Çözüldü Yetkili Hesap olmadan EDL moddan nasıl yazılım atabilirim? (Cihaz brick oldu)

ismailsayak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
note 8t
Konular
0
miraclebox ile hangi yolu izlememiz gerekiyor

ibo4343

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Arkadaşlar miraclebox nası kullancaz yardım edin lütfen resim ekleyebilirmisiniz

ShellSholck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiomi mi4
Konular
8
cidden nasıl yaptınız bir de benimki bl kilidi var yine oluyor mu hocam ?

tamer227

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
TAMER
Cihazım
Xaomi mi5 64
Konular
1
Edl modda olduguna emin iseniz twrp flash layın oradan rom atarsınız
Sorununuz çözülür
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edl modda ise problem yok düzeltilir
edl modda twrp nasıl flashlanır.detaylıcana anlatırsanız seviniriz.

isagzbyk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
note 9 pro
Konular
1
Selamünaleyküm . Bu akşam telefona miui 12 eu rom kurayım dedim ve recoveryden flaşladım ancak flaşladıktan sonra hata verdi bende sağlıklı olsun diye reboot recovery yapıp tekrar wipe vs. yapıp tekrardan romu kuracaktım ki ancak reboot recovery yaptıktan sonra cihaz açılmadı ve tepki vermiyordu . bende pcye bağladım ve aygıt yöneticinde baktıktan sonra cihazın edl moda geçtiğini anladım . forumda yetkili hesabı olmadan qfil ile rom yüklemeyi denedim ancak resimde olduğu gibi qfil wait 3 seconds kısmında donuyor (batarya sökük şekilde testpoint yaptım ) ancak gördüğünüz gibi hiç bir şekilde sonuca ulaşamadım . yetkili hesab alacak kadar maddiyat yok . mecbur ortada kaldım . bir şekilde uzaktan yada farklı bir yolla yardım edebilecek varmı ? ALLAH RIZASI için çok ihtiyacım var telefonuma . :(

edit. : Yardım eden herkese teşekkürler . Miracle box 2.58 cracked sürümü ile telefonuma edl moddan yazılım atabildim. sorun çözülmüştür.
(Miracle box crackli sürüm ile box olmadan EDL modadan yazılım flashlayabildim. Benimle aynı sorunu yaşayan bu şekilde çözebilir . Bataryayı sokup testpoint yöntemi ile EDL moda alsınlar . Batarya sökük olmadan edlden rom yüklenmiyor )
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam bana yardımcı olurmusunuz edl moda alsam flasboot rom ile cihaza rom atabilirmiyim

hocam halletim. miracle box crackli sürüm ile sorunu çözmüş bulunmaktayim.
banada yardımcı olabilirmisiniz redmi note 9 pro

Son düzenleme:

mehmet.akif

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Mi-10 256/8 Gb
Meslek
Sağlık Memuru
Konular
19
Aleyküm selam ve selamun aleyküm.

Sayın hocam
  • Miracle Box mi10 için işe yarar mı?
    Elinizde varsa paylaşabilir misiniz?

Timu1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
Herkese merhabalar resmi note 9 cihazıma twrp yüklerken brick veya türevi birşey oldu muhtemelen yanlış bir dosya ile yükledim twrp ve fastboot a girmiyor edl mode ile miracle box kullanımını bilen biri bana yardımcı olabilir mi tekrardan yanlış birşey yapıp geri dönüşü olmayan birşey yapmak istemiyorum

pda57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Miracle ile nasıl hallettiniz bir anlatım yapsaydiniz herkes faydalanır dı

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
MiracleBox olayını bende bir türlü çözemedim. Önceden bu işi halledenler açıklarsa çok sevinirim..

enesgsm06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ENES
Cihazım
İPHONE 7G
Konular
0
Selamünaleyküm . Bu akşam telefona miui 12 eu rom kurayım dedim ve recoveryden flaşladım ancak flaşladıktan sonra hata verdi bende sağlıklı olsun diye reboot recovery yapıp tekrar wipe vs. yapıp tekrardan romu kuracaktım ki ancak reboot recovery yaptıktan sonra cihaz açılmadı ve tepki vermiyordu . bende pcye bağladım ve aygıt yöneticinde baktıktan sonra cihazın edl moda geçtiğini anladım . forumda yetkili hesabı olmadan qfil ile rom yüklemeyi denedim ancak resimde olduğu gibi qfil wait 3 seconds kısmında donuyor (batarya sökük şekilde testpoint yaptım ) ancak gördüğünüz gibi hiç bir şekilde sonuca ulaşamadım . yetkili hesab alacak kadar maddiyat yok . mecbur ortada kaldım . bir şekilde uzaktan yada farklı bir yolla yardım edebilecek varmı ? ALLAH RIZASI için çok ihtiyacım var telefonuma . :(

edit. : Yardım eden herkese teşekkürler . Miracle box 2.58 cracked sürümü ile telefonuma edl moddan yazılım atabildim. sorun çözülmüştür.
(Miracle box crackli sürüm ile box olmadan EDL modadan yazılım flashlayabildim. Benimle aynı sorunu yaşayan bu şekilde çözebilir . Bataryayı sokup testpoint yöntemi ile EDL moda alsınlar . Batarya sökük olmadan edlden rom yüklenmiyo

(Miracle box crackli sürüm ile box olmadan EDL modadan yazılım flashlayabildim. Benimle aynı sorunu yaşayan bu şekilde çözebilir . Bataryayı sokup testpoint yöntemi ile EDL moda alsınlar . Batarya sökük olmadan edlden rom yüklenmiyor )
kolay gelsin ben yapamadım ama miraclede nerden yapıyorsun hata verdi bende sürekli anlatım yapa bilirsen iyi olur

Üst Alt