Çözüldü Mobilden ISO yazdırırken "ISO file contains files bigger than 4 GB" hatası

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Monster Abra FreeDOS laptop aldım ve telefondan şu linkteki uygulamayı kullandım ama "ISO file contains files bigger than 4 GB" hatası aldım. Windows 11 indirdiğim için 4,8 GB etti. Telefondan nasıl kurarım bu iso dosyasını?

Bu rehberi kullandım.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.171
Monster Abra FreeDOS laptop aldım ve telefondan şu linkteki uygulamayı kullandım ama "ISO file contains files bigger than 4 GB" hatası aldım. Windows 11 indirdiğim için 4,8 GB etti. Telefondan nasıl kurarım bu iso dosyasını?

Bu rehberi kullandım.

Emin değilim. İçeriğe de bakamadım. Ama PC de bu hata fat32 sistem ile formatlamış USB de oluyordu diye hatırlıyorum. Eğer NTFS ile denerseniz belki sorun olmaz

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Emin değilim. İçeriğe de bakamadım. Ama PC de bu hata fat32 sistem ile formatlamış USB de oluyordu diye hatırlıyorum. Eğer NTFS ile denerseniz belki sorun olmaz
Sorunu çözdüm. EtchDroid uygulamasıyla mobilden kurdum iso dosyasını. Bilgisayara taktım ama boot failed hatası alıyorum. Nasıl düzelticem?

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101

Bu rehberi kullandım.
Telefonunuzda root varsa drivedroid uygulamasıyla cihazı iso dosyası olarak bilgisayar gösterebilirsiniz

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Telefonunuzda root varsa drivedroid uygulamasıyla cihazı iso dosyası olarak bilgisayar gösterebilirsiniz
Telefonda root yok da sorunu EtchDroid uygulamasıyla çözdüm. Ama şimdi de bilgisayara kuramıyorum. Flaşı bilgisayara taktım boota bastım ama boot failed diyor. Nasıl düzelticem

kemalcik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
MI 8 SE
Konular
9
Telefonda root yok da sorunu EtchDroid uygulamasıyla çözdüm. Ama şimdi de bilgisayara kuramıyorum. Flaşı bilgisayara taktım boota bastım ama boot failed diyor. Nasıl düzelticem
Flash içindeki isoyu okumuyor, yanlış yazılmış olabilir veya iso hatalıdır

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Sorunu çözemedim ama şöyle diyeyim. Mobilden iso kurmak nerdeyse imkansız. Bir pc bulup öyle yapın.

Üst Alt