çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bence bu cihaz stabil uretilmis bir urun degil gibi geliyor cunku herleste farkli bir hikaye var. Benim VDSL modeme kablo ile bagli ayni oda da iken problemsiz ancak iki oda otede yok denecek kadar az sinyal aliyorum. Isin ilginci 2.4MHz bandinda Tplink modem daha yuksek hiz ve kapsama alani sunuyor, saka gibi bir durum.
Bir daha router veya modem alirsam Tplink harici bir urun almam herhalde keske Archer router alip sorunu kokunden cozseydim.

Bu arada urunu denemeden siparis vermek zor bir durum hele ki bu tip urunler insani bunaltiyor.
Modeme kablosuz olarak bağlayarak menzili genişletebilirsiniz. Kablolu bağlantıda menzil genişletici görevi görmüyor cihaz

mhmmdfrkn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Bilgisayar
Konular
0
Bence bu cihaz stabil uretilmis bir urun degil gibi geliyor cunku herleste farkli bir hikaye var. Benim VDSL modeme kablo ile bagli ayni oda da iken problemsiz ancak iki oda otede yok denecek kadar az sinyal aliyorum. Isin ilginci 2.4MHz bandinda Tplink modem daha yuksek hiz ve kapsama alani sunuyor, saka gibi bir durum.
Bir daha router veya modem alirsam Tplink harici bir urun almam herhalde keske Archer router alip sorunu kokunden cozseydim.

Bu arada urunu denemeden siparis vermek zor bir durum hele ki bu tip urunler insani bunaltiyor.
O kadar haklısınız ki ben uğraşmaktan bıktım artık kabullendim ürünü resmen günün yarısı 6mbit internet alıyorum 50 yerine aynı şekilde ben de tp link düşünüyordum ancak xiaomidir bu sorun olmaz dedim biraz da Mesut Çevik'e güvendim ancak durum ortada...

x750f

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fok
Konular
0
Ben bu ürünü aldığımda (global versiyon 2.8 yazılımı vardı) Duvar delme özelliği de vardı, uygulamada zorla almanca 'da seçtirmiyordu. Sonra zorla almanca seçtirmeye başladı. En son gelen yazılım ile ne duvar delme kaldı ne sinyal kalitesi. Berbat olmuş. Yarı yarıya düşüş var sinyal kalitesinde ciddi oranda düşmüş sinyal kalitesi. Piyasada bulunan normal bir router'dan hiç bir farkı yok artık.

Manüel sinyal kalitesi arttırma menüsü falan da yok. Tamamen bitmiş hepsi. Avrupanın aptal saçma sapan dayatmalarından bu da.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayır bir de şu saçmalık var. Çince yazılımı yüklüyorum telefona, router'ı hemen buluyor program. Global versiyonları yüklüyorum, router'ı oturum açmadan bulamıyorlar. İllaki Almanya bölgesi seçtirip bulduruyor router'ı. Anlamadım gitti ne saçmalıktır. Çince programı ingilizceye çevirip yükleyen falan var mı acabaç

Son düzenleme:

x750f

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fok
Konular
0
Sinyal sorunu tamamen son sürümlerle alakalı. Yeni mi-wifi yazılımında yine sinyal ayar sekmeleri kaldırılmış. Sinyal seviyesi ayarları yapılamıyor, fakat sinyal gücü bu 2,28 yazılmı ile on numara oluyor. Şu an 263 ile 300 mbps arası hız alıyorum çok iyi. Güncel 3.0 ile 100mbps 'a kadar düşmüştü 5GHZ'de bile.

mhmmdfrkn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Bilgisayar
Konular
0
Sinyal sorunu tamamen son sürümlerle alakalı. Yeni mi-wifi yazılımında yine sinyal ayar sekmeleri kaldırılmış. Sinyal seviyesi ayarları yapılamıyor, fakat sinyal gücü bu 2,28 yazılmı ile on numara oluyor. Şu an 263 ile 300 mbps arası hız alıyorum çok iyi. Güncel 3.0 ile 100mbps 'a kadar düşmüştü 5GHZ'de bile.
Yani o romu atarsam düzelir mi dersiniz çünkü bir mantıksızlık var donanım yeterli ama yazılım kullanmaya izin vermiyor

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Iade icin gonderdim bile bakalim bir problem olmazsa Archer C60 alip baglarim , genelde memnun insanlar.

halimjr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi 3s Prime
Konular
0

aknsrgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
3
Bana atarmisin yazilimi yeni aldim eski antensiz routerdan bile daha az cekiyor duzeltmem lazim

Nuritas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nuri
Cihazım
Mi6
Konular
0
Hocam selamlar, ben bu işlemleri yaptım cmd kısmından sonra cihaz şu an açılmıyor. Fişi takılı ancak ışıkları yanmıyor

OverLoaD

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fernando
Cihazım
A5
Konular
0
Prosedürü yaptım ve cihaz artık bilgisayarda tanımıyor, sadece led gücü açık

Üst Alt