tema

1. kasimtmc

Tema Doğada bir gün- gerçek hava durumu animasyonları ve gündüz gece döngülü duvar kağıdı

Temanın ana ekran ve kilit ekranı duvar kağıdı mevcut hava durumuna uyacak şekilde animasyonludur. Mesela hava bulutlu, yağmurlu, şimşekli vb. ise uyum sağlar. Yeni pil, wifi ve hücresel veri simgeleri, UI ( kontrol paneli, bildirim paneli vb...), Ayarlar menüsü görselleri, Klasik navigasyon ve...
  2. Z

Yardım Miui theme editör | Sürekli eski temaya dönüyor

Merhaba arkadaşlar. Telefonum note 10 lite ve garantili cihaz. Harici tema yüklemek istediğimde theme editörden yaklaşık 1 saat sonra varsayılan temaya dönüyor. O kadar güzel tema var ama yükleyemiyorum bu durumdan ötürü. Var mı çözümü olan arkadaşlar ?
  3. S

Yardım iOS 14.1 dual mode v12 TEMA YÜKLEME SORUNU

Arkadaşlar Best MIUI 12 Themes Collection for MIUI 12 Devices [Updated] bu bağlantıdan temayı mtz olarak indrip kuruyorum fakat tüm özellikleri yüklenmiyor (bildirim çubuğu widget vs) sadece iconları yükleniyor.
  4. Emn47

Soru Tema özelleştirme

Arkadaşlar merhabalar Note8 tema mi aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi değiştirdim. Benim istediğim temada özelleştirme yapabilir miyim. Mesela "Slide to unlock" Türkçe olarak değiştirebilir miyim.
  5. kasimtmc

Tema Mağaza Linki Eklendi Spectacular Degrades Animasyonlu Tema (MIUI12)

İçerik; - Kilit ekranı: duvar kağıdı, müzik widgeti ve müzik görselleştirici, saat ve hava durumu widgeti, adım sayacı ve pil durumu göstergesi. - Ana ekran: Animasyonlu duvar kağıdı, saat ve hava durumu widgeti, arayüz ( eski ve yeni kontrol paneli ve bildirim paneli ) görselleri, klasik ve...
  6. kasimtmc

Tema Güneş Sistemi Animasyonlu Tema (MIUI12)

Kilit ekranı ve ana ekran animasyonlu duvar kağıtları. Kilit ekranı arama ve mesaj bildirimli saat widgeti. Kilit ekranı animasyonlu kilit açma butonu. Yeni ve eski kontrol merkezi görselleri. Bildirim merkezi görselleri. 25 adet Xiaomi ve Google uygulamaları ikonları. Son kullanılanlar...
  7. E

Yardım RN8P 3. Parti tema sorunu a9 miui 11

Merhaba note 8 pro cihazımda tema yüklemeye çalıştığım zaman download auth rejected 413 hatası alıyorum. mtz olarak tema yüklediğim zaman ise tema ortalama 1 saat içinde eski haline dönüyor. Bunun bir çözümü var mıdır yaşayanlar tecrübenizi anlatır mısınız?
  8. YusufMertTaşkit

Yardım Temalar çince yardım.

Arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar, Temalarım ingilizceden çince olmuş, ve tema indirdiğim zaman çince çıkıyor.
  9. M

Yardım Stok romdaki sınırsız tema lazım

Globalde bulunan sınırsız ve klasik temalar lazım. Mtz şeklinde atabilecek varmı? Miui12
  10. Caner06

Yardım Mi 8 Lite - MIUI 12 için iOS'a en çok benzetilmiş tema

Arkadaşlar MIUI 12 yüklü Mi 8 Lite kullanıyorum iOS'a çok benzetilmiş bi tema var mı? Cihazım rootlu.
  11. Alperenkoc5034

Soru MIUI 10 için dark/black Tema önerir misiniz?

Gözü yormayan şık ve sade bir tema arıyorum diğer uygulamalarda sorun çıkarmayacak bir şey çünkü bazı temalar Google gibi uygulamalarda yazıların okunmasını engelleyecek derecede kötüler önerilerinizi bekler şimdiden teşekkür ederim.
  12. Hasan29

Tema Tema kilit ekranı tarih ayarı

Merhaba arkadaşlar. Telefonumun temasında ki kilit ekranı tarih ters görünüyor bunu nasıl düzeltebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim
  13. Asiny

Soru Arama Ekranı Teması

Arkadaşlar merhaba. Bugün bende xiaomi dünyasına giriş yaptım note 10 lite ile. Bu arama ekranı temasını değiştiremiyor muyuz? Saf android görüntüsü hiç hoşuma gitmiyorda :/
  14. H

Tema Kilit ekranına hava durumu isteği

Ben kilit ekranımdan memnunum fakat tek bir ricam var. O da hava durumu. Saatin altına estetik olarak, minimalist olarak hava durumunu ekleyen bir kilit ekranı istiyorum. Theme editörle yapmayı denedim ama isteklerime pek yanıt vermiyor. Miui 11 kullanıyorum. Mi 9 Lite İsteklerim: -Minimalist...
  15. M

Yardım Başka telefon için olan temayı xiaomi teması yapmak

Arkadaşlar youtube adamın biri xiaomi temasını oppo ve realme için yapmış.Yanına da yazmış xiaomi mıuı12 tema diyo ama mıuı 12 nin öyle bir tema var ama xiaomi hiç tema olarak paylaşmamış adam da oppo ve realme için yapmış. Bizim temayı xiaomi teması yapma imkanımız varmı? Yardım ederseniz...
  16. kyrnmstf

Yardım Xiaomi Designer Hesabı

Arkadaşlar sürekli Üçüncü kaynak hatası alıyorum tema uygularken.Designer hesabı olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ?
  17. I

Yardım Tema sorunu

Herkese merhabalar.. ben ekteki temanın bildirim çubuğunu değiştirmek istiyorum. Kişileştir bölümünden çok rahat değişiyor ama kilit ekranı ve kilit ekranında ki ikonlar vs de değişiyor. Bildirim çubuğunu kilit ekranını bozmadan değiştirmenin bir yolu yok mu? Yardımlarınız için tşk ederim. Bu...
  18. Y

Yardım Note 8 Pro Tema kurulmuyor

Merhaba arkadaşlar cihazım Endonezya rom android 9 2 kez kurdum romu ama tema kuramıyorum cihaza aşağıdaki hatayı veriyor 1588804641 Yardım edebilecek yok mu?
  19. CraweL

Tema Born in Turkey Markette Yayında (MIUI 12 Destekli)

Merhabalar,bir aylık çalışmanın sonunda temayı bitirebildim fakat isim konusunda kararsız kaldım. İsim önerilerinizi bekliyorum hi~~ Önerilen tema isimleriyle anket yapılıp tema adı belirlendikten sonra mağazaya yüklenecektir. Tema isimleri belirlenmiștir. Ankete katılabilirsiniz. Anket...
  20. hypermadx

Çözüldü Note 8 pro tema sorunu

Selamlar telefona substratum ile tema yüklemek istedim fakat tam beceremedim bazı bölümlerde tema uygulandı ama çoğu kısım orjinal teması kaldı . sinir olup uygulamayı kaldırdım. temalardan bir tema indirip uyguladım fakat 5_10 dakika sonra telefon kendi kendine orjinal temaya geçiyor. Duvar...
Üst Alt