Çözüldü Yetkili Hesap olmadan EDL moddan nasıl yazılım atabilirim? (Cihaz brick oldu)

mtatech

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M.t.a.
Cihazım
Mi8
Konular
5
Selamünaleyküm . Bu akşam telefona miui 12 eu rom kurayım dedim ve recoveryden flaşladım ancak flaşladıktan sonra hata verdi bende sağlıklı olsun diye reboot recovery yapıp tekrar wipe vs. yapıp tekrardan romu kuracaktım ki ancak reboot recovery yaptıktan sonra cihaz açılmadı ve tepki vermiyordu . bende pcye bağladım ve aygıt yöneticinde baktıktan sonra cihazın edl moda geçtiğini anladım . forumda yetkili hesabı olmadan qfil ile rom yüklemeyi denedim ancak resimde olduğu gibi qfil wait 3 seconds kısmında donuyor (batarya sökük şekilde testpoint yaptım ) ancak gördüğünüz gibi hiç bir şekilde sonuca ulaşamadım . yetkili hesab alacak kadar maddiyat yok . mecbur ortada kaldım . bir şekilde uzaktan yada farklı bir yolla yardım edebilecek varmı ? ALLAH RIZASI için çok ihtiyacım var telefonuma . :(

edit. : Yardım eden herkese teşekkürler . Miracle box 2.58 cracked sürümü ile telefonuma edl moddan yazılım atabildim. sorun çözülmüştür.
(Miracle box crackli sürüm ile box olmadan EDL modadan yazılım flashlayabildim. Benimle aynı sorunu yaşayan bu şekilde çözebilir . Bataryayı sokup testpoint yöntemi ile EDL moda alsınlar . Batarya sökük olmadan edlden rom yüklenmiyor )
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam dediğiniz sürümü indirdim ama program başlamıyor yardımcı olur musunuz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Cihaz hiçbir şekilde çalışmıyor logosu vs gelmiyor titremiyor çevredeki telefonculara kapağı söktürüp edl ile kurtarmayı denemeyi düşünüyorum
Ne tür bir işlemden sonra böyle oldu

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5
Orangefox ile custom rom yükledim wipe reboot yaptıktan sonra telefon bu hale geldi
Benim de başıma gelmişti stock muiu 11 den eu muiu 9 a geçerken normal romu yukledim restart atınca hardbrick olmuştu.

Üst Alt