Tema Animation UI Tema Hangileri Dil Dosyası

İroni1995

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 11 lite 5G N
Konular
7
Merhaba arkadaşlar başlıkta ki temayı Türkçe'ye çevirmek istiyorum lockscreen/ config.xml dosyasındaki çevirim hiç bir yeri Türkçe yapmadı.

Lockscreen/manifest.xml de arama yaparak çeviri yapıyordum çoğu kelimeyi bulamadım ana ekrandaki hello yazısı sonra günleri ve time style gibi yazıları bulamadım bu temayı çevirebilecek arkadaş varmı yada yardımcı olacak bir arkadaş. Tema dosyasını aşağıya ekledim

Denemek isteyen arkadaşlarda ayrıca deneyebilirsiniz tema içe aktar özelliği yoksa ayarlardan Hindistanı seçip tema mağazasına Animation UI yazarak yükleyebilirsiniz

Şimdiden çok teşekkür ederim

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Ekteki açmış olduğum konu üzerinden tema Türkçe ye nasıl çeviri yapacağınız ile alakalı bilgiler mevcut. Mtz dosyası içeriği ekteki gibidir. Temayı Türkçe ye çevirmek için manifest ve Config dosyalarını çevirip png dosyalarını da Adobe photoshop ile konuda anlattığım gibi çevirmeniz gerekiyor.

Not = tema kilit ekranı çok güzel yapılmış.
Tabiki bunu global mağazaya atan kişi Çin tema mağazasından çalmış.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
güzelmiş şu an deniyorum birde gündüz bakalım dil türkçe olsaymış daha güzel olurmuş sadece ingilizce ve çince seçenegi var

İroni1995

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 11 lite 5G N
Konular
7
H
Ekteki açmış olduğum konu üzerinden tema Türkçe ye nasıl çeviri yapacağınız ile alakalı bilgiler mevcut. Mtz dosyası içeriği ekteki gibidir. Temayı Türkçe ye çevirmek için manifest ve Config dosyalarını çevirip png dosyalarını da Adobe photoshop ile konuda anlattığım gibi çevirmeniz gerekiyor.

Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim hocam a

Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim hocam ben çeviriyorum ama bazı kelimeleri bulamadım eksik kalan yerlerinde rica etsem siz düzenleyebilirsiniz çevirebildiğim kadarını burada mtz olarak paylaşırım şimdiden teşekürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

güzelmiş şu an deniyorum birde gündüz bakalım dil türkçe olsaymış daha güzel olurmuş sadece ingilizce ve çince seçenegi var
Güzel tema evet Çevirebildiğim kadar çevirip burda paylaşcam abi

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Türkçe Çeviri = AdemBey 'e aitttir.

Dosyayı indirdiğinizde Animation UI-1.0.mtz.zip olarak inerse .zip uzantısını silip kullanabilirsiniz.

Yuvarlak ingilizce gece sabahı, hergün kısmını google translet ile yapıp Türkçe karşılığını düzenledim. Kendinize göre düzenlemek isterseniz de Adobe Photoshop psd dosyası da ektedir.

dosya yolu lockscreen/advance/wheel/tw.png

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Düzenleme 1.3
Saat harfleri düzenlemesi yapıldı.
Tek sorun kodlamada büyük İ harfi kabul etmiyor. Bu yüzden Örnek olarak YİRMİ DÖRT yerine YIRMI DÖRT oluyor.

İroni1995

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 11 lite 5G N
Konular
7
Düzenleme 1.3
Saat harfleri düzenlemesi yapıldı.
Tek sorun kodlamada büyük İ harfi kabul etmiyor. Bu yüzden Örnek olarak YİRMİ DÖRT yerine YIRMI DÖRT oluyor.

elinize sağlık hocam ben dün çevirmeye başlayacaktım tüm dosyalarıda bulmuştum ama vazgeçtim sırf bu temayı türkçe kullanabilmek için telefonun botloadır kilidini açtım özel miui elite rom yükledim xda bir konudan tema içe aktar özelliğine sahip olmak için tema içe aktar var ama tema miui 13 ile uyumlu değil yada yüklediğim rom la saat ana ekrandan sürekli kayboluyor mecbur kullanamıyacağım orjinal miui 12 yada 13 tema içi aktar olmadığı için mi 11 lite g ne lisa da özel rom yüklemek sınırlı uygun içe aktar özelliği olan rom bulamıyorum ama çevirdiğiniz için çok teşekür ederim hocam önerebileceğiniz benzeri tema varmı miui 13 için ?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
elinize sağlık hocam ben dün çevirmeye başlayacaktım tüm dosyalarıda bulmuştum ama vazgeçtim sırf bu temayı türkçe kullanabilmek için telefonun botloadır kilidini açtım özel miui elite rom yükledim xda bir konudan tema içe aktar özelliğine sahip olmak için tema içe aktar var ama tema miui 13 ile uyumlu değil yada yüklediğim rom la saat ana ekrandan sürekli kayboluyor mecbur kullanamıyacağım orjinal miui 12 yada 13 tema içi aktar olmadığı için mi 11 lite g ne lisa da özel rom yüklemek sınırlı uygun içe aktar özelliği olan rom bulamıyorum ama çevirdiğiniz için çok teşekür ederim hocam önerebileceğiniz benzeri tema varmı miui 13 için ?
Miui 13 olmadığı için bilemiyorum. Miui 12.5 için ekteki konudan modül ile içe aktarma yapabilirsiniz.

İroni1995

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 11 lite 5G N
Konular
7
bu konuyuda görmüştüm ama telefon rootlu değil hocam miui 12.5 çok daha stabil aslında ama lisa telefon için uygun bir twrp yok adb falan uğraşmak gerekiyor bide telefonun açılmamasına neden olabilirim diye korkuyorum peki hocam çin yada hindistan romlarda içe aktarma özelliği varmı miui 13 yada 12.5 de bide bu rom ları yüklemeden türkçeye çevirebilirmiyim bir bilginiz varmı ?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
bu konuyuda görmüştüm ama telefon rootlu değil hocam miui 12.5 çok daha stabil aslında ama lisa telefon için uygun bir twrp yok adb falan uğraşmak gerekiyor bide telefonun açılmamasına neden olabilirim diye korkuyorum peki hocam çin yada hindistan romlarda içe aktarma özelliği varmı miui 13 yada 12.5 de bide bu rom ları yüklemeden türkçeye çevirebilirmiyim bir bilginiz varmı ?
Dediğim gibi kullandığım rom miui 12.5 ta kaldığı için güncel romlar ile alakalı bilgim yok maalesef.

Üst Alt