Çözüldü Windows 10 kurulum sorunu

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Gençler windows 10 iso dosyasını 8 gb flaşa mobildeki rufus uygulamasıyla gpt yaparak yazdırdım. Ama boot failed diyor. Monster Abra freedos almıştım. Nasıl kurucam?

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
secure boot kapalı mı

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Windows'un kendi yükleme aracını kullanmayı deneyin. Kendi sunucularından indirmediyseniz imajda sorun olabilir. Ya da rufusta yanlış bir işlem yapmış olabilirsiniz.

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Windows'un kendi yükleme aracını kullanmayı deneyin. Kendi sunucularından indirmediyseniz imajda sorun olabilir. Ya da rufusta yanlış bir işlem yapmış olabilirsiniz.
Teşekkür ederim hallettim. Mobilden kurulmuyormuş. Başka bir pc bulup yine rufus programından yazdırıp kurdum.

Ü

Üye silindi 278685

Guest
Mobilden bazı dosyaları başka şekilde yazdığı için işe yaramaz . Farklı bir bilgisayardan yapmanız lazım . Ama şunu da unutmayın eğer çok zorda kalır iseniz Windows 10 dan önceki tüm sürümleri isodan çıkarıp olduğu gibi flash belleğe atsanız bile rufus olmadan tuhaf bir şekilde kurulum yapılıyor .

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Mobilden bazı dosyaları başka şekilde yazdığı için işe yaramaz . Farklı bir bilgisayardan yapmanız lazım . Ama şunu da unutmayın eğer çok zorda kalır iseniz Windows 10 dan önceki tüm sürümleri isodan çıkarıp olduğu gibi flash belleğe atsanız bile rufus olmadan tuhaf bir şekilde kurulum yapılıyor .
Onu yapmayı denemedim ama halloldu teşekkür ederim

Üst Alt