Çözüldü Freedos Monster'a Windows 11 kurucam

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Monster Abra alıcam freedos olucak. Crack istemiyorum. En ucuz ve en güvenilir nerden windows 11 işletim sistemi ve ürün anahtarı alırım? Ve nasıl kurarım? Alacağım ürün anahtarını bilgisayar değiştirdiğimde kullanabilecek miyim? Bu konularda bilgisizim. Biraz öğretirseniz memnun olurum.

Çözüm
Monster Abra alıcam freedos olucak. Crack istemiyorum. En ucuz ve en güvenilir nerden windows 11 işletim sistemi ve ürün anahtarı alırım? Ve nasıl kurarım? Alacağım ürün anahtarını bilgisayar değiştirdiğimde kullanabilecek miyim? Bu konularda bilgisizim. Biraz öğretirseniz memnun olurum.
• Öncelikle hayırlı olsun. Lisans anahtarını bir çok yerden ucuza temin ede bilirsiniz. Forum üzerinde de birçok satış yapan kişi var. Şimdi tek birisini söylersem ayıp olur. O yüzden alışveriş bölümünü inceleyin:

Size en uygun olanı satın alın. Yanlızca forum üzerinden değil, farklı sitelerde de satış var. Fakat güvendiğiniz yerden satın alın. Sonra bir sorun olursa muhatap ola...

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
• Öncelikle hayırlı olsun. Lisans anahtarını bir çok yerden ucuza temin ede bilirsiniz. Forum üzerinde de birçok satış yapan kişi var. Şimdi tek birisini söylersem ayıp olur. O yüzden alışveriş bölümünü inceleyin:

Size en uygun olanı satın alın. Yanlızca forum üzerinden değil, farklı sitelerde de satış var. Fakat güvendiğiniz yerden satın alın. Sonra bir sorun olursa muhatap ola bileceğiniz birisini bula bilin :)

• Kurulum aşaması technopat formunda çok detaylı bir şekilde anlatılmış, kurulum videolarıda var.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Tabikide usb hazırlamak için başka bir bilgisayara ihtiyacınız var (bilgisayarsız kurulum yoluda vardır elbet ama pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum) Eğer yoksa bir arkadaştan ödünç alın yada internet kafeye gidin. Tamirciye götürmeye karar verirseniz güvendiğiniz bir yere gidin. Bazıları verdiğiniz ürün anahtarını kullanmak yerine crack sürüm kurur, mağdur olmayın sonra.

• Alacağınız ürün anahtarını başka bilgisayarda kullanamazsınız, her ürün anahtarı tek bir bilgsayara özeldir. Toplu ürün anahtarlarıda var tabiki işletmeler için, internetden bedava bula bilirsiniz ama ne kadar güvenli tartışılır.

Tekrar hayırlı olsun. Güle-güle kullanın. İyi günler :)

Oyla: Çözüm

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20

Size en uygun olanı satın alın. Yanlızca forum üzerinden değil, farklı sitelerde de satış var. Fakat güvendiğiniz yerden satın alın. Sonra bir sorun olursa muhatap ola bileceğiniz birisini bula bilin :)

• Kurulum aşaması technopat formunda çok detaylı bir şekilde anlatılmış, kurulum videolarıda var.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Tabikide usb hazırlamak için başka bir bilgisayara ihtiyacınız var (bilgisayarsız kurulum yoluda vardır elbet ama pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum) Eğer yoksa bir arkadaştan ödünç alın yada internet kafeye gidin. Tamirciye götürmeye karar verirseniz güvendiğiniz bir yere gidin. Bazıları verdiğiniz ürün anahtarını kullanmak yerine crack sürüm kurur, mağdur olmayın sonra.

• Alacağınız ürün anahtarını başka bilgisayarda kullanamazsınız, her ürün anahtarı tek bir bilgsayara özeldir. Toplu ürün anahtarlarıda var tabiki işletmeler için, internetden bedava bula bilirsiniz ama ne kadar güvenli tartışılır.

