatası alıyor. Bootloader kilidi ile filan alakalı mı ki? Daha hiç yazılımsal birşey yapmadım.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Yok hocam işe yaramadı, güncelleme kendisi gelmiyor. Recovery dosyasını indirip seçince de kabul etmiyor. Doğrulanamadı hatası alıyor. Bootloader kilidi ile filan alakalı mı ki? Daha hiç yazılımsal birşey yapmadım.
Hocam bence tamamen bilerek yapılmış bir şey kullanıcıları bl kilidini açmaya zorlayıp cihazın garantisini bitirmek

emin.simsek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin Deniz
Cihazım
MI9
Konular
3
Mi 9
Global Kararlı Rom
V12.5.1.0.RFAMIXM
[ Android 11 ]

images-61.jpg

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı
* Recovery rom indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

Bilgilendirme

* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
Hocam selamlar DM den de yazdım ancak görmediniz. 2.seçeneği uygulamak istiyorum ancak cihazım imei repair li değişiklik olsun istemiyorum. Nasıl çözebilirim.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Hocam selamlar DM den de yazdım ancak görmediniz. 2.seçeneği uygulamak istiyorum ancak cihazım imei repair li değişiklik olsun istemiyorum. Nasıl çözebilirim.
Rom atınca IMEI gitmez istediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz yeter ki mi flash ile rom atarken clean and lock seçeneğini SEÇMEYİN

tlserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan Tümba
Cihazım
Samsung
Konular
1
Durum nedir hocam ilk rom atma işlemi nasıl gitti ? Ben ilkte telefonu soft brick etmiştim 😂
Gelmeyen güncelleme için bende bugün BL kilidi açtım çok garip hiç gün filan bekletmedi direk kilit açıldı ancak telefon sıfırlandı bunu bilmiyordum 😂
Sonra da mitool V2 ile direk fastboot romunu yüklettim gayet basitmiş.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Gelmeyen güncelleme için bende bugün BL kilidi açtım çok garip hiç gün filan bekletmedi direk kilit açıldı ancak telefon sıfırlandı bunu bilmiyordum 😂
Sonra da mitool V2 ile direk fastboot romunu yüklettim gayet basitmiş.
hayırlı olsu hocam ama yapmanız gereken işlem daha bitmedi
şimdi telefonun ana ekranını daha akıcı ve güzel hale getirtecem bakın iyi izleyin
bu linkte RELEASE yazan en son uygulamayı indirip kurun sonra ana ekrana gelin bir rami temizleyin , güvenlik uygulamasından önbelleği temizleyin ve farkı hissedin ;)
( özellikle ekranı kapatıp parmak iziyle açınca uygulamaların ana ekrana geliş animasyonları daha güzel olmuş )

tlserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan Tümba
Cihazım
Samsung
Konular
1
hayırlı olsu hocam ama yapmanız gereken işlem daha bitmedi
şimdi telefonun ana ekranını daha akıcı ve güzel hale getirtecem bakın iyi izleyin
bu linkte RELEASE yazan en son uygulamayı indirip kurun sonra ana ekrana gelin bir rami temizleyin , güvenlik uygulamasından önbelleği temizleyin ve farkı hissedin ;)
( özellikle ekranı kapatıp parmak iziyle açınca uygulamaların ana ekrana geliş animasyonları daha güzel olmuş )

Evet daha iyi oldu sanki bu arada animasyon sadece parmak izinde oluyor niye normalde olmuyor acaba :)

Android 11 e geçmek telefona biraz daha iyi geldi sanki, yakında 12.5.5 de gelecek galiba o zaman biraz daha iyi olur

Üst Alt