yusufurkantekin kullanıcısının son içeriği

1. Y

Çözüldü Monster Abra fan kapakları kapalı

Eyvallah kardeş İzmire gidicem zaten servise götürünce söylerim
  2. Y

Doğru haklısınız İzmire dönünce bakıma vericem zaten ama arka fanlar hiç çalışmıyor. Ayrıca fan sorununu da çözdüm. Fanları performans modunda çalıştırdığım için o kadar yüksek derecelere çıkıyomuş eğlence moduna aldım düzeldi. 1692434511 Arka fanlar çalışmıyor ve bi tanesinin kapağı kapalı...
  3. Y

Fan kapaklarını google'da ve youtube'da arattım ama hiçbir içerik bulamadım o yüzden buraya yazdım. 100 derece konusunda da düşük grafiklere almama rağmen bu seviyelere çıkmıştı. Hatta şöyle söyliym, geçen hafta da Nfs Heat oynamıştım ama grafikleri ayarlayabildiğimizi bilmiyodum. O zaman 65...
  4. Y

Ya bakımdan alırken sordum macunları falan değişti mi diye ama adam soruyu geçiştirir gibi her yeri temizlendi dedi ayrıntı vermedi. O kapakları kendim çıkarabilir miyim?
  5. Y

Abra A5 V17 kullanıyorum. Fanlar performans modundayken bile Need for Speed Heat oyununu oynarken 100 dereceye ulaştım korkup çıktım. Üstelik 20 FPS'in üzerine çıkamıyordum grafik kalitesini en düşüğe çekmeme rağmen. Ana konuya gelecek olursak laptopta 4 tane fan çıkışı var iki yanda iki arkada...
  6. Y

Yardım Telefon çok yavaşladı

Tamam teşekkür ederim. Başka önerilere de açığım. Edit: Android one kullanıcı arayüzünü beğenmedim. Başka rom önerir misiniz?
  7. Y

Bana başka bir custom rom önerir misiniz? MIUI istemiyorum. Batarya, ekranın donmaması ve kamera çok önemli.
  8. Y

Sen Eu MIUI 11'i önerdin ya, ben telefonu ilk aldığımda da MIUI 11 vardı ve yine de çok bugları vardı. MIUI dışında bi rom önerir misin? Çok yabancılık çekmeyeceğim kasmayan bi rom. 1674481180 Hmmm. Peki MIUI 10'da buglar var mı? Veya MIUI 11'in bazı özelliklerini seviyodum. Benzer ama daha...
  9. Y

Tamamm ama ben nasıl kuracağımı bilmiyorum. Bi kurulum rehberi falan var mı
  10. Y

Anladım. Peki redmi note 8 özelliklerini ve artılarını içeren; hızlı, kasmayan bi rom önerir misin
  11. Y

Yani mesela pixel rom indirsem android sürümü de değişicek mi?
  12. Y

Ya şu custom romlara da ilgim arttı ama bazı sorularım var. Uygulamalarım silinicek mi? Veya bu telefonun hem androidi var hem MIUI. Hangisi rom ve hangisi değişicek?
  13. Y

MIUI'nin optimize olan bir versiyonu yok mu
  14. Y

Gençler telefonu 2 yıldan uzun süredir kullanıyorum. Ana menüdür uygulamalardan uygulamalara geçmesidir falan aşırı yavaşladı. Garantisi de bittiğine göre en iyi çözümlerinizi bekliyorum. Optimize edilmiş bi miui sürümü olur, telefonu bakıma götürmek olur, her ne varsa.
Üst Alt