Çözüldü Yetkili Hesap olmadan EDL moddan nasıl yazılım atabilirim? (Cihaz brick oldu)

Heyjack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Ginkgo
Konular
0
hocam halletim. miracle box crackli sürüm ile sorunu çözmüş bulunmaktayim.
Hocam nasıl miracle boxu nasıl kullanicagimi bilmiyorum adım adım soylermisiniz yapacaklarını cihazim brick oldu hiç tepki vermiyor

kadireltekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
redmi note 9 s
Konular
0
Edl modda olduguna emin iseniz twrp flash layın oradan rom atarsınız
Sorununuz çözülür
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edl modda ise problem yok düzeltilir
usta selamun aleyküm öncelikle, benim telefon sanırım brick olmuş.edl moduna aldım test point yaparak.fakat mi flashta yetkili hesabı istiyor.twrp yi mi flashtan flashlerken hesap istemiyor mu yardımcı olabilirmisiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
usta selamun aleyküm öncelikle, benim telefon sanırım brick olmuş.edl moduna aldım test point yaparak.fakat mi flashta yetkili hesabı istiyor.twrp yi mi flashtan flashlerken hesap istemiyor mu yardımcı olabilirmisiniz
model nedir?

beyaz35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fahri
Cihazım
xiaomi
Konular
0
miracle box ile yapılan bu işlemin nasıl yapıldığına dahir biri açıklama yaparsa ben ve benim gibi madurlarlardan hayır duası 🤲alır

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Miracle box cracked sürümü için link verebilicek olan varmı ?

zemotaci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emin
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
0
Selamünaleyküm . Bu akşam telefona miui 12 eu rom kurayım dedim ve recoveryden flaşladım ancak flaşladıktan sonra hata verdi bende sağlıklı olsun diye reboot recovery yapıp tekrar wipe vs. yapıp tekrardan romu kuracaktım ki ancak reboot recovery yaptıktan sonra cihaz açılmadı ve tepki vermiyordu . bende pcye bağladım ve aygıt yöneticinde baktıktan sonra cihazın edl moda geçtiğini anladım . forumda yetkili hesabı olmadan qfil ile rom yüklemeyi denedim ancak resimde olduğu gibi qfil wait 3 seconds kısmında donuyor (batarya sökük şekilde testpoint yaptım ) ancak gördüğünüz gibi hiç bir şekilde sonuca ulaşamadım . yetkili hesab alacak kadar maddiyat yok . mecbur ortada kaldım . bir şekilde uzaktan yada farklı bir yolla yardım edebilecek varmı ? ALLAH RIZASI için çok ihtiyacım var telefonuma . :(

edit. : Yardım eden herkese teşekkürler . Miracle box 2.58 cracked sürümü ile telefonuma edl moddan yazılım atabildim. sorun çözülmüştür.
(Miracle box crackli sürüm ile box olmadan EDL modadan yazılım flashlayabildim. Benimle aynı sorunu yaşayan bu şekilde çözebilir . Bataryayı sokup testpoint yöntemi ile EDL moda alsınlar . Batarya sökük olmadan edlden rom yüklenmiyor )
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Selamünaleyküm . Bu akşam telefona miui 12 eu rom kurayım dedim ve recoveryden flaşladım ancak flaşladıktan sonra hata verdi bende sağlıklı olsun diye reboot recovery yapıp tekrar wipe vs. yapıp tekrardan romu kuracaktım ki ancak reboot recovery yaptıktan sonra cihaz açılmadı ve tepki vermiyordu . bende pcye bağladım ve aygıt yöneticinde baktıktan sonra cihazın edl moda geçtiğini anladım . forumda yetkili hesabı olmadan qfil ile rom yüklemeyi denedim ancak resimde olduğu gibi qfil wait 3 seconds kısmında donuyor (batarya sökük şekilde testpoint yaptım ) ancak gördüğünüz gibi hiç bir şekilde sonuca ulaşamadım . yetkili hesab alacak kadar maddiyat yok . mecbur ortada kaldım . bir şekilde uzaktan yada farklı bir yolla yardım edebilecek varmı ? ALLAH RIZASI için çok ihtiyacım var telefonuma . :(

edit. : Yardım eden herkese teşekkürler . Miracle box 2.58 cracked sürümü ile telefonuma edl moddan yazılım atabildim. sorun çözülmüştür.
(Miracle box crackli sürüm ile box olmadan EDL modadan yazılım flashlayabildim. Benimle aynı sorunu yaşayan bu şekilde çözebilir . Bataryayı sokup testpoint yöntemi ile EDL moda alsınlar . Batarya sökük olmadan edlden rom yüklenmiyor )
Selam telefon mi 8 bende ayni sorun var edl moduna aldim miracle box cracked surumu ile nsil rom atacam global romu seciyorum kabul etmedi nasil bir rom kurdunuz bende cok madurum dandik bir telefonla girdim zar zor yazdim kb yazilar kotuyse

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5

Selam telefon mi 8 bende ayni sorun var edl moduna aldim miracle box cracked surumu ile nsil rom atacam global romu seciyorum kabul etmedi nasil bir rom kurdunuz bende cok madurum dandik bir telefonla girdim zar zor yazdim kb yazilar kotuyse
Cozebildin mi.?

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5
Hala ihtiyacın varsa upload edebilirim
Telefonumu açamıyorum.hatta bazen edl moda geçmiyor.bir yolunu bulup romu flaşlıyorum mi flaştan ilerliyor ama telefonu açtığımda aynı durum hard brick.bendeki mi 8 global versiyon ben buna çin eu romu flaşladim twrp den ondan sonra boyle oldu😞

Üst Alt