Çözüldü 20 İş Günü Doldu ( Teknik Servis GENPA ) Redmi Note 7

Mustafa12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Michael
Cihazım
Redmi4x
Konular
26
Bana mail atmışlar sürat kargo ile gönder diye iade işlemleri için
Ama sürat kargo da sıkıntılı gider başkasına yollar telefonu ama beni ilgilendirmez yada çok uzun sürüyor
Neyse
Ben servise yollarken duvara takma şarj aleti kutuya sigmadi başka birseyde gönderdim
Bana sadece dönüştürücü ve kablo gönderdi
Evo eksik gönderdi
Sıkıntı olurmu şimdi söyleyimmi kağıda falan yazayimmi yoksa karıştırmayp direk yollayım mi
Hepsiburada'ya mail atman gerekiyor hakem heyeti tebligatını, 15 gün yasal itiraz hakları var tarafların, bu süre zarfında itiraz etmezse, telefon ederek hatırlatma yapabilirsiniz

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Böyle diyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Garanti kapsamında ki Redmi Note 4 power tuşu için yarın servis ile tanışma vakti geldi. Bakalım sonuç ne olacak.?
Sizde umarım benim yaşadığım sorunu yaşamazssnz benim tel 1,5 aylık telefonu kullanamadan garanti servisi köşelerinde sürünüyor rezillik yemin ederim ve ücretli işlem görmesine rağmen durum bu halde sizde gelişmeleri buraya yazarsanız bilgilendirici olur

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Yok yanlış anladınız iade veya değişim raporu verilse onunla vatana gidip cihazın yenisini alırım hemen demek istedim yoksa heyet için o rapora ihtiyacım yok evet bilgilendirme için teşekkür ederim yinede ama normal de 20 iş günü dolduğunda bazı arkadaşlar yazmış mahkemeye başvurmadan değişim yapmaları gerek denmiş ayriyeten merak ettiğim yatırdığım 70 TL ücret ne olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vatana gitsem bile beni Genpaya yönlendir ordaki çalışanlar eminim sonuçta bizzat kendim Genpaya götürdüm vatana vermiş olsam iş uzar diye bizzat kendim teslim ettim yerlerine gidip
Arkadaşlar doğru söylemiş hocam, heyete gitmeden değişim yada iade yapılması gerekir.. Ama Türkiye de yaşıyoruz bunu unutmamak lazım.. Maalesef güzel ülkemizde hiç hoş olmayan bi durum.. O yüzden dedim direk tüketici hakem heyetine gidin diye.. Zaten önceki mesajımda belirttim, servis yada satıcı kanuni haklarınız olan iade yada değişim konusunda kıvırırsa hiç beklemeyin diye.
70 TL ücrete gelince, onu bilmiyorum hocam ama mantıken iade etmeleri gerekir ama kanunda ki yeri nedir bilmiyorum

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Bana mail atmışlar sürat kargo ile gönder diye iade işlemleri için
Ama sürat kargo da sıkıntılı gider başkasına yollar telefonu ama beni ilgilendirmez yada çok uzun sürüyor
Neyse
Ben servise yollarken duvara takma şarj aleti kutuya sigmadi başka birseyde gönderdim
Bana sadece dönüştürücü ve kablo gönderdi
Evo eksik gönderdi
Sıkıntı olurmu şimdi söyleyimmi kağıda falan yazayimmi yoksa karıştırmayp direk yollayım miBöyle diyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Size ne geldiyse aynen gönderin hocam, servis eksik gönderdi ise belirtin, ne olur ne olmaz.

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Arkadaşlar doğru söylemiş hocam, heyete gitmeden değişim yada iade yapılması gerekir.. Ama Türkiye de yaşıyoruz bunu unutmamak lazım.. Maalesef güzel ülkemizde hiç hoş olmayan bi durum.. O yüzden dedim direk tüketici hakem heyetine gidin diye.. Zaten önceki mesajımda belirttim, servis yada satıcı kanuni haklarınız olan iade yada değişim konusunda kıvırırsa hiç beklemeyin diye.
70 TL ücrete gelince, onu bilmiyorum hocam ama mantıken iade etmeleri gerekir ama kanunda ki yeri nedir bilmiyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekran görüntüsü GENPA sitesinden az önce aldım ve halen aynı şey yazıyor durum bu 14 Mayıs'tan beri

Bana yeni cihazı vatan Bilgisayar mi vermek zorunda yoksa GENPA mi ? Bir bilginiz var mı

YUKBAY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gök Kurt
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Amele
Konular
2
Sizde umarım benim yaşadığım sorunu yaşamazssnz benim tel 1,5 aylık telefonu kullanamadan garanti servisi köşelerinde sürünüyor rezillik yemin ederim ve ücretli işlem görmesine rağmen durum bu halde sizde gelişmeleri buraya yazarsanız bilgilendirici olur
Türkiye'de herşey malı satincaya kadar maalesef. Lafa gelince mangal da kül bırakmıyorlar. Kanuna değil adamına göre muamele.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekran görüntüsü GENPA sitesinden az önce aldım ve halen aynı şey yazıyor durum bu 14 Mayıs'tan beri

Bana yeni cihazı vatan Bilgisayar mi vermek zorunda yoksa GENPA mi ? Bir bilginiz var mı
Hocam iade yada değişim satıcı tarafından yapılır.. Garanti koşullarında yazar zaten.

YUKBAY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gök Kurt
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Amele
Konular
2
Servis iade yada değişim raporu verir, o saatten sonra satıcı devreye girer hocam.
Vayyy anasını. İnan bilmiyordum. Bugüne kadar hep muhatap servisti. Xiaomi mahsusmu bu? Varsayalım Garanti kapsamında küçük bir dükkandan aldım. Adam kapattı gitti ne olacak?

Üst Alt