Yardım miui11 // Tema ana ekran uygulama sıkıntısı

1cskndlgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
46
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

durum çubuğu, bildirim ekranı, mesajlar, ya da telefon'a herhangi bir temayı uygulayabiliyorum ama.. (favori çekmecesi) Ana ekranda temayı uygulayamıyorum... Resimdeki alt panel çıkmıyor :( envy~~ miui 11.10 sürümünden sonra bu hata başladı ☹️ bir türlü çözemedim, nasıl yaparım ? var mı bir yolu ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

durum çubuğu, bildirim ekranı, mesajlar, ya da telefon'a herhangi bir temayı uygulayabiliyorum ama.. (favori çekmecesi) Ana ekranda temayı uygulayamıyorum... Resimdeki alt panel çıkmıyor :( envy~~ miui 11.10 sürümünden sonra bu hata başladı ☹ bir türlü çözemedim, nasıl yaparım ? var mı bir yolu ?
Kullandığınız veya uyguladığınız temanın "com.miui.home" dosyası MIUI 11 ile tam uyumlu olmadığı için bu durum söz konusu oluyor hocam. Tema geliştiricisine geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Oyla:

1cskndlgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
46
geliştirici yok maalesef forumdan bulmuştum :( ui version değiştirmek gibi şeylerse hallederim diye sordum hocam, şimdilik bişey yok galiba kolay gelsin :)

Oyla:

Feyzeddin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
2
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Aynen ben de bu olayo sevmedim, önceden her alanı tek tek seçebiliyordum şimdi seçemiyorum. 4 ana yer değişiyor mesajlar, ayarlar, arama kısmı vs. Değişmiyor

Oyla:

1cskndlgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
46
Aynen ben de bu olayo sevmedim, önceden her alanı tek tek seçebiliyordum şimdi seçemiyorum. 4 ana yer değişiyor mesajlar, ayarlar, arama kısmı vs. Değişmiyor
güncellemeyince her dk çıkan güncelle bildirimi de can sıkıyo :) onu kapatmanın bir yolu var mı dance~~

Oyla:
Üst Alt