Çözüldü Yetkili Hesap olmadan EDL moddan nasıl yazılım atabilirim? (Cihaz brick oldu)

affetmezim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
poco m3
Konular
3
hocam mer
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selam telefon mi 8 bende ayni sorun var edl moduna aldim miracle box cracked surumu ile nsil rom atacam global romu seciyorum kabul etmedi nasil bir rom kurdunuz bende cok madurum dandik bir telefonla girdim zar zor yazdim kb yazilar kotuyse
hocm merhaba; benim cihazda fastboota girmiyor brick oldu heralde.bu dediğiniz miracle box cracli box olmadan dediğiniz programı nereden indirebilirim yardımcı olurmusun.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam mer

hocm merhaba; benim cihazda fastboota girmiyor brick oldu heralde.bu dediğiniz miracle box cracli box olmadan dediğiniz programı nereden indirebilirim yardımcı olurmusun.
sizin cihaz neydi hocam ?

affetmezim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
poco m3
Konular
3

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
affetmezim
poco m3 e o tür crackli uygulamalar yazılım yüklemez. Zaten ansızın siyah ekranda kaldı tepki yoksa kronik anakart arızası vardır o cihazda.

affetmezim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
poco m3
Konular
3
sizin cihaza yetkili hesap gerekiyor hocam büyük ihtimalle başka sorun var o cihazda
yok hocam rom flashladım.fakat dalgınlığıma geldi.clear all seçeneğini seçmeyi atlamışım.kilide düştü telefon.kurduğum rom çok sorunlu.12.5.10.0 .kilidi açmadan rom atayım diyorum.edl den.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
yok hocam rom flashladım.fakat dalgınlığıma geldi.clear all seçeneğini seçmeyi atlamışım.kilide düştü telefon.kurduğum rom çok sorunlu.12.5.10.0 .kilidi açmadan rom atayım diyorum.edl den.
bootloader kilidini açtığınız mi hesabı cihazda açık ise halen onunla beklemeden kilit açabilirsiniz. değilse ücretli destek almanız gerekiyor siz o cihaza yazılım atamazsınız..

affetmezim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
poco m3
Konular
3
2 gün evvel bir arkadaş saolsun işimi uzaktan halletti.bu romu kurdu.ödeme yaptım.bir kaç saat sonra geri döndüm arkadaşa rom sorunlu dedim,eski romu bağlanıp tekrar kurarmısın die.yapamam dedi.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
2 gün evvel bir arkadaş saolsun işimi uzaktan halletti.bu romu kurdu.ödeme yaptım.bir kaç saat sonra geri döndüm arkadaşa rom sorunlu dedim,eski romu bağlanıp tekrar kurarmısın die.yapamam dedi.
kimdi o kişi bu forumdan birisimi?

affetmezim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
poco m3
Konular
3
kimdi o kişi bu forumdan birisimi?
yok hocam.gsm turkeyden buldum.burda yazılım desteği veren arkadaş tanımıyordum.acildi işim.rasgele google dan karşıma çıktı.:) gts toll ile modem yükledi.ben zaten flashladım romu.ama bu cihaz la birlikde birkaç modelde daha nv data currend hatası oluyor.modem yüklemek gerekiyor açmak için.adb den modemi flaslıcam kilit kapalı olduğu için flashlıyamadım.mecbur destek almak zorunda kaldım.

Üst Alt