tema

1. İ

Tema Animation UI Tema Hangileri Dil Dosyası

Merhaba arkadaşlar başlıkta ki temayı Türkçe'ye çevirmek istiyorum lockscreen/ config.xml dosyasındaki çevirim hiç bir yeri Türkçe yapmadı. Lockscreen/manifest.xml de arama yaparak çeviri yapıyordum çoğu kelimeyi bulamadım ana ekrandaki hello yazısı sonra günleri ve time style gibi yazıları...
  2. kasimtmc

Tema Faust - MIUI 12+ Tema - MTZ eklendi

Yeni Versiyon v1.2 MTZ Linki Tema mağazasında "Faust" olarak aranabilir. ** Optimize edilen diller: EN, RU, CN, AZ, KR Grafiklerin %80'ine yakını (örneğin hava durumu ekranındaki bulutlar vb. gibi) MIUI grafik motoruyla çizdirildi, dış grafik kaynağı kullanılmadı. Üstteki hava durumu ve müzik...
  3. kasimtmc

Rehber MAML Dersleri - Kilit Ekranı, Saat, Müzik Çalar vb. Bileşen Yapımı

Merhabalar yeni başlayanlar için türkçe bir kaynak oluşturmak istedim. Konuya öncelikli olarak giriş seviyesinden neyin ne olduğundan, neyi ifade ettiğinden başlayarak daha karmaşık konulara doğru ilerleyeceğim. 1. Birleşen başlıkları; MIUI'da bir bileşeni sisteme tanıtmak için kullanılan giriş...
  4. Westy14

Yardım Mİ 11 LİTE Parmak izi sorunu

2 aydır Mi 11 Lite kullanıyorum 3 gündür 2 3 sefer tema değiştirdim parmak izini okumamaya başladı bugün de gelen güncellemeyle parmak izi ayarlarımda yok oldu kullanamıyorum yardımcı olur musunuz
  5. KAPTAN_007

Soru İşlevsiz Kilit Ekranı Tema Önerisi

Merhaba, Kilit ekranı tema önerisi alabilir miyim? (Saat-Tarih-Bildirim dışında hiçbir işlevi olmayan bir tema arıyorum.) Şuan bu kullandığım temada tarih ve bildirimler gözükmüyor.
  6. irdelix

Çözüldü Miui 12 .mtz

Merhaba, telefonuma .mtz uzantılı temalar indirdim birkaç tane fakat temalar uygulamasından içe aktar yapamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  7. kasimtmc

Tema Kayra (MIUI 12 / 12.5) v2.1 -Mağaza versiyonu güncel & Yeni özellikler eklendi!

En iyi deneyim için mevcut en son sürümü indirin! Şu an MTZ V2.1 Mağaza V2.1 Kilit ekranı ; 1. Çevrimiçi ve sistem duvar kağıdı seçeneği. * Çevrimiçi duvar kağıdında gri tonlama ve blur seçenekleri de mevcut. ** Çevrimiçi duvar kağıtları arasında dolaşmak için ilgili menüde duvar kağıdı üzerine...
  8. martian

Tema MIUI 12 tema sıfırlanıyor

Başlıkta belirttiğim gibi tema sıfırlanıyor 3. Parti yerlerden rootsuz hiçbir şekilde tema ekleyemiyor muyum? MIUI theme editor ile yapınca 1 saat sonra sıfırlanıyor.
  9. M

Yardım AOSP ve EU ROM zorumlu koyu mod etkinleşmiyor. Dark mod etkinleşmiyor.

Mi10, mi11 ultra, poco x3 pro ve Oneplus 2 farklı telefon kullandım. Oneplus'da etkinleştirebiliyorum. Koyu mod ayarlarında uygulamaları seçerek, seçili uygulamalar için koyu renk paleti kullanılıyor. Geliştirici seçeneklerinden zorumlu koyu mod ayarını etkinleştirmem gerekmiyor. Şimdi Android...
  10. M

Soru Masik P mıuı icon

Uzun zamandr masik p kullanmakdayım. Yeni roma geçiş yapdım ama Masik temalarını birtürlü bulamıyorum Mıuı icon paketini nereden bulabilirim? not: formda mıuı paketinin eski versiyonunu bulabildim son halini bulamadım
  11. G

