Çözüldü Yetkili Hesap olmadan EDL moddan nasıl yazılım atabilirim? (Cihaz brick oldu)

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Selamünaleyküm . Bu akşam telefona miui 12 eu rom kurayım dedim ve recoveryden flaşladım ancak flaşladıktan sonra hata verdi bende sağlıklı olsun diye reboot recovery yapıp tekrar wipe vs. yapıp tekrardan romu kuracaktım ki ancak reboot recovery yaptıktan sonra cihaz açılmadı ve tepki vermiyordu . bende pcye bağladım ve aygıt yöneticinde baktıktan sonra cihazın edl moda geçtiğini anladım . forumda yetkili hesabı olmadan qfil ile rom yüklemeyi denedim ancak resimde olduğu gibi qfil wait 3 seconds kısmında donuyor (batarya sökük şekilde testpoint yaptım ) ancak gördüğünüz gibi hiç bir şekilde sonuca ulaşamadım . yetkili hesab alacak kadar maddiyat yok . mecbur ortada kaldım . bir şekilde uzaktan yada farklı bir yolla yardım edebilecek varmı ? ALLAH RIZASI için çok ihtiyacım var telefonuma . :(

edit. : Yardım eden herkese teşekkürler . Miracle box 2.58 cracked sürümü ile telefonuma edl moddan yazılım atabildim. sorun çözülmüştür.
(Miracle box crackli sürüm ile box olmadan EDL modadan yazılım flashlayabildim. Benimle aynı sorunu yaşayan bu şekilde çözebilir . Bataryayı sokup testpoint yöntemi ile EDL moda alsınlar . Batarya sökük olmadan edlden rom yüklenmiyor )
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

CANPARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Redmi note 10
Konular
14
Edl modda olduguna emin iseniz twrp flash layın oradan rom atarsınız
Sorununuz çözülür
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edl modda ise problem yok düzeltilir

m4a1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vefa
Cihazım
gm 5 plus
Konular
9
halledebildin mi

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
selamunaleykum . Bu akşam telefona miui 12 eu rom kurayım dedim ve recoveryden flaşladım ancak flaşladıktan sonra hata verdi bende sağlıklı olsun diye reboot recovery yapıp tekrar wipe vs. yapıp tekrardan romu kuracaktım ki ancak reboot recovery yaptıktan sonra cihaz açılmadı ve tepki vermiyordu . bende pcye bağladım ve aygıt yöneticinde baktıktan sonra cihazın edl moda geçtiğini anladım . forumda yetkili hesabı olmadan qfil ile rom yüklemeyi denedim ancak resimde olduğu gibi qfil wait 3 seconds kısmında donuyor (batarya sökük şekilde testpoint yaptım ) ancak gördüğünüz gibi hiç bir şekilde sonuca ulaşamadım . yetkili hesab alacak kadar param yok malesef . ailemden istesem vermezler . mecbur ortada kaldım . bir şekilde uzaktan yada farklı bir yolla yardım edebilecek abilerim varmı ? ALLAH RIZASI için çok ihtiyacım var telefonuma . :(
Arama butonunu kullanarak bu sorun hakkında açılmış olan konulara ulaşabilirsiniz.

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Arama butonunu kullanarak bu sorun hakkında açılmış olan konulara ulaşabilirsiniz.

bu konudaki yöntemi önceden denedim.

Edl modda olduguna emin iseniz twrp flash layın oradan rom atarsınız
Sorununuz çözülür

Edl modda ise problem yok düzeltilir
fastboot moda geçemediğim için twrp flashlanmıyor hocam

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
maalesef hocam halen çözemedim.

dün mesaj attım hocam cevap bekliyorum halen bakmadı.
Özel nedenlerden dolayı bakamıyordu hocam. Bu arada sorunu çözebilmenize sevindim.

Üst Alt