Yardım miui11 // Tema ana ekran uygulama sıkıntısı

1cskndlgr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
32
Forum puanı
58
You must be registered for see images attach

durum çubuğu, bildirim ekranı, mesajlar, ya da telefon'a herhangi bir temayı uygulayabiliyorum ama.. (favori çekmecesi) Ana ekranda temayı uygulayamıyorum... Resimdeki alt panel çıkmıyor :( envy~~ miui 11.10 sürümünden sonra bu hata başladı ☹ bir türlü çözemedim, nasıl yaparım ? var mı bir yolu ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
104
Forum puanı
16.736
You must be registered for see images attach

durum çubuğu, bildirim ekranı, mesajlar, ya da telefon'a herhangi bir temayı uygulayabiliyorum ama.. (favori çekmecesi) Ana ekranda temayı uygulayamıyorum... Resimdeki alt panel çıkmıyor :( envy~~ miui 11.10 sürümünden sonra bu hata başladı ☹ bir türlü çözemedim, nasıl yaparım ? var mı bir yolu ?
Kullandığınız veya uyguladığınız temanın "com.miui.home" dosyası MIUI 11 ile tam uyumlu olmadığı için bu durum söz konusu oluyor hocam. Tema geliştiricisine geri bildirimde bulunabilirsiniz.

1cskndlgr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
32
Forum puanı
58
geliştirici yok maalesef forumdan bulmuştum :( ui version değiştirmek gibi şeylerse hallederim diye sordum hocam, şimdilik bişey yok galiba kolay gelsin :)

Meduni12

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
Forum puanı
224
uygulama linki var mı

Feyzeddin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
2
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Forum puanı
0
Aynen ben de bu olayo sevmedim, önceden her alanı tek tek seçebiliyordum şimdi seçemiyorum. 4 ana yer değişiyor mesajlar, ayarlar, arama kısmı vs. Değişmiyor

1cskndlgr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
32
Forum puanı
58
Aynen ben de bu olayo sevmedim, önceden her alanı tek tek seçebiliyordum şimdi seçemiyorum. 4 ana yer değişiyor mesajlar, ayarlar, arama kısmı vs. Değişmiyor
güncellemeyince her dk çıkan güncelle bildirimi de can sıkıyo :) onu kapatmanın bir yolu var mı dance~~

Üst Alt