tema

1. F

Tema Fullblack V11 (Karanlık Mod Uyumlu)

Birden fazla temadan modladığım tamamen siyah ve karanlık mod uyumlu temayı paylaşıyorum. Kilit ekranı hareketli havadurumu özelliği mevcuttur. Aktif etmek için kilit ekranında Mi logosuna tıklayıp en altta çıkan ayar işaretine basınız, açılan menuden Weather Animation yazan seçeneği aktif...
  2. Shadowalk3r

Tema İos Bose V11 Mod(miui 11 tam uyumlu)

İos Bose u cogu kisi bilir.whatsappta temasida dahil modlanmış ve miui 11 e tam uyumlu hale getirilmistir.tema mağazasinda simdilik yok.global romda calismaz. İndirme linki https://dosya.co/ewr58jhoh2h2/iOS_Bose_v11_Mod_by_@HSx02.mtz.html
  3. ardacan15

Yardım Temalar uygulamasında içeri aktar yok

İndirdiğim takmayı nasıl yükleyebilirim neden + işareti çıkmıyor içeri aktar diye rom mi max 2 için greshan rom
  4. 1

Yardım miui11 // Tema ana ekran uygulama sıkıntısı

durum çubuğu, bildirim ekranı, mesajlar, ya da telefon'a herhangi bir temayı uygulayabiliyorum ama.. (favori çekmecesi) Ana ekranda temayı uygulayamıyorum... Resimdeki alt panel çıkmıyor :( envy~~ miui 11.10 sürümünden sonra bu hata başladı ☹️ bir türlü çözemedim, nasıl yaparım ? var mı bir yolu ?
  5. R

Yardım Tema Sorunu

Arkadaşlar iyi günler benim sıkıntım kilit ekranı temasını başka bir temadan seçip geri kalan simge vs gibi şeylerin temasını diğer temadan seçince ya kilit ekranım varsayılan tema oluyor ya da ana ekranım, bu sorunu nasıl çözebilirim acaba ?
  6. M

Yardım Tema

Mıuı 10 dayken kullandığım fresh 11 teması mıuı 11 yaptıktan sonra silindi temanın ismini yazıyorum yapımcısını da yazıyorum çıkmıyor sorunu bilenler yardımcı olursa sevinirim.
  7. Blade

Tema Tema Yükleme Sorunu

Bir kaç gün önce sıkıntısız bir şekilde 3.parti temaları yukleyebiliyordum ancak şimdi Tema İçe Aktar Butonu Yok Oldu sizde De Sorun Aynımı Acaba ? Cihaz Mix 2
  8. N

Arkadaşlar toplanın temamı ifşa ediyorum

Daha fazla temada mevcut istiyen yazabilir. 1573917148
  9. 'AnKeBuT

Rehber Mi Band 4 Custom Tema Oluşturma

Cümleten Selamün Aleyküm dostlar, Hayırlı ve Bereketli Cumalar... Şöyle bi giriş yapayım konuya... Mi Band 4 aldığımdan beri tema yapımını araştırıyorum. Mi Band 4 Uzmani arkadaşımızın anlatımlarından başladım öncelikle. Kendisine bilgilerini aktardığı için teşekkür ediyorum... Sonra kendim...
  10. MANUPLE

Yardım Temalar(Gece ve Gündüz) Kilit Ekranı Teması

Arkadaşlar, kilit ekranında Never Give Up_Cricket isimli temayı kullanıyorum. Bu tema, sabah saat 06:00 dan akşam saat 18:00'e kadar ekranında güneş resmi gösteriyor, bu saatler dışındaki zamanda da Gece Resmi gösteriyor. Buna benzer benzer işlevi yapan bildiğiniz başka bir uygulama var mı?
  11. Shadowalk3r

Tema Klas bir tema Testv10

Duvar kagidi kilit ekrani resimleri temadan farklidir. Tamamen Türkçedir. Mağazadan indirmek için bölgeyi hindistan yapıp öyle indirebilirsiniz Tema mağaza linki -小米主题商店 Mtz linki İndir Test v10 mtz Duvar kagıtları linki İndir Vivo Max3196 jpg İndir Alcatel Idol 31614 jpg Saat widget...
  12. alperbostan

Tema Tema önerisi

arkadaşlar aklımda değişik tema fikirleri var daha sade, kullanışlı, fakat bilgim olmadığı için bunları hayata geçiremiyorum.Mesela andorid demi yoksa miui da mı böyle bilmiyorum iphone da whatsapptan veya başka bir şeyden bildirim gelince ekranda tam olarak gözüküyor.Ekrandan hazır cevap...
  13. Shadowalk3r

Tema Avengers 2.0 Dark Edition(mi10&mi11)

Ryzen os temasinin yaraticisindan yeni bir tema Tema Mağazası linki -小米主题商店 Mtz linki Avengers 2.0 [Dark]
  14. Tortue

Tema Beasty Dark V10 | MIUI Tema

Merhabalar; 2018 Yapımı olmasına rağmen rengi ve tasarımı benden tam not aldı, hoş bir tema. :) Yenilikler: Yeni İkonlar Ayarlar Yazı Tipi Bildirimler Mesajlar Kilit Ekranı Ve diğer buglar çözüldü. Tema Hakkında: Tema Adı: Beasty Dark V10 Boyut: 7.6M Tasarımcı: Peywizart Kullanılabilir...
  15. rynkar

Soru Temadaki arama çubuğu?

Herkese iyi akşamlar. Dün miui 11 e geçiş yaptım. Sürüm içinde Limitless diye bir tema gelmis. Resimlerde en altta arama çubuğu gözüküyor. Fakat temayı uygulayinca öyle birşey çıkmıyor. Bu arama çubuğunu ekranın en altında aktif edebiliyor muyuz. Tema veya başka yöntemlerle
  16. P

Tema Mi Band 4 Tema (5 Adet)

Mi Band 4 Tema Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Mi Band 4 kullanıcısı olarak sistem arayüzündeki temaları pek beğendiğimi söyleyemem. Daha sade temaları kullanmayı tercih etmekteyim. Bu yüzden biraz araştırma yaptım ve 5 tane beğendiğim, sade ve güzel bulduğum bu temaları sizlerle...
  17. mzo69

Tema saat widget

Merhaba arkadaşlar, Beğendim bir widget'i daha paylaşmak istedim. Kurulum: -İndirdiğiniz mtz dosyasını, hafıza/sd karta atın -Tema/yerel/temayı hafıza biriminde yükleyi seçin ve mtz dosyasını içe aktarın. -4x2 saat widgetlerden temayı seçin.
  18. Sufisko

Tema Stock Dark Tema + Dark İcon

Merhaba arkadaşlar, üzerinde bir kaç değişiklik yaptığım ( icon paketi ve duvar kağıdı) stock dark tema. Herhangi bir sorunu yok, sizlerle paylaşmak istedim :) Dosya linki : Gofile - File sharing platform, anonymous and free
  19. emre1491

Çözüldü Tema

Merhaba Mi max 2 için Fenerbahçe teması bulamadım bildiğiniz var mı yardım eder misiniz?
  20. seyitahmetyasar

Yardım Ufacık bir yer çevrilecek ve ekran boyutu

iyi akşamlar üstadlar mi9te için hazırlanmış bir tema var ekranın aşağı kısmı gözükmüyor, kilit ekranında bir yazı var ve bildirim ekranında renk problemi var, temayı çok sevmiştim animasyonu çok çok iyi lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkür ederim. indirme linki mağazada mi9te diye...
Üst Alt