MIUI 12.5 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Hocam zaman olmadı şimdi atıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam MIUI ekranında kaldı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Telefonun açılmış olması lazım çünkü ilk acilis etme uzun sürer ayrica bu ekran fotosunu attığınız hata hiç bir etkisi yok sanki hiç bu hata yokmuş gibi davranabilirsiniz ama o yazıyı görmek istemezseniz çözümü basittir hatayı googlede aratarak çozebilirsiniz

mucahitunlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi9
Konular
1
Ben xiaomi.eu rom kullanıyorum cihat imei repairli kilit açık bunu trwpden kursam sıkıntı olur mu imei silinme felan

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Ben xiaomi.eu rom kullanıyorum cihat imei repairli kilit açık bunu trwpden kursam sıkıntı olur mu imei silinme felan
hocam twrpden efs yedeği alın sonra istediğiniz yapın en azından içiniz rahat etsin ya imei giderse felan diye düşünmenize gerek kalmasın

namarzi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Mi9 8/128
Konular
0
aynen benimde efs yedeğim duruyor.geçen gün mi buluttaki bilgilerimi silerken telefon sıfırlandı . twrp gitti.hemen twrp kurdum.ardından efs backup geri yükledim.romu attım ve sim sinyal herşey geri geldi.yedekte tutmakta fayda var

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Merhaba, orangefox ile global rom kursam sıkıntı olur mu acaba. recovery stok haline mi döner bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Merhaba, orangefox ile global rom kursam sıkıntı olur mu acaba. recovery stok haline mi döner bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
magisk kurmazsanız olmaz ama eğer kurarsanız telefon açıldıktan sonra fastboot moda alıp stock recovery i atarsanız gene sorun olmaz

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
magisk kurmazsanız olmaz ama eğer kurarsanız telefon açıldıktan sonra fastboot moda alıp stock recovery i atarsanız gene sorun olmaz
Bu yazdığından pek bir şey anlamadım :) Global romu twrpden yükledim, sorunsuz yüklendi ve recovery stok haline döndü.

escobarhakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakanay
Cihazım
Mi-9
Konular
6
Merhaba Xiaomi Türkiye mağazasından satın aldığım Mi 9 cihazım biranda sd oldu sizdede böylemi bilgilendirme yapabilen olursa çok sevinirim

Üst Alt