Tekrar hayırlı olsun. Güle-güle kullanın. İyi günler :)
Tek almam gereken ürün anahtarı mı? İşletim sistemi almayacak mıyım? Ve ürün anahtarını bilgisayar değiştirdiğim zaman neden kullanamıyorum? Sonuçta sahibi aynı kişi olucak. Yeni bir anahtar mı almam gerekiyor?

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Tek almam gereken ürün anahtarı mı? İşletim sistemi almayacak mıyım? Ve ürün anahtarını bilgisayar değiştirdiğim zaman neden kullanamıyorum? Sonuçta sahibi aynı kişi olucak. Yeni bir anahtar mı almam gerekiyor?
İşletim sistemini Microsoft'un sitesinden ücretsiz indire bilirsiniz, indirme aşaması için ücret verilmiyor. Ama Windowsu etkinleştirmek için ürün anahtarı gerekli, ürün anahtarı ise ücretli. Tabiki de haklısınız hocam, aynı kişi, mantıkken başka cihazda kullana bilmeniz gerekmekte. Ama Windows bunu doğrulayamadığı için her ürün anahtarı tek bir cihazda etkinleştirile biliyor, yada tamamen başka bir sebebi var.

Son düzenleme:

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
İşletim sistemini Microsoft'un sitesinden ücretsiz indire bilirsiniz, indirme aşaması için ücret verilmiyor. Ama Windowsu etkinleştirmek için ürün anahtarı gerekli, ürün anahtarı ise ücretli. Tabiki de haklısınız hocam, aynı kişi, mantıkken başka cihazda kullana bilmeniz gerekmekte. Ama Windows bunu doğrulayamadığı için (belkide kendisi istemiyordur) her ürün anahtarı tek bir cihazda etkinleştirile biliyor.
Gerçekten işletim sistemi satın almama gerek yok mu?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Hocam işletim sistemi satin almak denen şey tam olarak bu zaten. Size işletim sistemi paketini veriyorlar ve etkinlestirebilmeniz için ürün anahtarı satın almanız gerekiyor. Ürün anahtarı dediğiniz şey zaten işletim sisteminin ücreti.

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Evet almadan 1 ay bedava sürüm kullana bilirsiniz. Ama sonra ekranda "Windowsu etkinleştirin" uyarısı çıkacak, bazı ayarlara ulaşmanıza kısıtlama getirilecek, bilgisayar daha yavaş açılacak ve s. Bunlar olmasın istiyorsanız Windowsu etkinleştirmeniz, yani ürün anahtarı satın almanız gerekmekte

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Hocam işletim sistemi satin almak denen şey tam olarak bu zaten. Size işletim sistemi paketini veriyorlar ve etkinlestirebilmeniz için ürün anahtarı satın almanız gerekiyor. Ürün anahtarı dediğiniz şey zaten işletim sisteminin ücreti.
İşletim sistemi paketi dediğin ISO dosyası dimi?

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Evet almadan 1 ay bedava sürüm kullana bilirsiniz. Ama sonra ekranda "Windowsu etkinleştirin" uyarısı çıkacak, bazı ayarlara ulaşmanıza kısıtlama getirilecek, bilgisayar daha yavaş açılacak ve s. Bunlar olmasın istiyorsanız Windowsu etkinleştirmeniz, yani ürün anahtarı satın almanız gerekmekte
Tamamdır anladım. Ya başka bir başlık da açmıştım laptop ile alakalı. Adamakıllı bilgi alamıyoruz. Abim misin kardeşim misin yoksa ablam mısın bilmiyorum ama ağzını gözünü öpesim var. Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun. Böyle nazik olup da ayrıntılı olarak tam istediğim bilgiyi verenleri çok seviyorum. Çok cansın 😊

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Tamamdır anladım. Ya başka bir başlık da açmıştım laptop ile alakalı. Adamakıllı bilgi alamıyoruz. Abim misin kardeşim misin yoksa ablam mısın bilmiyorum ama ağzını gözünü öpesim var. Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun. Böyle nazik olup da ayrıntılı olarak tam istediğim bilgiyi verenleri çok seviyorum. Çok cansın 😊

:D yardımcı ola bildiysem ne mutlu bana.Rica ederim, İyi günler dilerim :)

Üst Alt