Yardım Klasik ve sınırsız tema hakkında yardım. Xiomi Redmi 8

Merhaba arkadaslar, internette klasik ve sinirsiz tema arasindaki farki araştirdim ama net sonuca ulasamadim. Arasindaki fark nedir ve hangisi daha stabil ve hizli. Sadeve gorsel degil yazilim olarakda kesin bir fark oldugunu dusunuyorum. Aciklayici bir cebap yazarsaniz cok mutlu olurum...
  12. Y

Yardım mi 6 için ios coroled icon teması tema mağazasında var ama bende çıkmıyor

merhaba arkadaşlar mi 6 -10.3.4.0 sürümünü kullanıyorum, tema bölümünde ios coroled icon teması var fakat benim telefonumda bu tema çıkmıyor, güncel sürümdeki diğer telefonlarda çıkıyor, güncel telefonda indiriyorum ama klasörlerde indirdiği yeri bulamadım.(bütün klasörlere baktım) rica etsem...
  13. torun7042

Yardım MIUI 12.5 Yüklediğim Temalar Hakında Soru

Merhaba değerli forum üyeleri Redmi Note 8 Mıuı 12.5 Eu Beta kullanıyorum çin tema uygulamasında IOS temaları olmadığı için Global Tema uygulaması apk yükledim. Ios temalarını yüklüyorum fakat eskiden yani Mıuı 12 Globaldeyken falan IOS Face ID animasyonu çalışıyordu fakat Mıuı 12.5 deyken...
  14. MamiMustiSaydam1903

Soru Sizde de oluyor mu?

Temalar geçtiğimiz birkaç gün öncesinde tuş takımı, mesajlar ve ayarlar arayüzünde desteklememeye başladı. Bu durum stock miui mesajlar ve arama uygulaması kullanlar için geçerli sorun google arama ve mesaj uygulaması olanlar konu dışı kalabilir. Sizin de görüşlerinizi beklerim arkadaşlar iyi...
  15. Manly

Tema Kilit Ekranı Şeffaf Tema

Ekteki temaya benzer tema arıyorum. Böyle temalar çok gördüm ama şeffaf olanı az. Bi kaç taneside bütün ekrandaydı. Benim aradığım bu tarz yarım ekrana kadar batarya gösterge vs. Şeffaf olan bir şey arıyorum. Önerileriniz var mıdır? angel~~ bu temayı sorcak olan olursa ismi dream os v12 tavsiye...
  16. Bilgekagansenyigit

Yardım Rootlu telefonda kalıcı tema nasıl yapılır?

Arkadaşlar merhaba, 3. Taraf temaları rootlu telefonda nasıl kalıcı yapabiliriz, Bi bilginiz var mı? Telefonum rootlu ama kendi oluşturdugum temami kurmak istiyorum. Lakin kalıcı olmuyor sürekli eski haline geliyor.
  17. Ali2345

Soru Mİ Band 4'e Mi Band 5 Teması Olur mu

Ben internette çok güzel bir mi band teması buldum ama mi band 5 uyumlu.Ben de ise Mİ band 4 var.Bu temayı bilekliğime yüklersem bir şey olurmu? https://watchface.net/tema/yesil-band Tema bu
  18. O

Mi band5 için üç türkçe tema...

Not: Temaların hepsi benim edit ettiğim temalar. Orjinallerini internette mevcut fakat yabancı dillerde :D --------------- -------
  19. kasimtmc

Tema Green UI -Tam özelleştirmeli tema

1- Kilit ekranı - Kullanıcı profil fotoğrafı ekleme. * Çerçeve rengi değiştirilebilir. * Sol, orta, sağ ve birincil ekran saatinin altına taşınabilir. * Kullanıcı notuyla yer değiştirilebilir. - Kullanıcı adı ve notu ekleme. * Yazı rengi değiştirilebilir. - Değiştirilebilir ikinci ekran...
  20. Yuzarsif41

Çözüldü Bu temayı nasıl bulabiliriz ?

Arkadaşlar ekteki resimdeki temayı nasıl bulabiliriz global mağazada çıkmıyor sadece ikonların aynı olduğu başka tema da olabilir. Yardımcı olabilecek var mı ? HİUİ diyorlar ama yazınca çıkmıyor. Bu ikonların olduğu farklı bir temada olabilir. Var mı yardımcı olabilecek bir babayiğit.
Üst Alt